Помаранчова душа• 04 ноября 2024
Что делать, если не удалось получить диплом вовремя?
В итоге его выдадут через год, и процесс будет тот же? Нужен паспорт и все? потому что в интернете написано что еще нужно платить за сам диплом, так как ты его вовремя не выдали
КаваЗМолоком• 04 ноября 2024
Это все нужно выяснить в деканате/у секретаря в своем учебном заведении.
Фрикаделька• 04 ноября 2024
Нужно платить ,но там мало совсем. Я вроде 58 грн платила несколько лет тому
Сегодня не целуюсь• 04 ноября 2024
За нормами ,якщо документ не виданий рік, то його знищують, а потім , коли треба , перевипустять. Але краще забрати , поки є можливість. Оплата залежить від того, що прописано у договорі. Зазвичай сам диплом безкоштовно, однак послуги заповнення - платно.
Помаранчова душа
• 04 ноября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Я 8 лет не забирала , дождался
А как сам процесс происходил аж через 8 лет? Просто паспорт подали и все?
Помаранчова душа
• 04 ноября 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Сам диплом даже не заказали, потому что срок паспорт истек, нужно заказывать через год
Сегодня не целуюсь• 04 ноября 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Диплом можна замовити в будь який момент, але через звернення до МОН, бо терміни вийшли звичайного замовлення. А тепер бюрократія - піди, зроби лист, звернення, підтвердження КЕП, і чекай. До речі, нагадайте про себе їм через рік, бо знову прогавите. Повірте, як людині, яка 10 років замовляє дипломи.Я не пам´ятаю, що було в минулому році.
Помаранчова душа
• 04 ноября 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
А чому тільки через МОН? Це ж їх зобовʼязання видати диплом, якщо людина закінчила університет