Иошши• 04 ноября 2024

Если вдруг случится чудо и у нас будут выборы, пойдете? Верите в честные выборы?

Результат:
вже голосів: 304
216 (71.05%) Пойду
88 (28.95%) Не пойду
So_so• 04 ноября 2024
Сложно ответить, боюсь, что там будет реванш рос сил, наши люди выводов не делают((
Janeke_in_UA• 04 ноября 2024
Вы думаете, что появится из ниоткуда достойный кандидат?
lilu502• 04 ноября 2024
Навіть не знаю
LudaSHS• 04 ноября 2024
На вибори піду, адже я за постійну зміну влади, за конкуренцію.
Але як інструмент Дія чи ще щось, допускаю маніпуляції. Також зараз не має конкурентного середовища , яскравих лідерів, все знову буде крутитися між гіршим і не дуже поганим.

Також допускаю завуальованих рашистів в паранджі у виборчому процесі.
Solnet• 04 ноября 2024
Петр Алексеевич, сивочолий ви наш, ну не выберут вас больше
Kot_v_meshke• 04 ноября 2024
Не вижу достойного кандидата. Надеюсь, выбор не будет. Коней на переправе не меняют.
_потужная_• 04 ноября 2024
Конечно пойду. На прошлые не пошла и видите что получилось?
Olvia1987• 04 ноября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Почему ж Залужного сменили на переправе?
Kot_v_meshke• 04 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Я про выборы, а не кадровые перестановки.
Басина• 04 ноября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
А в 2019 нафіга поміняли коня на ішака?
Roshenka24• 04 ноября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Узурпация наше все? Действующий самый достойный?
Kot_v_meshke• 04 ноября 2024
Ответ дляRoshenka24
Нет. Но кого вы видите взамен? На кого менять? Шило на мыло?
Love_Love_Love_• 04 ноября 2024
Ответ дляJaneke_in_UA
Кажуть що він вже є і готується в Лондоні
Roshenka24• 04 ноября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Удалено администрацией...
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
А якщо коняка вже здохла, та й їде взагалі не туди? Все рівно не міняють?
Roshenka24• 04 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Це те саме, що зараз, якщо не гірше
автор Иошши • 04 ноября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Откуда он возьмётся, если оппозиция запрещена
Love_Love_Love_• 04 ноября 2024
Ответ дляRoshenka24
Це те саме, що зараз, якщо не гірше
Я навіть не стверджую що це правда, але про таке говорять, просто за шо купила, за те продала.
А ви взагалі про кого подумали?
автор Иошши • 04 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Готовят нового диктатора?
Roshenka24• 04 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви взагалі про кого подумали?
За ідола 22 року
Love_Love_Love_• 04 ноября 2024
Ответ дляИошши
Готовят нового диктатора?
Я вже написала, пост 18
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляJaneke_in_UA
Поки буде узурпація влади недолугим мстивим царьком з манією величі - ніколи. Всіх більш-менш гідних будуть знищувати ще на етапі проявлення.
автор Иошши • 04 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви взагалі про кого подумали?
Про Залужного
Valentina shop2020• 04 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Что вы так возвышает того залужного,что он сделал хорошего,абсолют ничего,сейчас живёт как вареник в масле
Flower Girl23• 04 ноября 2024
Нет
Реалістка• 04 ноября 2024
Та справа ж не тільки в чесності, а за кого голосувати... Хіба є якісь достойні кандидати, хоча б один? Насправді, вибір зараз менший, ніж був у всі попередні роки. Всіх старих знаємо, як облуплених. Нових не додалося нікого. Ну і я не прихильник обирати людей, дуже далеких від політики. Якось це теж не спрацьовує.
Roshenka24• 04 ноября 2024
Ответ дляFlower Girl23
Нет
Та и хорошо, вы уже наголосовали в 19 году за клоуна. Дома сидите
lilu1990• 04 ноября 2024
На вибори не піду. Я більше в це не вірю і не граю в цю рулетку. Білет, вокзал, Варшава, як сказав портніков
Леска• 04 ноября 2024
Піду звісно.
Чи будуть честі? Хз, рашисти не проспустять такий момент для підкорення України зсередини
Sova splushka• 04 ноября 2024
А давайте взагалі відмінимо посаду Президента. Одні проблеми з неї. Не можна в одні руки концентрувати владу, це розбещує і призводить до узурпації.