Тріль підпільний• 05 ноября 2024

Інтенсивні курси англійської: чи варто?

Мені вже біля 50 років, англійська-мій біль, потрібна для роботи.Вчу останні півроку он-лайн, з репетитором, сама, але це нудно і довго, не вистачає самодисципліни. Зараз думаю, чи не підти на інтенсивні курси он-лайн-9 тижнів, 4 рази на тиждень по 2 години. Маю надію, що в группі цікавіше, а інтенсив прискорить результат.Поділіться своїм досвідом,як студенти і вчителі, чи буде інтенсивне групове навчання ефективнішим?
Результат:
вже голосів: 22
14 (63.64%) Так, йти
4 (18.18%) Тиць
2 (9.09%) Ні, краще повільні курси
2 (9.09%) Ні, краще репетитор
0 (0%) Ні, вже нічого не допоможе
Швабристка• 05 ноября 2024
Если есть время (учитывайте, что еще будет домашка), то да, будет полезно. В группе интересно обычно. Но после работы 4 раза в неделю по 2 часа будет challenging. По мне так, это больше подходит неработающим / студентам.
БлинчикБезСметанки• 05 ноября 2024
Англійська і мій біль. Теж задумуюсь знову піти на курси. Здається вже забуваю те що вчила раніше.
Ви молодець, якщо робота зараз не дуже виснажлива розумово то йдіть, це гарний варіант розговоритись. А після шукайте розмовний клуб по інтересам
Мальовнича даль• 05 ноября 2024
Интенсивы очень полезны, но устаешь. Хорошо, что привыкаешь разговаривать. У меня был интенсив 4 раза по 1,5 часа несколько недель, мне очень понравилось. Стало проще выражать мысли.
автор Тріль підпільний • 05 ноября 2024
Ответ дляМальовнича даль
Я якраз і хочу розговоритись, щоб побачити швидкий результат. Дякую за підтримку!
Швабристка• 05 ноября 2024
Вы еще учтите, что если это не разговорный курс, а изучение уровня, то будет много и грамматики.

Куда идти собрались, если не секрет?
автор Тріль підпільний • 05 ноября 2024
Ответ дляШвабристка

Куда идти собрались, если не секрет?
Грін Форест. Ходжу до них на Спікінг безкоштовний, подобається, я реально хоч якось почала говорити. Сподівюсь на результат)
Швабристка• 05 ноября 2024
Ответ дляТріль підпільний
Я тоже 3 семестра там занималась 👌