Я не збираюсь ним ставати, чисто цікаво, хто в курсі?
Ніколи таким не цікавилась, а тут виявляється майстром можна стати всього за два дні?
2 дні і рубаєш баблішко?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 ноября 2024
нужно хотя бы быть медсестрой из дерматологии.. я так думаю.
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Не треба бути ніякою медсестрою, хоча це в різних країнах по різному.
Але мене сам факт цікавить
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Але мене сам факт цікавить
а если вы будете меланому какую-то лазером облучать и даже не поймете?
julia-678c• 07 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Але мене сам факт цікавить
А кем нужно быть?
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Так я от про це і питаю
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Точніше не так, в Україні так, потрібна медична освіта, але в чому тоді суть курсів?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
познакомить вас с аппаратом и методом. а что на самих курсах говорят?
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Мене не цікавлять курси, тому я не зʼясовувала, просто дивно, лазер є апаратом який використовується доя руйнації транин, це є небезпечно тому повинна це робити людина з мед освітою, але вчать небезпечної руйнації аж 2 дні. Дивно трохи
Ответ дляLove_Love_Love_
Що там вчити, показали вкл/викл, насадки, мазалки, окуляри і вперед возюкати.
А то й взагалі в ютубі ролік подивитися.
Це реалії.
Лікар вряд чи після 7 років навчання буде цею хренью займатися.
Це реалії.
Я тоже раньше свято верила, что на лазере врачи работают. Обьясняют им ото вкл/выкл и первую помощь, особенности работы с разной кожей, а там они на опыте уже -смотят сколько кому включать.
Перешла с лазерхауса в другую студию, вот там как раз писюхи после курсов, нулевые совсем