Кукарикуууууу• 06 ноября 2024

Девочки, ну что мне сделать, чтоб ребёнок перестал болеть?

Ну чуть ли не каждый месяц болеет. 2.2
Это ещё в садик не ходит, с понедельника должны были пойти…
Крошка Енот• 06 ноября 2024
Лікувати за Комаровським. Тоді власний імунітет виробиться.
Коник-стрибунець• 06 ноября 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ага. У меня окна кухни выходят на наш садик. Наблюдаю, как гуляет мой ребёнок: то джинсы не наденут (в одних колготках), то рукавички, то шарф не завяжут. Сад - болезни без вариантов.
так а можливо ви його перекутуєте? не гуляє ж дитина в -10 в колготах
Латексне альтер ЕГО• 06 ноября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Ну мы только 2 месяца в садик ходим. Сегодня без шарфа ок? В понедельник без варежек? А 2 недели назад без джинсов (потому что девочке платье в штаны заправлять не ок , а поверх надеть не красиво) . Неужели тяжело просто выводить ребенка на прогулку в том, в чем его привели? Без всяких ’может’?
Коник-стрибунець• 06 ноября 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Так, сьогодні +7, якщо куртка під горло, то навішо шарф?
Рукавички зараз взагалі смішно)))

а два тижні тому днем сонце було і під 15 градусів.
Ви ж розумієте, що дитину приводите зранку, а в обід вже зовсім інша погода.
Латексне альтер ЕГО• 06 ноября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Рукавички зараз взагалі смішно)))

Вам смішно, а ми 2 тижні потім з гострим бронхітом лежали. Напевно, на сонечку перегрілись? Але типовій совєтчиці ж краще знати?
Коник-стрибунець• 06 ноября 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
а при чому бронхіт до відсутності варешек?
ну просто реально, ви порівнюєте хр з пальцем,
імунітетом дитини треба займатись, якщо ви тільки два місяці це ще елементарний період адаптаціі до всіх вірусів масових соплей.
але він явно не від того що вашій дитині ’ не завязали шарфік’
nadia-74• 06 ноября 2024
Витамины подавайте У меня так болел каждый месяц ,каждый месяц ,в 3года поставили астму .Что я только не делала
Но сейчас полетят помидоры в меня .Сейчас 23 сыну ,в 10 перестал болеть ,но до 8-9 точно практически все патологии под вопросом были ,даже оперировали то что не надо .
Испытано было много ,даже беременная вторым лежала с сыном в больнице постоянно .
Латексне альтер ЕГО• 06 ноября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Ви странная? Ребенок перемерз на улице, мне ее отдали с температурой.
Ну если после болезни для вас странно надеть варежки и завязать шарфик, покажите, как вы своего на улицу выводите. Можно с фото. Или просто трололо, правда?
nadia-74• 06 ноября 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Это зависит от воспитателя .Ругайтесь.
Коник-стрибунець• 06 ноября 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
панічні мамаші схильні звинувачувати всіх у хворобах своіх дітей, крім себе. То сусідка чхнула, то вихователька гудзик не до закрила.
а причина звичайні віруси.
Лікуйте кукуху, буде легше жити.

Моя дитина сьогодні в демі комбезі та осінній курточці.
Тонка шапка, під низом тонкий лонгслів. Носки-гольфи, кросовки.
4 роки.
Латексне альтер ЕГО• 06 ноября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Для особо одарённых: без варежек было в понедельник. А бронхит - 2 недели назад. Причинно-следственные связи атрофировались?
маска Ілона• 06 ноября 2024
Автор, заспокойтесь, видохніть і зрозумійте що часто хворіюча дитина це варіант норми.
Моя донька з трьох років не вилазила з болячок - постійні бронхіти, пневмонії, ацетони. В садок через болячки майже не ходила. Коли пішла в школу стало полегше - хворіла трішки більше ніж інші дітки,але вже не так важко.
Зараз вам понаписують яка ви херова мати, бо я через це прошла, кожен тикав як в нього дитина не хворіє, а в мене хворіє.
Латексне альтер ЕГО• 06 ноября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
а причина звичайні віруси.
Лікуйте кукуху, буде легше жити.

4 роки.
Удалено администрацией...
Коник-стрибунець• 06 ноября 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Удалено администрацией...
Латексне альтер ЕГО• 06 ноября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Удалено администрацией...
Та тобі вже продуло, аж мозок видуло)
Цветов Мне срочно• 06 ноября 2024
У меня папа с мамой закаливали моих детей.
Прекратили болеть , после них от слова совсем
Все і одразу• 06 ноября 2024
Хворіти без ускладнень норм. Розкажу про свій досвід, можливо щось буде корисним. З народження загартовувала за Комаровським, довго плавали у ванні перед сном, не кутала. У садочку діти звісно хворіли десь до 4 років точно. Два останніх роки садочка майже не хворіли. Зараз школярі, середня школа хворіють мало. Я знайшла педіатра, який не призначає купи ліків, антибіотик тільки після аналізу крові. Чесно кажучи останні 3 роки ходимо до лікаря лише за довідкою про медогляд. У нашому не великому містечку знайти такого лікаря було не просто. Лікування- збиваю температуру лише коли більше 38.5 і даю багато пити. Зазвичай цього достатньо. Дозволяю пити і їсти з холодильника. Харчування більш менш збалансоване . Відсутність рукавичок і розкрите горло теж не проблема для мене. Дома взимку десь 18-19 градусів, ми звикли не холодно. Плюс спорт діти ним займаються регулярно. Але на мій погляд і не це все головне. Головне спокійна мама, яка знає що робити і що все буде добре.
Не прохожу мимо• 06 ноября 2024
всю тему не читала, может уже было. Моему ребенку как ни банально помог витамин Д. С сентября почти весь год до лета принимаем теперь. И еще давла периодически осенью прополис - водный раствор.
dahashutka19• 06 ноября 2024
Ответ дляБабка-ежика
Ни разу?) Ну и сказочница вы)
Почему сказочница? Мой сын до 2,6 лет болел один раз и то ротавирусом. Потом в садике наверстал упущенное
Брюнетка в Мармеладе• 06 ноября 2024
Моїй 14. Хворіє 2 тижні через 2 тижні. Вже по стандарту. Здорове харчування, прогулянки, вакцини - то все ок. Але не для всіх це спрацьовує.
Що я тільки не робила, щоб покращити ситуацію. Нічого не міняється
Сало не люблю• 06 ноября 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Я вообще против сладких каш, а на завтрак тем более. Ничего кроме нагрузки на поджелудочную они не дают. быстрые углеводы и ничего более. Оптимально детям, да и взрослым рекомендуется не более 1-2 фруктов в день. И лучше ягод (1 фрукт=горсть ягод). Ряженка, йогурты покупные - тоже обилие сахара и ничего полезного.
А для 2х летнего малыша это большая нагрузка, если еще и иммунитет не слишком крепок.
Хрень полная
Мы выросли на кашах, на фруктах килограмами, вредном молоке и сале с картошкой пожаренном и кисляком запивали
Помидор о подол вытерли и съели, целое лето на даче от мостоотряда под ржищевом
Речка , рыбалка,комарья миллион, краденый горох мешками на целый вечер всей компании

И ох и ах
Все выращены на … тубдысь, манке вредной
У меня три брата- богатыря)) без каких либо проблем со здоровьем
Как и у меня