Бабуся Бетман• 04 ноября 2024
Що смачного готуєте, чим рідних балуєте?
В нас млинці з сиром, і ще з м´ясом будуть.
Гопница-Советчица• 04 ноября 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Так, на пиріжки мене пробиває дууууже рідко.
вчора пекла з вишнями. Коли багато вишень, то дуже смачно
Малая еще та• 04 ноября 2024
Млинці були на минулому тижні. Якраз з мʼясом, та солодкі з сиром. Але солодкі я запікаю ще в духовці в вершковому маслі, вершках та сметані) Сьогодні зварила борщу, посмажила печінку телячу з грушами, запекла котлети в паніровці з індичо- телячого фаршу. На гарнір картопляне пюре)
Зубачистка• 04 ноября 2024
Ответ дляПилосмок працює
Шо, мы ролов не видели шоли. Давайте лучше фото кота
Ок.
Шуга Юнгійович Мін, названий на честь Шуги (Мін Юнгі) з BTS.
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 ноября 2024
Вчера еще опробовала рецепт из инсты, томленая в духовке говядина целым куском. Вкусно, лучше тушенки, томила шею. Вот остатки доедим сейчас с пюре и горошком.
И кексы пекла тыквенные, начинка Филадельфия + пудра сахарная. Сверху шоколад растопила и миндальными хлопьями присыпала
Пилосмок працює• 04 ноября 2024
Ответ дляЗубачистка
Ок.
Показала дочери, говорит что прям один в один на Шугу похож
Фіфачка• 04 ноября 2024
Ответ дляПилосмок працює
Как то очень странно выглядит ваш гороховый суп. Горох в нем должен раскипеть до состояния пюре.
Можна я сама вирішу яким має бути горох в моєму супі?
Зубачистка• 04 ноября 2024
Ответ дляПилосмок працює
В них походка один в один, тому так з донькою його і назвали)
Ну і тому, що Юнгі - наш з донькою ульт.
Ряженка• 04 ноября 2024
Вчера сварила борщ, лобио с фасолью и пинчер испекла. Сегодня перловку сварила ( давно хотела) А вот вечером пришла, мои уже почти все съели, надо опять что-то готовить((
Пилосмок працює• 04 ноября 2024
Ответ дляФіфачка
Та без проблем. Возможно вам реально нравится полусырой горох.
Молода і нерозважлива• 04 ноября 2024
Только вернулась с отпуска. Ничего не хочу и баловать никого тоже. Никто не голодный
Бабуся Бетман
• 04 ноября 2024
Ответ дляМалая еще та
Я теж запікаю, це заготовка!!! У Вас все смакота
Малявка ще та• 04 ноября 2024
Класс, люблю млинці з м´ясом!
У нас пюрешка з рибними котлетами була. Зараз келишок порто для підняття духу))
Бабуся Бетман
• 04 ноября 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
А я навпаки теж з відпустки, повна сил, натхнення та анергії, тому в ударі )))
Видна міленіалка• 04 ноября 2024
Ответ дляМона_Лиса
Надо бы что-то приготовить, но не могу встать)) Кошь болела, выздоравливает. Наверно попрошу мужа что-то купить готовое по дороге.
Божечки, яка красуня ❤️ Звичайно, що її не можна турбувати.
осень харашо• 04 ноября 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Дякую!!!
Ще штрудель з яблуками якраз сезон. І галета ще також.
З основних страв капусняк і гарбузовий суп, те що треба в холодну пору
Дайте подуться• 04 ноября 2024
Ответ дляГопница-Советчица
обожаю, но не могу тесто вімесить нормально...
Жена_КотораяСтена• 04 ноября 2024
Ответ дляМона_Лиса
Какое мило фото) Здоровья кисику)
Сердючка• 04 ноября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Дайте, пожалуйста, рецепт кексов тыквенных . Рецепты по которым делала- совсем не получаются ((
Некомильфо• 04 ноября 2024
Ответ дляМалая еще та
Розкажіть, будь ласка, як допікаєте солодкі млинці? Бо я звикла в казанку і коли багато масла, як бабуся робила. То воно все ж дуже жирне. Хочу якось по іншому спробувати
Бабуся Бетман
• 04 ноября 2024
Ответ дляосень харашо
Капустняк - моя улюблена страва, але в родині ніхто не їсть. Я мамі замовляю, як в гості до неї їду.
Паратруперсупер• 04 ноября 2024
Ответ дляосень харашо
Як ви готуєте гарбузовий суп, приготувала але щось не смаку, може гарбуз не самий вдалий, чи то я не так готую.
осень харашо• 04 ноября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Вперше готувала по рецепту з інтернету. Гарбуз, цибуля, морква, картопля, плавлений стр