Дама_с_караваем• 03 мая в 09:52
IRON WOMEN — професійна перекваліфікація для жінок
IRON WOMEN — це не просто навчання. Це комплексна безкоштовна освітня програма, що відкриває шлях до висококваліфікованої та затребуваної професії в будівельній галузі. Програма розроблена за участі провідних фахівців галузі та реалізується за підтримки шведської неприбуткової організації Beredskapslyftet, компанії Volvo Construction Equipment та ETS Group у межах проєкту Reskilling Ukraine.
124 години теорії з викладачами Головинського училища
Перший етап програми триває три тижні та охоплює 124 академічні години онлайн-занять, які проводять викладачі Головинського вищого професійного училища нерудних технологій через Zoom.
Теоретичний модуль охоплює:
• будову екскаватора та навантажувача (двигун, трансмісія, гідросистема, ходова частина);
• правила експлуатації, обслуговування та діагностики несправностей;
• ведення технічної документації та звітності;
• охорону праці, пожежну безпеку, домедичну допомогу;
• законодавчі норми та правила роботи на будмайданчику.
50+ годин реальної практики з тренерами з досвідом понад 10 років
Практичний етап програми відбувається на сучасному навчальному полігоні ETS Group у Київській області та триває ще три тижні. Учасниці проходять понад 50 годин інтенсивної практики під керівництвом досвідчених тренерів з більш ніж 10-річним стажем роботи з будівельною технікою.
У процесі навчання учасниці опановують керування:
• електричним фронтальним навантажувачем Volvo L20 ;
• гусеничним екскаватором Volvo EC37F;
• колісним навантажувачем Volvo L70F.
Особлива увага приділяється дрібній моторній роботі: учасниці відпрацьовують ювелірні маніпуляції з ковшем — розрівнювання поверхні, точне переміщення вантажів, планування ділянок. Це формує не просто базові навички, а справжню професійну точність, затребувану у великому будівництві.
Теоретичний модуль охоплює:
• гусеничним екскаватором Volvo EC37F;
• колісним навантажувачем Volvo L70F.
Дама_с_караваем
• 03 мая в 09:56
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Демографічна попа
Возможности для женщины реализовать себя в любой сфере.
Малая еще та• 03 мая в 09:57
Я лучше в продажи или зед.
Или в бухгалтерию.
Ну нафиг, но дурочки найдуться даже асбест грузить😅😆😂
Или в бухгалтерию.
Малая еще та• 03 мая в 09:58
Ответ дляДама_с_караваем
Еще раз убедиться что гендереые роли вечны.
Ну или потрахаться с дальнобойщиками. Но это для рчень активных😆
Дама_с_караваем
• 03 мая в 09:58
Ответ дляМалая еще та
Я лучше в продажи или зед.
Или в бухгалтерию.
Мест в продажах всем не хватит. Кому то придется и бульдозер обнимать...
Малая еще та• 03 мая в 10:00
Ответ дляДама_с_караваем
Удалено администрацией...
Дама_с_караваем
• 03 мая в 10:01
Ответ дляМалая еще та
Удалено администрацией...
Во всем мире женщины прекрасно справляются с мужскими работами, и Украина не исключение.
Малая еще та• 03 мая в 10:01
Ответ дляДама_с_караваем
Вот вы и пойдете
Малая еще та• 03 мая в 10:02
Ответ дляДама_с_караваем
Это исключения которые только подтвеждают правило.
Даде императрицы управляли исключтельно с помощью фаворитов
Дама_с_караваем
• 03 мая в 10:04
Ответ дляМалая еще та
Женщины не тупее мужчин, не надо рассказывать.
Малая еще та• 03 мая в 10:08
Ответ дляДама_с_караваем
У них хуже реакция рри форс мажорах и там где нужно быстро реагировать ( дорога) они яаще нажимают на тормоз, там где еадо выруливать. Это научн исследовпния
Ну и сложно чть управления тяжелым транспортом даже с гидроусилителем руля... они никуда не денуться от этой проблемы. Или качалка оплачивпеться правительством?
рукиЖимолости• 03 мая в 10:11
Там еще есть курс сварщика. Я бы пошла с удовольствием. Но с работы не отпустят)
Живчик-счастливчик• 03 мая в 10:25
Ответ дляМалая еще та
Я лучше в продажи или зед.
Или в бухгалтерию.
Угу , в бухгалтерію
Як після другої світової - один мужик на село і той безногий
Дама_с_караваем
• 03 мая в 10:27
Ответ дляМалая еще та
Многие женщины уже не могут выбирать, идти или не идти.
Просто нужна работа, нужны деньги.
А женских работ становится с каждым днем все меньше и меньше, и платят там гроши.
Просто нужна работа, нужны деньги.
Додаю напруги• 03 мая в 11:36
Якшо соціальна програма, то , напевне, безкоштовна, у такому випадку які зобов´язання мають слухачі курси, яка зп їз очікує і умови праці, скільки мають відпрацювати?
Дама_с_караваем
• 03 мая в 11:50
Ответ дляДодаю напруги
Пн-пт, з 09.00 до 17.00
+38(067)353-56-94
Малая еще та• 03 мая в 14:42
Ответ дляДама_с_караваем
Просто нужна работа, нужны деньги.
Язык надо выучить. Англ
И снова всем нужна😆