Dumky• 05 ноября 2024

Робимо ставки. Хто ж переможе у США?

🐘чи 🫏
Результат:
вже голосів: 342
140 (40.94%) Трамп
132 (38.6%) Гарріс
70 (20.47%) Результат
Olvia1987• 05 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
За 70 років.
Ізраїль є найбільшим отримувачем військової допомоги США в історії. Штати надали цій країні 251,2 мільярда доларів США із 1959 року. А 17,9 мільярда доларів, витрачених із 7 жовтня 2023 року є найбільшою військовою допомогою, надісланою Ізраїлю за один рік.

Ізраїль як Київська обл
То ж пропорціі врахуйте
Через тридцать років після створення, Ізраїль був теж як Україна слабкою і вкрай корумпованою державою?В якому році була семиденна війна?
Filomena• 05 ноября 2024
Коли будуть результати? Я тут подивилася пару типу аналітиків. Говорять, що Гаріс виграє. Трам наче ще в кінці ображався нацменшинами. І жінки проти абортів. Прям цікаво. Хоча було б цікаво на Трампа подивитися, як би ми не залежали від його любові до путіна.
LudaSHS• 05 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Так був
Там і досі корупція, за Нетаньяху суди навіть.
Але ріст впк, захищеність була за допомогою сша.
А коли Сша розбудовували Тайвань, то там навіть дикий захід був на вулицях, але Сша все рівно вкладали кошти
Olvia1987• 05 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Так був
За Нетаньяху суди?А у нас хоч одного топ чиновника судять?
LudaSHS• 05 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Надіюся)
Але ваше порівняння недоречне, сам Ізраїль не розбудовувався , його накачувати і новітніми технологіями
Також як і тайвань, в тому віці там був ахтунг зі свободами і законами.
LudaSHS• 05 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Приклад, ось 17 років справі.

Так нынешнего министра обороны Израиля Авигдора Либермана пресса и следственные органы преследовали на протяжении 17 лет.

С того самого момента, когда он впервые попал во властные кабинеты – в 1996 году был назначен директором министерства кабинета министров (должность директора в министерствах не политическая, директор там отвечает за работу и функционал). Обвинение, естественно, в коррупции - самое распространённое в кругах израильских политиков. Дело открывалось и закрывалось и вновь открывалось, как правило, во время выборов.
Olvia1987• 05 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Приклад, ось 17 років справі.

В Израиле тоже чиновники обворовывают тех,кто их защищает?
LudaSHS• 05 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Різні є
То ж ви продовжуєте. Українці не гірші ізраільтян. Але Інтереси Сша там більші. А у нас вони в 90 х захист забрали під приводом неЕскалації
LudaSHS• 05 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
І цікаве з історіі Тайваню