Гарантую неперелевки• 06 ноября 2024

Кто учил немецкий ( на курсах), когда вы заговорили?

Хожу на курсы третий месяц, курсы интеграционные, в быстром темпе. И вот уже начались диалоги. В группе много других иностранцев, которые почти без труда говорят, а мы ( те кто с нулевыми знаниями - украинцы) , сидим и ничего не понимаем, либо через раз. Дома тоже сижу учу, но на уроках чувствую себя двоешницей (
Девальвация• 06 ноября 2024
Занимайтесь сами дополнительно
Пишна молодиця• 06 ноября 2024
Ну з двох років починають говорити якби
Звоночек• 06 ноября 2024
Заспокоїться треба. Ви поцікавтеся скільки часу ті інші іноземні в Німеччині. Деякі по 8-10 років там. Звичайно що краще вас говорять, це нормально
Seehund• 06 ноября 2024
Начинайте говорить простыми предложениями или даже словами, иначе никогда не начнёте, речь не появится чудесным образом.
автор Гарантую неперелевки • 06 ноября 2024
Ответ дляПишна молодиця
Ну з двох років починають говорити якби
Учитель очень удивился, что мы не говорим, а учимся только два месяца ( и да, среди остальных чувствуешь себя не в своей тарелке. Он сегодня 20 минут рассказал о страховании...это я через переводчик поняла, но зачем эта информация была не понятно, тк не наш ещё уровень
Ответ дляSeehund
Простыми получается, но не заказать ужин в ресторане и тп
Ответ дляЗвоночек
Говорят , что 6-12 месяцев, но говорят вполне сносно
Seehund• 06 ноября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Это начало, потом лексикон расшириться.
Закуйовджена життям• 06 ноября 2024
Шукайте партнера/вчительку з ким будете практикувати говоріння.
Шпрех-кафе часто є, але там дуже часто самі іноземці які також не говорять або погано/неправильно граматично.
Вам треба знайти добру німецьку людину яка буде з Вами хоча би раз на тиждень розмовляти.

Якщо не будете практикуватися - не заговорите(

А вчитель дурко якесь, за два місяці прям Гьоте декламувати маєте...
Закуйовджена життям• 06 ноября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Брешуть)))

Був у мене один сирієць на курсах. Лапщав усім що три місяці в Німеччині, говорить дуже добре. А потім вияснилося що три роки до Німеччини жив у Австрії)))
Ответ дляЗакуйовджена життям
Брешуть)))

Ну и у нас такие,они с учителем диалоги ведут очень сносно, а мы тут через переводчик еле еле Я частично понимаю, вроде норм читаю и пишу, но сказать пару фраз связных по теме тяжело, и ещё стресс видимо
Кіна не буде• 06 ноября 2024
Здала В2 беруф на 201 бал. Інтеграційні іспити також здала з першого разу.
Говорю гірше нікуди, багато помилок, багато не розумію.
На роботі ніхто не говорить тими словами, що я вчила на курсах. Вони на своєму саксонському шпарять, іноді я навіть суті уловити не можу, не те що зрозуміти абсолютно все.
2 роки вчила, дуже наполегливо, до речі. І зараз вчу сама та двічі на тиждень з репетитором.
Ответ дляКіна не буде
Ого, даже так?
Ответ дляЗакуйовджена життям

У нас вроде тоже есть шпрахкафе, надо как то попробовать сходить
Кіна не буде• 06 ноября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Ого, даже так?
Ну моя особиста думка: сертифікат то папірець. Особливо після інтенсивних інтеграційних курсів. Насправді ті, хто здали так В1 в Гете навряд чи А2 здадуть .
А я нівроку• 06 ноября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Это же интеграционный курс. Он вам коротко о стране рассказывает. Их учителя учат языки всю школу, а потом в университете, и нигде с 0 не разговаривают. До них не очень доходит то, через что вы проходите.
А я нівроку• 06 ноября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Пишите диалоги и заучивайте их, тренируйтесь с напарником.
Ответ дляКіна не буде
А как сдали, если плохо говорят? У нас был какой-то тест месяц назад и то я его не сдала хотя мой сосед по парте, который хорошо говорит сдал ещё хуже, ещё и предлагал мне списать
Кіна не буде• 06 ноября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Треба, щоб хтось слідкував і виправляв помилки. Бо просто говорити то ні про що. Таких місць насправді мало, в основному збираються просто для спілкування і практики, але це більше підходить тим, хто вже знає граматику і треба лише попрактикувати.
А я нівроку• 06 ноября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Брешуть)))

А некоторые еще дома язык учили, тоже рассказывают, что с 0 учат))
А я нівроку• 06 ноября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Ого, даже так?
Вас никто не будет учить говорить. Вы должны сами каждый день тренироваться.
Ответ дляКіна не буде
Та с грамматикой тоже не все гладко, по этим курсам голопам по Европам, куча тем пройдена
Закуйовджена життям• 06 ноября 2024
Ответ дляА я нівроку
Ага, ніде не вчила, оце тільки на курсах
А потім виявляється що ч Україні з 1 класу вчили німецьку і потім в інституті...
Ответ дляА я нівроку
Просто читать и повторять? Я уже не знаю за что хвататься... Смотрю ролики на Ютубе, в дуолинго хз сколько сижу, так читаю темы, музыку.
Кіна не буде• 06 ноября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Готувалася. Граматику я вчила і знаю. Коли є час подумати то пишу досить правильно. Але зі спонтанними розмовами дуууже тяжко.
Ну що на той В1, презентацію вчити лише одну-єдину. Картинки описувати також загальні фрази вивчив і вуаля.
До скарги ви напишете 100500 листів і будете навіть посеред ночі вміти її написати.
Ну тобто ведмедів же вчать в цирку на велосипеді їздити, і вони вміють. Але ж це не значить, що вони виїдуть на трасу і зможуть транспортним засобом керувати. Ото приблизно те ж саме з інтеграційними курсами. В реальному житті користі від цього не дуже багато.
Кіна не буде• 06 ноября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Дуо, як на мене, найгірший додаток. Я по Граматик Актив вчила, але він не безкоштовний.
Ответ дляКіна не буде
Ну вот у нас сегодня был диалог вызвать такси, хотя я тут его ни разу не вызывала и не ездила, так называю стоимость, а он говорит, что не правильно, то ли дорого, то ли дёшево хз.
Борисфенка• 06 ноября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Визубріть 1000 найпоширеніших слів. І спокійно вчіть граматику, рано чи пізно складати п´ять слів у речення навчитеся.
Це у всіх так спочатку, не переймайтеся.
Коник-стрибунець• 06 ноября 2024
Заговорила, коли перестала боятися говорити. У мене це сталося через півроку курсів. Ще й працювати почала. З дівчатами знайомими з іншого курсу залишалися після навчання, тренувалися говорити у діалогах. І всюди шукаю спілкування. Сусідка, лікар, реєстратор з клініки, продавець, знайомі знайомих, чат жпт. Зараз вже легше набагато.
Ответ дляКіна не буде
В Дуолинго хоть слова легче учатся, и легче,та так да, толку от него мало