Люблю ВалЄру• 06 сентября в 09:52
Булінг у німецькій школі
Донька зіштовхнулася з булінгом у школі у Німеччині. Ми тут вже 3,5 роки. Донька вчиться дуже добре, вивчила мову, вчиться у гімназії, але прийшлось повторити 9 клас. Зараз у 10 класі. Минулого року було все добре. Вона спілкувалась з дівчатами, німкенями, з Казахстану, турчанками. Але у класі є дві дівчини, так би мовити лідерки, вони не прийняли її. Коли донька виступала з презентаціями на уроках, вони їй робили зауваження щодо її акценту, усіляко намагались її зачепити. У цьому році вже і інші дівчата, з якими вона спілкувалась, ігнорують її. Вони поводять себе так, ніби її немає. Утрчню, що гімназія нормальна, тут не можна обзиватись, тим більш битись. Але дівчата чинять психологічне знущання саме ігнором.
Я намагалась з нею говорити. Постійно підтримую її. Але вона майже щодня плаче вдома. Мені дуже боляче на це дивитись. Вона не може дати відсіч, переймається через це. Можливо хтось з іншим темпераментом реагував по- іншому. Школу ( а тим більше гімназію, а тим більше у 10 класі) змінити майже неможливо. І моя донька хоче робити Абітур. Каже, що потерпе до кінця 10 класу, а з 11 буде вже розподіл за предметами. У неї є дві подружки ( з Турції) з паралельного класу. З ними вона буде вчитись у 11, бо вони обирають схожі предмети. Але як бути весь цей рік.
Моя улюблена страшко• 06 сентября в 09:55
Прям без подруг жизни нет. Отсидела уроки и домой
Кукусикиииииии• 06 сентября в 09:57
Ответ дляМоя улюблена страшко
Вы рассуждете, как взрослый человек. А подростку тяжело очень, когда нет подруги и его игнорируют в классе.
сладкий_ноябрь• 06 сентября в 09:58
Ну нехай ігнорують, ваша теж нехай в рот їм не заглядає, навіщо їй така дружба?
Вони мають право не спілкуватися.
Моя улюблена страшко• 06 сентября в 09:59
Ответ дляКукусикиииииии
Слушайте, моим детям 22 и 15. Тоже живут прекрасно без подружек. Это лишнее звено
Не пириживай• 06 сентября в 10:00
Для начала научить дочь давать отпор. Ей это в жизни очень пригодится. Затем идти к директору и писать заявление о буллинге. Скажите , что если это не прекратится и в полицию заявление напишите. Они шума не любят.
Люблю ВалЄру
• 06 сентября в 10:00
Насправді дуже легко радити не звертати уваги. Вона каже, що запитує у них щось, а вони не звертають уваги
Уравнобешенная• 06 сентября в 10:00
Ответ дляНе пириживай
Давай отпор чему ? Игнору ?
Кіна не буде• 06 сентября в 10:00
Переведите в класс к турчанкам.
Нам классуха в гимназии предлагала такой вариант, но моя просто тихоня.
Кукусикиииииии• 06 сентября в 10:01
Ответ дляМоя улюблена страшко
Внимательно прочитайте автора пост. Нет подруг и игнор, когда с тобой не разговаривают и не.замечают- это совершено разные вещи.
ХаДиДиШь• 06 сентября в 10:01
Это вы писали про то, как учитель пересадила вашу дочку в столовой?
Червона калина• 06 сентября в 10:01
а вот эти, лидерши хреновы, они кто по национальности?
Прежде чем идти жаловаться, имейте в виду, что к иностранцам, да еще и беженцам, не будет отношения - с распростертыми объятьями. Это только на словах она нас поддерживают и за нас беспокоятся. На деле директор будет недоволен, что ему какие-то беженцы начинают создавать проблемы, надо быть к этому готовой. И поговорите с дочерью, хочет ли она этого. К школьному психологу можно, кстати, пусть эта жалоба идет к директору от психолога, а не от вас
Не пириживай• 06 сентября в 10:01
Ответ дляУравнобешенная
Давай отпор чему ? Игнору ?
