Клин_Кляйн• 07 ноября 2024
Дуже жирніє лоб(( що порадите?
Паніше такого не було, а зараз просто через 2 години після виходу з дому вже жирний, користуюсь серветками матуючими, але хотілось би якось вирішити проблему. В мене ще й чуб-шторка...
Наизнанку• 07 ноября 2024
Щоб зменшити жирність чола, особливо враховуючи, що у вас чубчик:
1. Засоби для очищення: Вибирайте м´які, безсульфатні гелі для вмивання, які містять саліцилову кислоту або глину. Ці компоненти допоможуть контролювати жирність шкіри.
2. Зволоження: Обирайте легкий, нежирний зволожуючий крем. Недолік зволоження може змушувати шкіру виробляти більше жиру для компенсації.
3. Матуючі засоби: Крім серветок, спробуйте праймери або флюїди з матуючим ефектом, які наносяться під макіяж або безпосередньо на шкіру.
4. Регулярне відлущування: Використовуйте ніжні скраби чи пілінги з АНА або BHA кислотами 1-2 рази на тиждень, щоб очищати пори і зменшити жирність.
5. Зміна догляду для волосся: Оскільки чубчик торкається чола, спробуйте використовувати легші шампуні без олій і уникати укладальних засобів на основі силікону – вони можуть залишати жирний слід на шкірі.
Крошка Енот• 07 ноября 2024
Це гормоны, автор. Волосся так само швидко жирніє?
Оцей весь уход до ср-ки. Як тільки почала пити діане 35 - кардинально ситуація помінялась
Из Виа-гры• 07 ноября 2024
Якщо це не внутрішня проблема, тоді змінити догляд для сухої, зневодненої шкіри. У мене також була ця проблема, але я думала якщо шкіра жирна, то вона не може бути сухою і користувалась матуючими засобами, замість того, щоб максимально зволожувати. Багато років тому просто догляд і забула про цю проблему.
Клин_Кляйн
• 07 ноября 2024
Ответ дляКрошка Енот
шкіра голови теж швидко жирніє, але в мене так завжди було... Гормони здавала рік назад, все в нормі було ..
Крошка Енот• 07 ноября 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Ідіть до хорошого ендокринолога. Це ненормально. Не треба маскувати проблему