Меряю от 0• 07 ноября 2024
Як цей чоловік мене впізнав?
Я медсестра у стоматології, десь два роки орендую житло у новому ЖК. Сьогодні сижу у масці на робочому прийомі, і тут пацієнт мені каже: Ви десь живете в такому..... ЖК. Я була трошки шокована, так як я сиділа в масці та і сусідів своїх практично не знаю, цей чоловік точно не з мого під´їзду. Особливо не зможу кудись, на роботу та з роботи. Як він мене впізнав так?
Меряю от 0
• 07 ноября 2024
Ответ дляПротру пилюку
Может, давно на вас глаз положил, а вы его игнорили
Та де там, він одружений, був на прийомі з дитиною
Протру пилюку• 07 ноября 2024
Ответ дляМеряю от 0
Может, ваш бывший одноклассник, за косичку дергал, а вы его не узнали
Меряю от 0
• 07 ноября 2024
Ответ дляПротру пилюку
Я лише як два роки переїхала в це місто, тому ні
ПочтальЁнша• 07 ноября 2024
Ответ дляМеряю от 0
То що не могли сподобатися?
Тю...
ПочтальЁнша• 07 ноября 2024
Мені якось нав´язував знайомство чоловік. Він живе недалеко, як виявилося.
Так от знав про мене практично все, що можна було дізнатися 👀
Куди ходжу, коли, яким транспортом їжджу і тд.
О, каже - ти вчора туди ходила.
Він, до речі, теж одружений.
Ну, я з ним поспілкувалася, побажала всього найкращого і на цьому ця нав´язливість закінчилася.
Може, тут та з історія.
О, каже - ти вчора туди ходила.
Він, до речі, теж одружений.
Може, тут та з історія.
Почекуха• 07 ноября 2024
Я колись була в шоці, бо мене пізнав сусід, який виїхав із нашого будинку, як мені було ще років 7. Тобто він дорослий був, батько подруги тодішньої. Впізнав десь років 20 (!) потому, мимохідь, на зупинці. Завжди думала (та й тепер думаю), що таке в принципі неможливо. От як?
Стильна штучка• 07 ноября 2024
Ответ дляМеряю от 0
Я можу разів 10 бачити та не запам´ятати
Автор, я вообще тупень , лица имена это для меня наказание я их просто не помню , зато песни теоремы со школы блин в голове сидят 👀 Встречаю девушку на улице , она радостно называет мое имя и начинает диалог дружелюбно, я как идиотка хлопаю глазами и не могу понять кто это 🫣, расспрашивает про мужа родственников , я отвечаю , виду не подаю , поговорили и хорошо, разошлись , благо недолго , и потом рывшись в памяти до меня дошло , что это родная сестра наших кумовей , мы были на дне рождения и она там была , Какая жесть, вечер проболтать с человеком потом не вспомнить
Королева Сарказма• 08 ноября 2024
Ответ дляМеряю от 0
Це треба бачити близько, і не раз, щоб так запам´ятати.
Так, может, он вас и видит часто. Просто вы его не помните) Потому что у вас не такая хорошая память.
Королева Сарказма• 08 ноября 2024
Ответ дляСтильна штучка
У меня пару раз было такое, только я так и не вспомнила, кто это)) Примерно поняла, откуда могли быть знакомы, но прям кто - нет. Ужасная память на лица. Соседей не возле дома, боюсь, ни одного не узнаю.
А вот на тексты, формулы, номера телефонов и пр. тоже хорошая память.