Саджу все зарання• Изменено 05 ноября 2024
Київ. Дит свято. Подарунок 700грн - жлобство чи такі часи?
Є подруга. З початком повномасштабної не зустрічаємось часто, так - лише на дні народження її дітей.
Запросила мою дитину на святкування дня народження своєї доньки. В боулінг.
Батьки будуть поряд (але не грати, чатувати дітей. Хоча діти вже відносно дорослі... Ну такі умови...)
Сиджу і думаю яку суму покласти в конверт.
700грн норм чи мало. І це жлобство?
Я просто не ставлю собі за мети плигати вище своєї голови. І дарую ту суму, що мені норм по бюджету. Тим паче вважаю що наразі важки часи для багатьох сімей.
А мені сказали що я жлоб, докинула б плюс 300грн до тисячі. З мене мовляв не убуде, а конверт з такою сумою буде більш приємнішим.
П.с. ще даруватиму на 500грн міні подарунки іншим двом її дітям
П.п.с. на дні народження своєї дитини гостей не кличут
700грн норм чи мало. І це жлобство?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 05 ноября 2024
Я считаю, что 500-700 грн в самый раз. Чаще кладу в конверт 500 грн
Коко На Страже• 05 ноября 2024
Ответ дляДаха-сваха
навіщо іншим по 500,вони також гості на цьому святі,краще 1000 імениннику і все
Теж варіант
1000 імениннику і по солодкому подарунку малим. Типу якісь шоколадні зайці чи кіндери
Саджу все зарання
• 05 ноября 2024
Ответ дляГуру троллинга
даруйте скільки хочете, ніхто такими подрунками вартість свята не планує відбивати)
Тут скорше думки не про відбити.
А просто цікаво стало чи зважають люди на поточні умови? Ну типу я от постійно думаю про ’важкі часи’, ’не на часі’ тощо
Мовляв нема чого шинкувати/грошима розкидатися тощо
Може дійсно то у мене жлобство?
Щедрик ведрик• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Іменинниця сказала подарунки не дарувати, збирає гроші
Даруйте іменинниці тисячу, двом дітям- по великій шоколадці.
Да будет так• 05 ноября 2024
Ответ дляКоко На Страже
Де бахкає?! У Києві відбій
Не Києві один існує
Тато недалеко від Києва, Чернігівська. Як раз бахає
Коко На Страже• 05 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Нічого страшного, колись потрібно батькам почати дітям пояснювати, що ДР сестри/брата персональне свято, а ти матимеш своє.
Так, всі діти реанують. Але це життя. Перші їхні життєві уроки. Я мешому з 3 років пояснювала, що йому подарунків не буде
Я не тону• 05 ноября 2024
Кожна ситуація індивідуальна.То ваші відносини-подруга,діти,у всіх вони різні.
Жена_КотораяСтена• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Там малеча. Хлопці близнюки. Образяться)
Точніше - буде істерика..
Это проблемы мамы,или просто по киндеру.Подарок только имениннику
Саджу все зарання
• 05 ноября 2024
Ответ дляЯ не тону
Не сперечаюсь
Просто цікавлюсь. Поглядом зі сторони
П.с. якщо не запрошуватимуть наступні рази на свята, не ображусь. І не засмучуюсь.
Не знаю, мені щось святкування взагалі ’не лізуть’...(((
Просто цікавлюсь. Поглядом зі сторони
СирОжино пирОжино• 05 ноября 2024
Моя подруга взагалі не заморочувалася. Принесла донькі на подарунок б.у. пазли затерті. Коробка була неохайно замотана скотчем. З грошима в них все гаразд. І нормально себе почуває
Да будет так• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Тут скорше думки не про відбити.
Може дійсно то у мене жлобство?
От у подруги зарплатня 15-20 і немає чоловіка. Їй що розірватись і витратити всі гроші на подарунки друзям дитини? Чи про свою думати? Ось на чотири ДН запросили дитину. Це 4 + тис викласти?
Саджу все зарання
• 05 ноября 2024
Про жлобство.
