Та легко!• 08 ноября 2024
Високий пролактин в дитини
Доброго дня, здавали пролактин дитині 8 років, сильно завищений, лікар сказала перездати, якщо динаміки не буде робити мрт. Скажіть будь ласка в кого в дітей був високий пролактин чи знаходили щось на мрт?
Залізна пані• 08 ноября 2024
Донька здавала, був високий, робили МРТ. виявили кісту в гіпофізі, яка впливає на вироблення пролактину. Тепер призначили ліки для коригування і контроль гіпофізу
Та легко!
• 08 ноября 2024
Ответ дляЗалізна пані
Скажіть будь ласка а на скільки високий був пролактин?
Залізна пані• 08 ноября 2024
Ответ дляТа легко!
Я не пам´ятаю одиниці, десь в 4 рази більше норми. Але моя доросла, 20р, звернулася через нерегулярні місячні , гінеколог призначила аналіз, а далі скоригувала до ендокринолога.
Та легко!
• 08 ноября 2024
Ответ дляЗалізна пані
дякую, лікар каже , що поки що схоже на стрессовий пролактин від аналізу, але дуже переживаю
Та легко!
• 08 ноября 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
А для чего сдавали?
Ми в 5 років наблюдались с ізольованим телархе, все пройшло, тоді всі гормони, узі, та рентген був в нормі, зараз в 8 почався зʼявлятись дорослий запах поту, хоч це для цього віку вже і норма, але вирішили здати на гормони та піти до ендокринолога
Мішечок щастя• 08 ноября 2024
Ответ дляТа легко!
А когда врачи прогнозируют месячные?
Та легко!
• 08 ноября 2024
Ответ дляМішечок щастя
А когда врачи прогнозируют месячные?
З цього приводу нічого не казали