УраганнаЯ• 06 ноября 2024

Ви знали ,що українська мова одна із найскладніших мов світу?

Оскільки я російську вивчила просто завдяки сидінню вконтакті,бо там все на російській ,то згоджусь
Багиня• 06 ноября 2024
Так, як і інші слов´янські мови
Love_Love_Love_• 06 ноября 2024
Звичайно знала.
Альфасамка• 06 ноября 2024
саме так, за 30 років не можуть освоїти
Пошаманю• 06 ноября 2024
Ні.Українською мовою як говориться,так пишеться.На відміну від тієї ж російської.
Говорю відверто• 06 ноября 2024
Ми просто не замислюємося, бо це наша рідна, ми носії. Але в нас теж багато часів, відмінків, виключень і тому подібне. А якщо зануритися ще й у діалекти, сленги, то взагалі)))
Затишне кубло• 06 ноября 2024
Ні, далеко не найскладніша
ЯНаПэПэ• 06 ноября 2024
Не думаю, что прям один из сложнейших.
Венгерский, китайський тогда какие?
Но не простой однозначно, 7 падежей всё-таки.
Пригощаю кашею• 06 ноября 2024
Если его не усложнять специально и не ополячивать, то не сложный абсолютно. Была в Польше, взяла почитать местную газету и что же вижу - наши нововведения в правописание взяты из польского.
Like-995b• 06 ноября 2024
Одна из самых сложных это эстонский
Великий сатирик• 06 ноября 2024
Ответ дляПригощаю кашею
да. тоже заметила такое.. и зачем слизывать у поляков, если свой язык тоже красивый
Лорка-хлорка• 06 ноября 2024
Ответ дляПригощаю кашею
А какие, например?
Залізна тьотя• 06 ноября 2024
Кстати, открытки сочиняла сегодня, почему прийдешні - это наступающие, по логике звучит как будто прошедшие😝
БезникаяЯ• 06 ноября 2024
Мне кажется самая легкая, но блин, я так фигово ее произношу((( люди думают что я пискля наверное
Скользкая• 06 ноября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Зразу видно, що ви в темі
Скользкая• 06 ноября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Як те, що прийде може бути тим, що вже минуло( пройшло)?
БолеИменее• 06 ноября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
по логике - они прийдут, потому прийдешни
каким образом - придут - это прошедшие?
Гарантую неперелевки• 06 ноября 2024
а, то от чому в нас така кількість російськомовних?
Весёлая морковка• 07 ноября 2024
Это неправда.
Русский сложнее. И множество других языков.
Сама вумна тутички• 07 ноября 2024
Ні, українська - складна мова лише для вузькощелепних. Для нормальних - мова красива, мелодійна, багата, чудова, рідна!
liss• 07 ноября 2024
Украинский выучился сам. Никогда не учила , что там сложного 🤷‍♀️
ЦібаФу• 07 ноября 2024
Є різні рейтинги.
В тому, що знайшла 48 місце по складності
ЦібаФу• 07 ноября 2024
Ответ дляliss
Відмінки, особи, правила вживання.
Мається на увазі ж не розмовна, а граматика, лексика, орфографія і т.д.
liss• 07 ноября 2024
Ответ дляЦібаФу
Відмінки, особи, правила вживання.
Кому оно нужно :))) их половина чиновников не знает и живут как то )) президентами становились учили или нет , не известно 😹