LenakaBro• 05 ноября 2024

Виживуть п´ятеро, Голлі Джексон

Дівчата, дитина скоро 12 років, просить цю книгу купити, щоб прочитати. Мене бентежить, що пищуть кримінальний трилер, жахи. Хоча також пишуть для підлітків. Але не має конкретно на який вік дитини.
Відгуки неоднозначні: від: - вау, легко читається до: -цікава, але психологічно важка.
Хтось з вас читав, чи ваші діти?
До цього дитина читала коти-вояки.

Джемма• 05 ноября 2024
Моя дочка, цілком нормальна 12 р дивиться жахи і читає Кінга
Цю не читала
ginora• 05 ноября 2024
Господи, та я в 12 років читала все , що знаходила.
І мамину книжку Криміналістика в тому числі.
GumL• 05 ноября 2024
Сами прочитайте и сделайте вывод, норм вашему ребенку или нет.
автор LenakaBro • 05 ноября 2024
Ответ дляGumL
ЇЇ ж купити потрібно. Це 500-550 грн.
GumL• 05 ноября 2024
Скачать можно, поищите
автор LenakaBro • 05 ноября 2024
Ответ дляGumL
Скачать можно, поищите
Не можна, в тому то і діло. Не скачується. По ссилці коли проходете - тільки купити.
автор LenakaBro • 05 ноября 2024
Дівчата, будь-ласка, пишіть по ділу, вашу думку, якщо читали книгу.
Все інше тут зайве.
І оці смайли рука-лице...це мабуть фішка порадниці))
Unbekannt• 05 ноября 2024
На английском читаете? Есть в оригинале она в PDF.
Вообще это YA - young adult. На возраст постарше, чем 12, конечно
автор LenakaBro • 05 ноября 2024
Ответ дляUnbekannt
Ні на жаль не настільки гарно знаю англійський. Але дякую за вказаний вік.