👁️ Політика.
Цікавий документ.
Радіо Свобода опублікувало самий перший ультиматум росіян, який вони висунули на перемовинах в Білорусі на початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.
Березень 22
Цікавий документ.
Березень 22
Wendy Rhoades• 04 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Так.
Тут вже були версіі, що такого Медведчук в папках дав пуйлу і їх розвідці, що в таке повірили.
В як їхали на парад, без запасів. Навіщо вчинили геноцид на півночі України? .
так це їхня звична стратегія. Вони віками так робили.
це ж кацапи. В перекладі з арабської ’живодер’.
Ответ дляолена олена
Можете написати , які на ваш погляд потрібно зробити кроки, структурні зрушення, щоб мобілізація стала добровільною і справедливою? Якщо можна, по пунктах.
Не можу, окрім мотивації, і справедливості, захисту родин військового , і прикладу Ізраїлю, але час втрачено, це мало б бути в 22р. Про це говорив Марченко як про нову армію, а не радянську маленьку армію.
І що зараз?
Що ви Пропонуєте?
І що зараз?
Що ви Пропонуєте?
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляолена олена
А в «договорі» немає ніякої рашистськоі частини. Вони нічого не обіцяють, їм виконувати нічого. Це тільки ми їм щось винні….
Думаєте, то такий договір вони могли б і виконати, вперше в історії?
Договір в стилі ’гвалтівник спокійно собі гвалтує жертву, а жертва зобов´язується не чинити опір, а потім ще й віддати гвалтівникові свої труси, а гвалтівник зобов´язується забрати ті труси, але прати їх буде теж жертва’. Шикарний ’мирний’ договір!
Ответ дляSova splushka
Я взагалі НІКОГО не відправляю на фронт.
Я категорично проти примусової мобілізації, і постійно це пишу у всіх темах.
То що там щодо Вашої впевненості у тому, що рашка буде виконувати договір? Давайте, не соромтеся, викладайте сюди ваші аргументи.
Який ваш особистий вклад в боротьбу проти рашки?
Leeloo_aloha• 04 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Воно не реальне було
Ну зовсім...
В цій редакції
Які республіки, які відбудови Донецька, які зміни устрою в конституції,
Які згортання заводів
І що пво у нас не мало бути , ніякого іноземного устаткування.
Ну зовсім...
В цій редакції
Які згортання заводів
А яка різниця? Підписали б, то потім і могли б не виконувати. Таємно б ядерку зробили, щоб більш ніхто не зазіхав. Зате не було б кровавої бійні.
А так маємо зруйновану країну, втрату багатих земель, мільйони біженців, сотні тисяч загинули, мільйони з птср...
олена олена• 04 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
І що зараз?
Що ви Пропонуєте?
І що зараз?
Що ви Пропонуєте?
Яку саме мотивацію ви маєте на увазі? Конкретно. Що треба зробити , щоб у вашого чоловіка зʼявилася мотивація? От так і напишіть, мій чоловік пішов би служити, якби….. продовжить , будь ласка
Ответ дляSova splushka
На Іран не нападала країна, яка в 4-5 разів більша.
Ми тут, схоже, взагалі унікуми.
Давид проти Голіафа.
Але, боюся, з іншим фіналом.
Ми могли б вистояти, за підтримки союзників, якби ці союзнички нам хоча б руки не зв´язували одночасно.
А так...
Ми тут, схоже, взагалі унікуми.
Давид проти Голіафа.
Але, боюся, з іншим фіналом.
А так...
А так сумно це все..і умови жесть і те що не підписали ще більша жесть, і фінал сумний, і виграти неможемо, І їм зброєю швидше і більше допомагають чим нам, що нам з цим робити?
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляLeeloo_aloha
Таємно ядерку.
Анекдот дня.
Ответ дляKrupinkaSs
Через пару тройку лет,если война будет продолжаться в таком же режиме ,наша армия реально может сократиться до 50 тыс.Разве что женщины и дети будут воевать,ну или как там в кино говорили,все кто в состоянии держать оружие.
Почитали нарешті мій копіаст?
Цікаво?
Wendy Rhoades• 04 ноября 2024
Ответ дляLeeloo_aloha
таємно ядерку зробити неможливо) це не дрон в гаражі склепати.
І нікого б та ядерка все рівно не зупинила, тому що на росії її більше. І носії ядерних ракет чи якісь пускові установки також би таємно зробили?
олена олена• 04 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Ви все точно описали!
