Янка-угомонись• Изменено 06 ноября 2024
По Узд написали атеросклероз сонних артерій - треба статини пити?
Як лікарі визначають пити чи ні статини
Вони дивляться тільки на холестерин, щоб його знизиьи?
Чи всім людям після 70 призначають статини щоб довше прожили?
Янка-угомонись
• 06 ноября 2024
Ответ дляДикая Роза
А невролог что сказал? Капельницы не предлагают??
Нє
До невролога не ходила
Околовита• 06 ноября 2024
Я не могу понять, вы какую уже тему мечетесь и не знаете как себя лечить. Да найдите уже врача, которому доверяете. Не доверяете - углубляйтесь в чтение и берите на себя ответственность
Дикая Роза• 06 ноября 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
5.7
Референтные 3-5.5 в вашем анализе? Если да, то у вас почти нормальный холестерин
Надо идти к неврологу обязательно
У меня проблемы с сосудами, я сейчас лечусь у невролога, они занимаются кровеносной системой
Надо идти к неврологу обязательно
Пьяная вишня• 06 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
а не соромно себе до атеросклерозу довести?
У темі пишеться про людину після 70 років. У цьому віці є атеросклероз.
Альфасамка• 06 ноября 2024
Ответ дляПьяная вишня
я бачила як бабульки в 80 бігають
Пьяная вишня• 06 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
я бачила як бабульки в 80 бігають
Є активні бабусі і дідусі і після 70 років, і в 80+. Але у віці після 70 років у всіх людей є атеросклеротичні зміни у судинах в тій чи іншій ступені. Це вікові зміни.
Альфасамка• 06 ноября 2024
Ответ дляПьяная вишня
нема в тих, які тримають себе у формі, а не ниють.
Пьяная вишня• 06 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
Атеросклеротичні зміни визначаються на УЗД судин шиї.
Ви бачили УЗД судин шиї тих людей після 70 років, які тримають себе в формі і не ниють і в них там норма?
З віком відбуваються зміни у судинах.
Альфасамка• 06 ноября 2024
Ответ дляПьяная вишня
З віком відбуваються зміни у судинах.
жах, мені 30 років лишилось
Пьяная вишня• 06 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
жах, мені 30 років лишилось
Бажаю здоров´я
!
Нехай у Вас буде все супер!
! Нехай у Вас буде все супер!
Домовенок Кузя• 06 ноября 2024
Ответ дляПьяная вишня
З віком відбуваються зміни у судинах.
У автора в заключенні написано: Без гемодинамічно значимого стенозу.
Тобто, на гемодинаміку не впливає.
Янка-угомонись
• 06 ноября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Тобто, на гемодинаміку не впливає.
А шо це значить? Воно безпечно для життя?
Пьяная вишня• 06 ноября 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Це стеноз, який на кровообіг у сонній артерії мінімально впливає або не впливає. Тому застосовують термін - без гемодинамічно значущого стенозу. В заключенні УЗД судин шиї має бути вказано відсоток стенозування у сонній артерії, пов´язаний з атеросклерозом.
Гемодинамічно незначущий стеноз до 50%.
Гемодинамічно значущий стеноз більше 50%.
Гемодинамічно незначущий стеноз до 50%.
Пьяная вишня• 06 ноября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Тобто, на гемодинаміку не впливає.
Тема була раніше, так? І там було фото результату УЗД.
Янка-угомонись
• 06 ноября 2024
Ответ дляПьяная вишня
Гемодинамічно незначущий стеноз до 50%.
Ось я знайшла
Подивиться будь ласка що це означає
Домовенок Кузя• 06 ноября 2024
Ответ дляПьяная вишня
Так
Пьяная вишня• 06 ноября 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Ось я знайшла
Подивиться будь ласка що це означає
Концентричний стеноз (гіпо- та гіперехогенні бляшки):
на дистальному відділі обох ЗСА (загальної сонної артерії) - правої 40%, лівої 13%;
на початковому відділі обох ВСА (внутрішньої сонної артерії) - правої 20%, лівої 12%.
Показники кровотоку у межах норми.
Спектрограма не змінена.
Це означає, що стеноз не впливає на кровоток (написано в заключенні - показники кровотоку у межах норми).
Спектральні характеристики теж у межах норми (в заключенні написано - спектрограма не змінена).
Це все означає, що стеноз гемодинамічно незначущий.
Зниження кровотоку є по правій хребтовій артерії.
Показники кровотоку у межах норми.
Спектрограма не змінена.
Янка-угомонись
• 06 ноября 2024
Ответ дляПьяная вишня
Показники кровотоку у межах норми.
Спектрограма не змінена.
Показники кровотоку у межах норми.
Спектрограма не змінена.
Двже вам вдячна
Ви розписали зрозумілою мовою
Значить не треба пити ті статини? Про бляшки мова не йде?
Ви розписали зрозумілою мовою
Пьяная вишня• 07 ноября 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Двже вам вдячна
Ви розписали зрозумілою мовою
Про призначення статинів вирішує кардіолог на основі аналізу на ліпопротеїди фракційно, а також чи є в анамнезі серцево-судинне захворювання. Якщо є відхилення в аналізі на ліпопротеїди фракційно + серцево-судинне захворювання, тоді кардіолог призначить статин.
Також лікар призначає статин, якщо бляшка нестабільна для її стабілізації. Так як нестабільна бляшка високого ризику. Якщо у людини є нестабільна бляшка, то на УЗД судин шиї в заключенні пишеться - а/с бляшка з нечітким нерівним контуром.
Якщо немає написано в заключенні, що бляшка з нечітким нерівним контуром, то значить бляшка стабільна.
Стабільна бляшка зростає повільно протягом багатьох років, вона не розривається, так як у складі має вміст еластану в структурі.
Судя по УЗД бляшка стабільна.
Янка-угомонись
• 07 ноября 2024
Ответ дляПьяная вишня
Судя по УЗД бляшка стабільна.
Я вам дуже дякую
Ніхто з лікарів так детально не оцінив моє узд
Бо наввіть не знала що собі думати
Пьяная вишня• 07 ноября 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Я вам дуже дякую
Бо наввіть не знала що собі думати
Якщо будуть питання, пишіть.