Фиктивная• 08 ноября 2024

Питання щодо автоінструктора

Займаюсь з приватним інструктором.Чи вони кажуть, що все, ти готова їздити сама? Чи треба самій завершувати?
Сизоока бестія• 08 ноября 2024
Що треба самій завершувати?

автор Фиктивная • 08 ноября 2024
Ответ дляСизоока бестія
Що треба самій завершувати?
Займатися)) і починати їздити самій
Сизоока бестія• 08 ноября 2024
Ответ дляФиктивная
Займатися)) і починати їздити самій
Ну по аналогії з автошколою ви вивчаєте всі елементи водіння, складні перехрестя, перелаштоаування зі смуги в смугу. Всі види паркування, в горку з горки і т.д.
Якщо немає труднощей - вперед.
Якщо щось не виходить, повторити
Леди_на_драндулете• 08 ноября 2024
мне инструктор сказал, что могу записываться на экзамен, готова. сдала со второго раза. после первого брала еще несколько часов вождения
ФФФФристайла• 08 ноября 2024
Мені казали, але я боягузка, трималася за них до останнього.
Сизоока бестія• 08 ноября 2024
Мій інструктор розказував що найшвидше поїхала дівчина після 5 занять.
Найдовше - 45 занять
В середньому це 10-15 занять. З нуля
автор Фиктивная • 08 ноября 2024
Ответ дляСизоока бестія
Найдовше - 45 занять
В середньому це 10-15 занять. З нуля
А вам казав, що їжджай, тобі більше не треба?
автор Фиктивная • 08 ноября 2024
Тобто, наскільки я зрозуміла, вони все ж таки озвучують це.
Сизоока бестія• 08 ноября 2024
Ответ дляФиктивная
У нас можно було обирати кількість занять 10-15.
На 12 інструктор сказав що ми все освоїли.
І 3 заняття ми тренерували екзамен

Сизоока бестія• 08 ноября 2024
Ответ дляФиктивная
Так спростіть, як ви думаєте, я готова для самостійної їзди?

У вас права є, чи будете екзамен здавати
Потребую апгрейду• 08 ноября 2024
Ответ дляФиктивная
Займатися)) і починати їздити самій
ну запитайте у нього - як він вважає? ви ж розумієте він зацікавлений їздити до безкінечності, ви ж платите
автор Фиктивная • 08 ноября 2024
Ответ дляСизоока бестія

Права вже є.Я питала, чи можу поїхати самостійно туди то, він каже так.Сьогодні сказав, що по їзді все влаштовує, але він помітив, що не завжди встигаю аналізувати знаки і ситуацію наперед і дуже довго думаю, що мені робити при парковці, куди кермо крутити, як краще, щоб ближче до бордюру.
автор Фиктивная • 08 ноября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Так, тому і питаю.
Этожзвяздаяегообожаю• 08 ноября 2024
Ответ дляФиктивная
Как и любой учитель - должен дать обратную связь
- готова
- не готова
Потребую апгрейду• 08 ноября 2024
Ответ дляФиктивная
Так, тому і питаю.
ну так завершуйте, раз все - можете сама їхати
Ошеламиссимо• 08 ноября 2024
У мене було 2 авто інструктора. З одним займалась в автошколі і він готував мене так, щоб вкластися в 40 годин. Далі я тренувала маршрути з іншим інструктором, бо здавала в іншому місті. Другий авто інструктор не хотів довго займатися. Після 6 годин сказав йти і здавати, бо для нього я «вже здала». Я все ж трохи більше взяла занять і йшла на екзамен сама будучи впевненою в собі. Більше я не брала інструкторів, їзжу сама. Мій помічник - навігатор
Этожзвяздаяегообожаю• 08 ноября 2024
Ответ дляФиктивная
Практики еще не достаточно...
Знаки подучить можно и без езды..
автор Фиктивная • 08 ноября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Але це відкатані з ним маршрути, а ось в центр не впевнена.
Потребую апгрейду• 08 ноября 2024
Ответ дляФиктивная
ну і нашо вам той центр? катайтеся поки по перефірії

Сизоока бестія• 08 ноября 2024
Ответ дляФиктивная
Відкатайте пару уроків центр
автор Фиктивная • 08 ноября 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Практики еще не достаточно...
Знаки подучить можно и без езды..
Справа в тому, що знаки то знаю, я просто їх не завчасно помічаю, а можу й взагалі пропустити
Этожзвяздаяегообожаю• 08 ноября 2024
Ответ дляФиктивная
Так их же ВИДНО! Они на видном месте висят.. почему пропускаете? Не смотрите? НАдо знать места и смотреть на них! Те искать знаки намерено
автор Фиктивная • 08 ноября 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
та видно, але я, мабуть, в якомусь стані перебуваю, що мені їх не видно😁
Сизоока бестія• 08 ноября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
В нас в місті є кольцо куди сходяться 8 напрямків з різних районів міста, в щоб поїхати з одного района в інший, потрібно проїхати це кільце. А там з 7 до 20.00 такі пробки, і постійно треба потихеньку вписуватися в потік. В мене прям нудота на том кільці була.
Але або ти ним користуєшся або їдеш з района в район через сусідні села.
Так що як раз таки відпрацювати саме складне
автор Фиктивная • 08 ноября 2024
Ответ дляСизоока бестія
Ого, це в Києві?Скажіть мені де, поїду з інструктором подивлюся хоч😉
Этожзвяздаяегообожаю• 08 ноября 2024
Ответ дляФиктивная
ВАМ надо научить их искать, видеть, распознавать...
те искать знаки.. нет такого ’я не вижу светофор! все видят, а я - нет!’ он висит чтобы все его видели.. И знаки - тоже. Вы ушли в себя, все мысли о педалях и на остальное - плевать! Со мной учились девочки, они не смотрели на светофор.. а вот воообще! А зачем?
Сизоока бестія• 08 ноября 2024
Ответ дляФиктивная
Ні, це обласний центр.
Але ви теж маєте відкати складні ділянки на своєму майбутньому маршруту