Працівниця року• 08 ноября 2024
Английский
Вот слово редакшн - два, совершенно не связанных значения
как блин, это все выучить!
Працівниця року
• 08 ноября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Краще за все вчити англійську мову саме з носіями цієї мови)
как это влияет на многозначность половины слов? причем, иногда совершенно не связанных значений?
Творческий типаж• 08 ноября 2024
Ответ дляПрацівниця року
Так это не только в английском. Косил косой косой косой - 4 слова, разные по значению) три из них звучат одинаково.
Потребую апгрейду• 08 ноября 2024
Ответ дляПрацівниця року
Саме на чисельність значень не впливає, але коли постійнно спілкуєшся з носієм цієї мови то розумієш як ці слова використовують в англійській самі носії і так запам´ятовується.
Але це мій особистий досвід, у вас може бути й по іншому, але все ж бажаю вам вдалого вивчення різних слів)
Працівниця року
• 08 ноября 2024
Ответ дляПишущаяся
Читати більше.
это да
книги есть, все руки не доходят