ЗабежАЛОЧКА• 06 ноября 2024

Подскажите,это во всех банках при покумке доллара нужно показать документ?

Или это только в пумбе такой прикол?
Творю чудеса• 06 ноября 2024
1 доллар покупаете?

murkotyk• 06 ноября 2024
теж думаю, що залежить від суми
Хи хи, ну ну• 06 ноября 2024
Вперше про таке чую
Ума Палата• 06 ноября 2024
Ви готівкою в касі банку купляєте? Саме в пумбі не просили паспорт, тільки номер телефону запитували і туди код підтвердження приходив. Але купляла вже давно, осінню 2022.
Творю чудеса• 06 ноября 2024
всё гораздо проще, если уметь пользоваться гуглом
Для купівлі або продажу валюти в еквіваленті до 399 999 гривень документи не потрібні. У разі, якщо сума валютної операції перевищує 400 000 гривень в еквіваленті, необхідно надати документ, що підтверджує особу, та РНОКПП.
З понеділка на дієті• 06 ноября 2024
Вообще от суммы, есть лимит, после которого нужны доки. Но пумб действительно просит паспорт даже за 1000 долларов, я у них всегда покупаю и всегда даю паспорт
автор ЗабежАЛОЧКА • 06 ноября 2024
Ответ дляУма Палата
Теперь просят документы

Щебетуха• 06 ноября 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Теперь просят документы
Контроль
Поліцейський патруль• 06 ноября 2024
Я пару месяцев не покупала, но до этого каждый месяц по 1500-2000, не спрашивали документы никогда.
Асталависта бэйби• 06 ноября 2024
На минулому тижні купувала, і роблю це регулярно. Не запитують документи (Кредо банк)
Люблю Украину• 06 ноября 2024
У меня просили везде. Поэтому иду в обменник
Белая и пушистая• 06 ноября 2024
Я клієнт банку,тому замовляю і показую паспорт.
Приват,Аваль,Sens,TAC,Credobank.
Якщо з вулиці,то необов´язково показувати.Але НБУ віддає це на розсуд банку..Якщо ви не показуєте на прохання,то банк має право відмовити вам в продажу валюти
ГоловнаЯ• 28 ноября 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Приват,Аваль,Sens,TAC,Credobank.
Згідно чого відмовити? Дійсно цікаво, бо працюю в банку, без доків продають на суму до 400 тис. грн.