Джонс• Изменено 1 час назад
Образив дівчину, сильно. Говорить, що нічого не відчуваю. До цього кохала.
Зустрічаємось 2 місяці. Має травму дитинства, батько знущався і тепер випиває і б´є матір і її. Пропонував разом з´їхати - не хоче бути тягарем. Лікарі ставили до літа діагноз - апатія. Після літа почала відчувати. Зустрічаємось з Нового року. Говорила, що кохає по справжньому. Була дійсно щаслива зі мною. Поїхала в Київ, я не зміг. Сказав, що по роботі - насправді хворіла мама. Самостійна і самодостатня, але всеодно переживав. Пила з друзями. Поставив, або я, або випивка. Вибрала мене і пила на наступний день (тепер сказал). Почав осуджувати подруг і зробив вид, шо ревную. Це не так. Хотів захистити, хоч і довіряв, переживав. Коли вона приїхала назад з дівчатами, забирали її батьки. Казала, що вона в поганому настрої та змучена в переписці. Сказав, що прийду - згодилась. Курив її улюблене какао їй і її мамі. Випадково сказав - кава. Вона не пила (каву ненавидить), мама тільки но напилась кави. Каву викинула. Сказав їй, що погляд її на мене був як до чужої людини. Була просто дуже змучена, я не повірив. Бо до цього сварились (зверху пояснив чому). Подумав, що закрилась. Закрився у відповідь і ігнорував до ранку. Потім вибачився по зідзвону, тепер реально закрилась і не хоче бачитись. Натякає, що можливо, шось зміниться через якийсь час. На св. Валентина подарунок подарувати не зміг, досі лежить на пошті і чекає. Не спав 4 дні нормально. Вона придирається до кожного слова. Написав її найкращій подрузі, ми добрі знайомі. Все обсудили і порадила чекати. Сьогодні переїжджає до подруги ( до цього робив все, щоб вона переїхала, мою допомогу відкинула), (сам не можу переїхати, хоч і працюю на нормальну ЗП, треба допомогти батьками з ремонтами, раніше вже жив один). Подруга не знає, вибачить вона мене чи ні. Працювати нормально не можу, думаю про це. Можу купити доставку квітів їй в призент і вибачення. Не знаю, що робити. Допоможіть і підкажіть, що робити?
Ламборджини• 1 час назад
Тікайте! Не треба нікого рятувати. Вам до психолога власну кукуху лікувати.
Ламборджини• 1 час назад
Ответ дляДжонс
Чому?
Гугліть «співзалежність», «синдром рятівника», «трикутник Карпмана».
Пьяная вишня• 1 час назад
Ответ дляПирожкиня
Что за трудночитаемый поток сознания.
Шкільна освіта, наразі, неякісна. А іншої автор не має
Мошей ницца• 1 час назад
Ответ дляДжонс
Чому?
Интересно, где вы познакомились? В стационаре психбольнички?
Мошей ницца• 1 час назад
Ответ дляПьяная вишня
Ви обидва дивні та нездорові
Идеальная пара. Главное, чтобы не размножались
Пьяная вишня• 1 час назад
Ответ дляДжонс
Зараз спішу, тому виклав просто фактами. По ділу підкажіть, що робити в даній ситуації?
Зупиніться та не бийте лоба об стіну. Вас не хочуть та не люблять, так буває. Це боляче, але це пройде, якщо вчасно зупинитися.
На майбутне, обирайте дівчину без алкогольних та інших залежностей із здоровою психікою, це справді важливо
Доль Чекомбана• 1 час назад
Ответ дляДжонс
Тікати, не зможеш половинити їі проблеми все життя, маючи свої. І дорослішати вам, читати книги по психології, по конфліктології, якщо не тягнете психотерапію платну
Мошей ницца• 1 час назад
Ответ дляДжонс
В совете, сударыня.
Милорд, обратитесь к профильным специалистам, чтобы навести порядок в собственной голове и только после этого пытайтесь строить отношения. И это: книжки читайте. Полезно будет.
Ответ дляМошей ницца
Невообразимая благодарность за Ваше очень полезное мнение. Книги это наше все. Правда по тому потоку фактов не особо заметно 🥲
Мошей ницца• 1 час назад
Ответ дляДжонс
Именно. По вашему словесному потоку это незаметно.
кнопкодав• 1 час назад
Ответ дляДжонс
Паралельно работаю, по этому только так. После работы писать? Так долго ждать не могу.
Якщо ти і працюєшь, як пишеш, то це горе...
кнопкодав• 1 час назад
Ответ дляСегодня не целуюсь
Какао якої саме марки треба курити, щоб так накривало?
Колумбійське біле какао