Заикальница• 08 ноября 2024
Я порахувала.
Скільки потрібно грошей в місяць на одну людину в Україні (своє житло, авто)
8000 їжа
2500 комуналка
2500 авто
3000 різне
4000 100$ нз
20000 мінімум, для скромного життя.
8000 їжа
2500 комуналка
2500 авто
3000 різне
4000 100$ нз
20000 мінімум, для скромного життя.
Тішуся неперетішуся• 08 ноября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Страшное дело))))
Вы ТО по идее раз в пол года делаете?))0
Ногти стрижете?
ТО делаю примерно раз в 8 месяцев
Чумачечая Весна• 08 ноября 2024
Ответ дляЗаикальница
Пенсія 3100+500доплата 80+ круглий рік, і субсидію дають налом, влітку 700грн, взимку 1400.
круто
у нас субсидиями и не пахнет
Заикальница
• 08 ноября 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ногти стрижете?
ТО делаю примерно раз в 8 месяцев
Цікаво, скільки ви в місяць витрачаєте на життя?
БолеИменее• 08 ноября 2024
Ответ дляЗаикальница
Я орієнтувалася на наші витрати, влітку в нас комуналка взагалі 1600, взимку 2600, авто 250 мийка в місяць і 40 літрів палива🤷
У вас досить низькі витрати і на коммуналку, і на авто, в мене тільки бензин 2500 в місяць, в цьому місяці +2500 заміна шин плюс зберігання шин на півроку, плюс мийка 450 грн, в вересні було ще 10000 планове ТО, це моє авто, в чоловіка витрат більше, він їздить більше.
ОноВамнадо• 08 ноября 2024
Ответ дляСанька-4b93
Мне, кажется, мы говорим о минимальной сумме для, достаточной для более- менее нормальной жизни. А так, понятно, что люди вкладываются в имеющиеся доходы.
У меня примерно так и выходит, 8-9 тысяч, уже несколько лет веду бухгалтерию в программе. Перед войной питание стоило 4 тысячи на человека))
У нас сейчас 4 тыс. на человека. Обычное полноценное питание, но без изысков. Все сами готовим, никакой еды на заказ или полуфабрикатов. И это, конечно, с учетом того, что продукты покупаются планово, не просто зашел за хлебушком, потратить 1,5 тыс, а есть нечего)
100% если бы я жила сама, то в те же 4 тыс не вложилась бы. У автора вполне реалистичная сумма. ’Оптом дешевле’ и в этом случае тоже.
Святатабожа• 08 ноября 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Що таке «нз»? З сумою згодна.
Неприкосновенный запас
Дякую_аж_підскакую• 08 ноября 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ногти стрижете?
ТО делаю примерно раз в 8 месяцев
Да все уже поняли, что вы из БаХатой семьи)))
Люблю пиво• 08 ноября 2024
Ответ дляЗаикальница
У мене тільки квартплата 1309 грн,
ЯНаПэПэ• 08 ноября 2024
Ответ дляЗаикальница
Субсидія, або жити з кимось, + ще одна зарплата буде в нагоді😁
Так само цілий місяць рахувала але з дитиною то 40
дякую аж підскакую• 08 ноября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Страшное дело))))
У нас получается раз в 8-10 месяцев, зимой меньше ездим, чем летом
Заикальница
• 08 ноября 2024
Ответ дляТАЗератти
Сейчас уже трудновато уложиться в 8000 на еду.
На одну людину?😳
Спасу мир• 08 ноября 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
На одну людину чи одиноку людину.
Бо комуналку можна ділити на двох-чотирьох
Щодо нз, то вони можуть бути в один раз витрачені всі на форс-мажор.
Стаття про різне - це дуже скромна пара зимового взуття або пара літніх сандалєт + в´єтнамки якісь.
Нема статті на донати, про відпочинок, кошти на подарунки, збори в бк і т.п.
донаааатиии блііін ааааа