Лялька в колисці• 06 ноября 2024

У кого була ангіна? Які симптоми були?

В мене температура вчора різко піднялась до 39, дуже боляче ковтати, збиваю температуру, полощу горло, поки покращень нема.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 06 ноября 2024
гнойные пробки

Уси Пуси• 06 ноября 2024
+ море гнійних пробок.
Зробіть стрептотест.
Червона калина• 06 ноября 2024
Очень болит горло + температура, а температура у меня редко
НеГолосую• 06 ноября 2024
В горлі наче їжак жив. І голосу не було. Наліт і температура 40🤪
автор Лялька в колисці • 06 ноября 2024
Ответ дляНеГолосую
А як наліт ви самі побачили?
автор Лялька в колисці • 06 ноября 2024
Ответ дляУси Пуси
+ море гнійних пробок.
Зробіть стрептотест.
Температура погано збивається, в аптеку точно не зможу вийти((
НеГолосую• 06 ноября 2024
Ответ дляЛялька в колисці
А як наліт ви самі побачили?
Відкрила рота і побачила. Тоді ще й чотири вихідні були, день Незалежності. В Інтернеті щось вичитала, чим полоскати і всі дні вдома просиділа.

автор Лялька в колисці • 06 ноября 2024
Ответ дляНеГолосую
На язиці чи прям в горлі?
НеГолосую• 06 ноября 2024
Ответ дляЛялька в колисці
На язиці чи прям в горлі?
В горлі.
Мания-Величия• 06 ноября 2024
У меня при тонзиллите просто дико сильно болит горло, ни с чем не спутать эту боль. И запах неприятный при сглатывании .Налеты тоже появляются. Но налеты не всегда тонзиллит, поэтому тут такое.
Не за Будка• 06 ноября 2024
Схоже на ангіну.
Висока температура, горло болить, слабкість. Температура зазвичай погано збивається.

Звертайтеся до лікаря якнайшвидше.
Можна купити стрептотест і зробити самому. При позитивному обов´язковий АБ, щоб не було ускладнень на серце та суглоби.
Призначає лікар.
Уси Пуси• 06 ноября 2024
Як варіант, в мене ще так корона розпочиналась .
Але гнійних пробок не було.
автор Лялька в колисці • 06 ноября 2024
Ответ дляНе за Будка
Схоже на ангіну.

Звертайтеся до лікаря якнайшвидше.
Призначає лікар.
Написала лікарю, так вона сказала приходити, але я в такому стані, що точно не дойду(((
Не за Будка• 06 ноября 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Я вас розумію:(((
Це може й вірус бути, той же ковід так розпочинатися.
Тоді просто час лікує. Відсипатися, пити більше, нурофен та інші ласощі:)
Якщо температура не падатиме чи погано збиватиметься й надалі ( до 3 днів) то Вам треба потрапити до лікаря. Щоб послухала.

Немає кому купити для вас тест на стрептокок?
Чи можливо, замовте доставку.
Або медсестру можна визвати (гроші, звісно, але що ж робити).

Одужуйте!

При стрептококовій ангіні (класичній) ще й висипання є. На грудях, животі - маленькі прищики.
Але не завжди.
автор Лялька в колисці • 06 ноября 2024
Ответ дляНе за Будка
Я вас розумію:(((

Чи можливо, замовте доставку.

Одужуйте!

Але не завжди.
Дякую 🥺