И как быстро ? Запаслась поп кормом . Украину он не сдаст . Уверена . Все закончится бомбежками Рахи Говняхи и не дронами , а по взрослому . Вот увидите
Ответ дляkystik
Трамп сделает больно всем. Старый психопат нарцисс. От такого ожидать чего угодно.
Це точно! Він такий притрушений і непередбачуваний.
А ще, думаю, непослідовний. Може говорить і налаштовувать довгий час на одне, а потім бац і в останній момент зробить сюрпрайз сюрпрайз
Трамп не партнер, не друг, не союзник
Ні нам , ні рашці. Нікому, окрім себе любимого. Він думає що домінує над пуйлом, пуйло буде думати що він домінує, обидва будуть думати що знайшли зручний інструмент для маніпуляцій. Але домінанта трампа взривна, він не любить іншого савця на своєму полі, так що цікавих відкриттів рік.
Ответ дляLudaSHS
Трамп не партнер, не друг, не союзник
То хай зійдуться у двобої два пердуна і вб´ються. А то міряються діди пісюнами на території України.
Задрали
Ответ для Лінет
Сам факт много убитых людей со всех сторон
И народ жаждет продолжения вместо мира...ну тогда баста котики ,не долго человечеству..
Кто хочет продолжения ? Территории украинские Раха пусть отдаст и перестанет ломиться в Украину и не надо нам продолжения
Ответ дляРойЛеля
Так і путькі треба ввійти в історія.
Скільки там йому лишилось.
Вони, падли, віджили своє і їм вже хоч землю в попіл без клаптя для життя.
Хоч би до ядерної не дійшли
Скільки там йому лишилось.
Хоч би до ядерної не дійшли
Применение ядерного оружия стоит на предохранителе , там не один человек может его применить , там команда от одного к другому передается , один умный да найдется который отмену сделает