СвітланкаОК• 04 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Вона їх не буде виконувати і ми не мали б виконувати тей договір. І таємно, навіть після підписання, розробляти зброю.. регулярна армія у нас нехай буде 50 тис.. а нерегулярна, тобто натреновані і навчені чоловіки ще +200 тис.. і якби росія щось говорила завжди все заперечувати , говорити що зброї немає і то все їй здаєтьчя
Тепер до вас, а хто на вашу думку має воювати за те щоб не підписувати ніякий договір, бажаючих вже немає.. то хто буде воювати?
Зніміть рожеві окуляри 😂
Ждуни здають звичайні блокпости. А що буде якщо таємно щось виробляти? Ви як собі це уявляєте?
Ответ дляSova splushka
Ми тут, схоже, взагалі унікуми.
Давид проти Голіафа.
Але, боюся, з іншим фіналом.
А так...
Ми тут, схоже, взагалі унікуми.
Давид проти Голіафа.
Але, боюся, з іншим фіналом.
А так...
А на Ірак нападала
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
А на Ірак нападала
Це яка саме? Я не історик, щоб так сходу згадати.
Ответ дляLeeloo_aloha
Фантастика
Таємно ядерка , як і таємні дівізіі підготовка. 🤷♀️
Ирина-bbd0• 04 ноября 2024
Ответ дляKrupinkaSs
Какое лицемерие!
Вы уже наголосовали ж в 19 за уничтожение армии.
Теперь она руки заламывает на потеху кацапне
Ответ дляолена олена
Слухайте ви вже переходити на особисті чи що?
Мотивація це контракт, суми, рекрутинг по таланту, не має водієм працювати айтішнік, одні закони для всіх, забезпечення поранених, забезпечення інвалідів потім і сімʼї. Це кошти. Це справедливість. Коли діти еліти теж воюють.про це написано багато дотичними особами до армії, і експертами, де порівнюються добровільні бригади ( Азов приклад) і мотивовані і ’ бусифіковані’ які не вмотивовані. Коли діють по кодексу, закону, через штрафи, суди як є прецендент, , а не по силі через рекет тцк.
Думаю ви найдете ці статті. Про необхідність 2 роки тому реформувати армію. Змінювати підхід, і що це провалено.
І знову по радянському. Корупційному, силовому.
Якщо ви просто вчіпитися, то мимо
Так що робить то?
Якщо ви просто вчіпитися, то мимо
Так що робить то?
Ответ дляAntiprom
І що це говорить? Можливо, хтось ВЖЕ знає умови які ми підпише щоб війна скінчилась. Треба їх між собою порівнювати. А так ні про що.. і нагадаймо росія також Будапештський меморандум підписала і що?
Умови від хуйла всі ті самі - капітулюйте. Ви хочете ?
Графиня Шезвездицкая• 04 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
І що зараз?
Що ви Пропонуєте?
І що зараз?
Що ви Пропонуєте?
Для того, что была новая армия, нужны у власти мотивированные люди.
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Так
для теперішньої еліти війна не екзистенційна, для народу екзистенційна. вони в 22 трохи єдналися заради держави, робили що положено при погрозах зовні , зараз знову, туди ж
Пішли заради хайпу, рейтингу і кошельків
олена олена• 04 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Якщо ви просто вчіпитися, то мимо
Так що робить то?
Якщо ви просто вчіпитися, то мимо
Так що робить то?
Так, саме так, я переходжу на особистості. Дуже гарно писати загальні пусті фрази і засоби мотивації для ЧУЖИХ чоловіків. Тільки не для свого.
А правда така - хто хотів, вважав своїм боргом , вже давно там. А для тих, хто три роки під спідницею сидить, немає НІЯКОЇ мотивації, жодної. Ні гроші, ні соц гарантії, ні діти депутатів в окопах не змінять зараз нічого. От пів року тому підняли бойові ще на 70 тис до тих 100, що були, для тих хто на нулі. Це мотивація чи ні? Це щось змінило з точки зору мобілізації?
І, якщо можна, дайте відповідь на моє питання з посту127.
Ответ дляIn limbo
Ок, і що далі?
А далі на себе б взяли відповідальність дорослі люди, як б керувались логікою, а не піарились.
Тільки за те що це зелене бидло не давало підривати мости, його треба під трибунал. Уявіть підірваний антонівський міст убезпечив весь херсон. В в 2022 нам не потрібно було витрачати снаряди на херсонську операцію, а контрнаступ починати з запоріжжя.
Я вже не кажу, про те що перешийок можна було замінувати і перекопати так, що б вони звідти не вилізли