Тепличная• 08 ноября 2024

Аврора, рюкзак з LED-екраном хто має?

В кабінеті я отримала змогу купити по ціні -95%. замість 3999 грн - 199 грн. Але чи він вартий уваги? Додала аж три шт. Хто має, підкажіть, щось нормальне буде? ) Посилка ще в дорозі
автор Тепличная • 08 ноября 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Авторе, пепепрошую за оффтоп, хотіла запитати: як ви реєструвались на сайті? Я хотіла оформити замовлення і не змогла. Пише: неавторизований користувач, а коли ввожу номер телефону, щоб прийшов код, нічого не приходить. Це якісь гюки сайту чи я щось не те роблю?
я давно реєструвалась. влітку певно. спробуйте перезавант телефон і з іншого браузеру зайти

SofkaMos• 08 ноября 2024
Ответ дляТепличная
дякую за інфо. я теж виграла) завтра розпакую, перевірю і буду тішитись з дітьми
Зробіть тут окрему тему з фото рюкзака
автор Тепличная • 12 ноября 2024
Забрала я їх. Крутезні!!! Чоловік зараз налаштовує. Хотіла ще взяти - але вже немає
ФрекенБок• 20 ноября 2024
Ответ дляТепличная
Вам блакитні прийшли всі чи були чорні?
автор Тепличная • 21 ноября 2024
Ответ дляФрекенБок
Вам блакитні прийшли всі чи були чорні?
Всі чорні. Ви також замовили? Як вам? Ми задоволені
ФрекенБок• 22 ноября 2024
Ответ дляТепличная
Блакитний( Дуже хотіла чорний. Хоча коментар залишала . Рюкзак в цілому сподобався.
Фіфачка• 13 декабря 2024
Ответ дляТепличная
де видно, що я парюсь
В этой теме видно,иначе вы бы ее не создавали.
Получите, отпишитесь для других, интересно же,а вдруг хорошая вещь. Если что,мне не надо.))
автор Тепличная • 13 декабря 2024
Ответ дляФіфачка
Що ви маєте на увазі? Я забрала три рюкзаки, дуже гарні. Чорні отримала всі.