Чавонадо• 06 ноября 2024
Чи даруєте ви своїм племінникам подарунки?
Там наприклад на день народження
Милота• 06 ноября 2024
Племянниц нет. Есть сестра двоюродная, с разницей в возрасте 18 лет. Дарю на все праздники и просто так дарю, без праздников
Вишиванка• 06 ноября 2024
Конечно. На ДР, Рождество, Новый год, Николая это как минимум. Плюс могу немного денег дать просто так. Детям по 15-17 лет)
Невидимка Майя• 06 ноября 2024
один племінник - на ДН, НР, Миколая, на Паску щось солодке тематичне, на Різдво, з поїздок щось цікаве маленьке привожу, можу і так щось купить - перелать. Але в мене малий племінник, 6 років )
долой_лама• 06 ноября 2024
Раніше дарували, і не тільки на день народження а й на новорічні свята, на Пасху. Та навіть як просто йшли в гості. А потім зрозуміли, що це гра в одні ворота. Вони наших дітей навіть по телефону не вітають. Свекруха з трусів вистрибує, так хоче зробити ілюзію, що родичі мають бути близькими. Навіть одного разу дійшло до того, що типу передала від старшого сина нашому старшому - 400 грн. А він навіть не дзвонив того дня. Смішно. Син вже доволі дорослий, здогався що бабуся зробила і запитав нас з чоловіком навіщо так робити. Сором 🤦♀️
Замурмишка• 06 ноября 2024
Коли племінниця була малою то дарувала дрібниці типу канцелярії, настільні ігри, набори для творчості. Як підросла то давала гроші.
Зараз їй 13 і її забаганки значно переважають мої фінансові можливості. Тому не їжджу на ДН і не дарую відповідно. Я із розряду ’поганих тіток’.
Кредитная• 06 ноября 2024
Тому що живе близько - так, постійно і на всі свята.
Тому, що далеко - раз на рік, коли його бачу.