Мені ще закидують що я жаднюга бо до своєї дитини гостей не запрошую на святкування
П.с. закидає не сама ця подруга (мама іменинниці), інші знайомі
Коко На Страже• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Передмістя
І коли створювалась тема, то ще столиця не мала відбою
Столиця мала відбій в 07.16, а вашій темі 10 хв
Саджу все зарання
• 05 ноября 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
А ваші думки які з приводу цієї ситуації?
ЧукИГеки• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Тут скорше думки не про відбити.
Може дійсно то у мене жлобство?
Кожен дарує за своїми можливостями, не залежно від часів. Це ж має бути приємність для всіх, а не тяжка повинність) Ну і + якщо ви ще й молодших плануєте не обділяти, тут точно вас жлобом не назвеш, якщо це вас так важливо)
Жена_КотораяСтена• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Про жлобство.
Это вообще не их дело
Саджу все зарання
• 05 ноября 2024
Ответ дляДа будет так
Згодна з вашою тезою...
Але без образ.... Бачите: ви ж оцінку даєте відштовхуючись від рівня її зп. Мовляв мало отримує, тому і менш ’коштовний’ подарунок буде доречним
Гуру троллинга• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Тут скорше думки не про відбити.
Може дійсно то у мене жлобство?
може)
якщо не на часі, то не приймайте запрошення і сидіть вдома.
А якщо вже зібрались святкувати, то і будьте чесною з собою. Це нормально усвідомити, що більше 700 грн ви не маєте змоги подарувати, і це ок.
Але дарувати 700 грн, бо не на часі і тд, чого тоді йдете? Люди попри війну влаштовують свято дітям, бо іншого дитинства у них не буде.
Да будет так• 05 ноября 2024
Ответ дляКоко На Страже
Автор в області, там ще тривога і шахеди
Саджу все зарання
• 05 ноября 2024
Ответ дляКоко На Страже
Дуже добре
В нас ще бухкає і донині
Саджу все зарання
• 05 ноября 2024
Ответ дляГуру троллинга
може)
Ну типу йду і вважаю що 700грн цілком нормальний подарунок дитині
П.с. йдемо бо минулий рік взагалі на святкування до них не ходили. Подруга ображається
Свисток ля-минор• 05 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Подаруйте конверт тільки винуватцю свята - якраз тисяча і вийде.
Оце точно. Навіщо ще обдаровувати ін дітей.
Да будет так• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Згодна з вашою тезою...
Я навела приклад, що людина може не мати змоги подарувати. Особливо коли дитина має багато друзів.
Мені особисто все одно з яким подарунком прийдуть до моєї дитини. Я не для цього свято алаштовую.
СирОжино пирОжино• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Просто зневажливе ставлення. Помічала таке в неї і раніше. Більше її не запрошую в гості да і все. Я ж не прошу дорогих подарунків. Пазли також хороший подарунок, але ж можна було нові купити. Її кума до речі також з нею перестала спілкуватися і вона не розуміє чому. Мабуть також щось учулила.
Саджу все зарання
• 05 ноября 2024
Ответ дляДа будет так
Дякую. Зрозуміла
Синди Кроуфорд• 05 ноября 2024
Можно и 500 грн обойтись. Малышам по киндеру. Адекватные родители собирают тусу ради тусы, а не чтоб окупить и заработать.
Я как раз из тех, чьи праздники вспоминают до сих пор, там вложения были бешеные. Но на подарки и мне и детям было абсолютно чихать.
Гуру троллинга• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
якщо ви так вважаєте, то даруйте 700 грн)
Але якщо у вас туго з фінансами, навіщо дарувати подарунки іншим дітям?
Подаруйте імениннику 1000 грн, а іншим дітям цукерки.
Оновлена версія• 05 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Поговорити?
Над головою бахкає, сиджу каву пью
Зачем дарить 2 другим детям ? Только инменннице .
Не выдумывайте
Саджу все зарання
• 05 ноября 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
:)
Соседушка• 05 ноября 2024
Норм, я б 500 положила.
У моему сыну на др летом друзья дарили тоже по 500