Забагаловка• 07 ноября 2024
Работать на базаре-позор?
Файно Замало• 07 ноября 2024
Не позор, но лучше искать другую работу. Холодно, сквозняки... здоровье оставить можно на том базаре
Видна міленіалка• 07 ноября 2024
Для мене так. Це означало би, що я лінива дупа, якій геть насрати на себе.Але у кожного власні обставини
Істеріомама• 07 ноября 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Не позор. Але дуже холодно
Вот согласна.Летом не спасёшься от жары,зимой от холодины
Готова до другої• 07 ноября 2024
Я намного больше зарабатывала на базаре,чем сейчас в торговом центре
Поліпривіт всім• 07 ноября 2024
Учитывая на чем некоторые продавцы базара ездят. И как живут то не позор. Это если сами на себя.
Из Виа-гры• 07 ноября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Расскажите моим родителям про ліниві дупи. Они торгуют всю свою жизнь ягодой. Выращивают, продают. И когда нет продавца - сами стоят за прилавком.
Всміхайлик• 07 ноября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
нет, Вы тп
БоВжеВільна• 07 ноября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Або приватний підприємець
БоВжеВільна• 07 ноября 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Так. Коли ходиш на базар багато років, вже знаєш продавців в обличчя.
В нас дівчатка з базару і на машинах, і зачіски і манікюр. Але робота страшна. Хто на рибі хто на м´ясі.
Видна міленіалка• 07 ноября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
І шо? Мені є якась справа до ваших родичів? Я заробляю так, ваші родичі інакше. Невже ще комусь це треба пояснювати?
Из Виа-гры• 07 ноября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Невже комусь треба пояснювати, що не треба зневажати чужу роботу?
Дай Боже, щоб вас життя не змусило піти на ринок стати.
Видна міленіалка• 07 ноября 2024
Ответ дляВсміхайлик
нет, Вы тп
якби була така, як ви написали, то бігла б шлохом найменшого супротиву. АТБ, ринок , миття офісів. Без мети та жодної напруги. Але, повторюю, кожному сВоє. Можете мені до всирачки ліпити дизлайки. Я вже в тому віці, коли лайкнуті на всю голову викликають тілтки посміх.
Жирафовое варьенье• 07 ноября 2024
Нет, мне любая работа не позорна, где столько не работала. Но на базаре тяжело было, зимой 2 куртки зимние надевала и глин твейном согревалась, так это у нас максимум -1 градус был. Позорно ныть, что денег нет и при этом перебирать работой
Видна міленіалка• 07 ноября 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Або приватний підприємець
Може так бути, але автор наче не писала про відкриття бізнесу. Тому я зрозуміла, що праця наймана. Автор не надала жодної інформації про себе. Може для неї то кар´єрнтй рост. А може, навпаки. А може просто безвихідь. Хто зна, як у неї
Love_Love_Love_• 07 ноября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Ви напевно працюєте в банку спеціалістом по роботі з клієнтами
Видна міленіалка• 07 ноября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
як же важко спілкуватися з людьми, в яких геть відсутня логіка та критичне мислення. Ще раз. Для несамовіто обдарованих. Я писала про себе. Виключно. А не про вас, автора, ваших родичів чи ще когось. Просто прийміть цю інформацію.
Барабан для дорослих• 07 ноября 2024
В чем именно заключается позор? Стыдно продавать с наценкой, заниматься спекуляцией? Так продавайте почем купили, через неделю наиграетесь и займетесь чем-то другим. Или стыдно торговать именно на рынке? А в чем разница, если принципиально?
Шальная коклетка• 07 ноября 2024
моя подруга на 7км в Одессе проработала 5 лет, заработала на хорошую 2ку в новострое с ремонтом, но угробила здоровье, потому что веса там 45 кг, а надо было принимать товар постоянно тюками (постельное белье, полотенца, одеяла и т.п. ), плюс холод зимой.
Марафетчица• 07 ноября 2024
Не позор, але здоров´я підривається конкретно, в мене в подруги мама у 90 точки тримала, щоб прогодувати родину, зараз їй 70, дуже хворіє, і артрит і нирки.