Горня капучіно• Изменено 05 ноября 2024
Купила Ангел Мюглера
У знайомої є, дуже подобається, а на моєму тілі не дуже подобається. Залишок у флаконі 40 мл, купувала за 1800 грн. Може хтось хоче їх, давайте обміняємось
Моська-слон• 05 ноября 2024
Прочитала вже разів 6 і нічого не второпала про знайому і Кремчик.
Якось не дуже зрозуміло викладено.
Але можу сказати, що на Кремчику часто продають підробки, тому при обміні можливі сюрпризи.
Якось не дуже зрозуміло викладено.
Диверсификация• 05 ноября 2024
Ответ дляМоська-слон
Якось не дуже зрозуміло викладено.
Это точно. Из 4х распивов Молекулы, 3 подделка, 1 оригинал. Теперь заказываю только у нее.
Горня капучіно
• 05 ноября 2024
Ответ дляМоська-слон
Якось не дуже зрозуміло викладено.
Адміни змінили назву теми. Купила на кремчику залишок у рідному флаконі. Аромат є у знайомої, мені сподобався на ній, а на мені ні. 100% оригінал, батч коди, коробка, флакон, все перевіряла
Моська-слон• 05 ноября 2024
Ответ дляГорня капучіно
Тепер вже зрозуміліше.
Горня капучіно
• 05 ноября 2024
Ответ дляДружная семейка
Автор, не факт, що купили оригінал.
Факт, 100% оригінал, батч коди, коробка, флакон, все перевіряла
Дружная семейка• 05 ноября 2024
Ответ дляДиверсификация
Ну теж не факт,що не буде бадяжити.
Я купляла в одної з ідеальним рейтингом для мами Шанель.
Років 4. Все було ок .
Останнього разу взагалі не подібний аромат прислали .ще й спиртом несло .
Думала, що змінити аромат.
Прийшла в сефору, затестила, аромат не змінився .
Років 4. Все було ок .
Думала, що змінити аромат.
Дружная семейка• 05 ноября 2024
Ответ дляГорня капучіно
Ви думаєте, якщо підробляють аромати, то підробити пару цифр важко ?
Це вже давно не показник.
Флюорография гуся• 05 ноября 2024
Автор, при всій повазі, але Ви - наївна.
Бачили взагалі ціни на мюглера ?
Навіть на тому самому мейкап, де теж не завжди оригінал.
От думайте, що Вам прислали .
Ціни на цей аромат знаю, періодично купляю дочці. Скидки дуже рідко, макс 25-30% від ціни.
Я про офіціалів.
Тобто , чистий грам мав би бути гривень 53-55. У Вас 45.
І то ще без заробітку людини, яка розпив проводить + ще пару грам завжди йдуть на страти.
Бачили взагалі ціни на мюглера ?
От думайте, що Вам прислали .
Я про офіціалів.
ТрамвайGirl• 05 ноября 2024
Не наносьте на тіло
На одяг, волосся спробуйте
Морозів дочекайтеся зрештою, він інакше відчуватиметься
На одяг, волосся спробуйте
Горня капучіно
• 05 ноября 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Бачили взагалі ціни на мюглера ?
От думайте, що Вам прислали .
Я про офіціалів.
Бачили взагалі ціни на мюглера ?
От думайте, що Вам прислали .
Я про офіціалів.
Це оригінальний парфум і я не про це питала. З ціною так, тому що ми так домовились, продавали набагато дорожче. Я хочу обміняти, а не коментувати хто наївний
Дружная семейка• 05 ноября 2024
Ответ дляГорня капучіно
Тоді вказуйте, що у Вас підробка .
Так буде чесно.
Горня капучіно
• 05 ноября 2024
Ответ дляДружная семейка
Тоді вказуйте, що у Вас підробка .
Так буде чесно.
У мене оригінал і повторюю, я про це не питала. Ви бачите фото, що пишете що небудь?
ТрамвайGirl• 05 ноября 2024
Ответ дляГорня капучіно
Так вам і пояснюють, що то наївно шукати охочих, через ризик отримати підробку
Взагалі не розумію, як можна купувати з рук парфуми…
Горня капучіно
• 05 ноября 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Запросто, спробуйте. То продам на шафі, котрась з вас купить
ТрамвайGirl• 05 ноября 2024
Ответ дляГорня капучіно
То для чого тоді тема?
Якщо так просто просто продати на шафі, ще й заробитe, може)