Тому что они ей о её акценте говорят и наверняка не только игнорят , но и какие - то гадости говорят. Не думаю , что они молчат.
Дівчина Гілмор• 06 сентября в 10:02
Ответ дляТочная копия плова
сходіть до психолога або директора школи
Теж саме хотіла написати. В школі має бути психолог
Моя улюблена страшко• 06 сентября в 10:02
Ответ дляКукусикиииииии
Если так тошно, то чего ж сидеть в той плохой Германии
Уравнобешенная• 06 сентября в 10:03
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Автор, я работаю в школе в ес и правда, нашим деткам иногда сложно. Они острее все воспринимают ,чем если бы это была Украина. НО! В классе всегда найдётся пару детей , которые готовы к общению, их надо найти. Обнимаю вас ❤️
Кіна не буде• 06 сентября в 10:03
Ответ дляЧервона калина
Вы очень далеки от немецких школ. Это не Украина.
Люблю ВалЄру
• 06 сентября в 10:03
Ще у класі є росіянин. Саме з нього все почалось. Коли мою доньку садили до нього, щоб працювати по парам, він фукав на весь клас і казав - ой ні, тільки не з нею, з ким завгодно, але не з нею. Класний керівник теж проросійський. Колись на уроків математики він сказав, що його мрію порибалити на Байкалі і спробувати російську кухню. З ним говорити немає сенсу. Та і донька просе, щоб я не йшла до директора і до вчителя. Але я ледве стримуюсь. Я б уже і у югентами пішла якщо чесно.
ХаДиДиШь• 06 сентября в 10:03
Ответ дляКукусикиииииии
Это не бывает просто так, тем более из-за акцента. Весь класс молчит это или бойкот , или фантазии автора.
ХаДиДиШь• 06 сентября в 10:03
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А зачем она лезет к ним с вопросами?
Червона калина• 06 сентября в 10:04
Ответ дляКіна не буде
да, от немецких далека, зато к австрийским близка. И не думаю, что это прям колоссальная разница. И при чем тут это не Украина? Как раз в Украине я бы пошла к директору сразу, и мало бы директору не показалось.
сладкий_ноябрь• 06 сентября в 10:05
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Нафіга вона в них щось запитує?
Більше учнів в класі не має?
ХаДиДиШь• 06 сентября в 10:06
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А ну понятно, игнор украинки по национальному признаку))).
Кіна не буде• 06 сентября в 10:06
Ответ дляЧервона калина
Да, большая разница во всем. Не Украина - это про директора, который обидется на беженцев и про походы к школьному психологу.
Червона калина• 06 сентября в 10:07
Ответ дляЛюблю ВалЄру
уточню - с вашей дочерью не общается весь класс, до единого?
Дівчина Гілмор• 06 сентября в 10:07
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Скільки доньці ще вчитися? Рік?
Червона калина• 06 сентября в 10:08
Ответ дляКіна не буде
вы пишете, лишь бы что-то написать? В Украине директор обижается на беженцев?
Люблю ВалЄру
• 06 сентября в 10:08
Ответ длясладкий_ноябрь
Нафіга вона в них щось запитує?
Більше учнів в класі не має?
Вона хоче підтримувати спілкування. І тут часто працюють у групах. По 4 - 5 чоловік. Її просто ігнорують. Одна дівчина, з якою минулого року вона дуже гарно спілкувалась, та навіть запрошувала її у гості, зараз просто не помічає її. Відвертається до неї спиною, навіть стілець відвертає. Коли інша дівчина зробила їй вже зауваження, мовляв Анабель, ти ж закрила Софію, вона нічого не бачить, то та повернулась і сказала - ой, Софія пробач, я тебе не помітила.
Червона калина• 06 сентября в 10:09
Ответ длясладкий_ноябрь
Нафіга вона в них щось запитує?
Більше учнів в класі не має?
я так поняла, что эти девочки подговорили всех и с ней уже никто не общается. Но, может, я не так поняла
Люблю ВалЄру
• 06 сентября в 10:09
Ответ дляДівчина Гілмор
Скільки доньці ще вчитися? Рік?
Саме у цьому класі рік. Потім іде Абітур. Там абітурієнти обирають фахові предмети, за якими будуть складати іспити.