Идууу--уууу блин• 05 ноября 2024
Настільна гра, порадьте.
Порадьте гру для сімейних вечорів. Дітям 8 і 10 років
Але з простими правилами
Купила Манчкін, кожного разу хтось забуває щось з правил.
Хочу щось просте.
Дякую
Але з простими правилами
Хочу щось просте.
Дякую
Коко На Страже• 05 ноября 2024
Монополія, ферма, уно, змії та драбини.
Манчкін, як на мене, геть не дитяча гра.
Успокойся_Успокойся• 05 ноября 2024
Дженга, баланс , монополия сейчас есть с карточками без бумажных денег. Почта, любые ходилки бродилки. В принципе, в магазине много всяких...
Идууу--уууу блин
• 06 ноября 2024
Так, дякую. Хто я є і вже картки затерті до дірок. Дуже класна.
А в монополію син не може, тільки бачить, що у нього мало грошей, нервує.
Идууу--уууу блин
• 06 ноября 2024
Ответ дляСпасу мир
Ticket to ride
Carcassonne
Uno/Свинтус
Carcassonne
Uno/Свинтус
Цікаво, знаю зі списку лише уно
Идууу--уууу блин
• 06 ноября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Так, в магазинах багато чого) дякую
Идууу--уууу блин
• 06 ноября 2024
Ответ дляКоко На Страже
Монополія, ферма, уно, змії та драбини.
Дякую)))
Олександр-80cd• 02 декабря 2024
Та це точно! Манчкін — це весело, але якщо хочеш щось просте й швидке, спробуй щось наприклад . Правила прості, геть без головного болю, і азарту вистачає. Скільки б не був ризик, все одно цікаво. Можна навіть спробувати без грошей, в демо-режимі, поки не зрозумієш всі нюанси. Якщо хочеш щось незвичне для сімейного вечора, то цей варіант точно вартий уваги!