Espresso_caffe• 08 ноября 2024

Обсудили уже мирный план Трампа?

➡️ Скоро безглуздим убивствам прийде кінець. Час для розпалювачів війни і спекулянтів минув, — так Ілон Маск прокоментував новину Nesweek про те, що Трамп планує створити 800-мильну демілітаризовану зону по лінії фронту між рф і Україною.

Там розмістяться британські та європейські війська. При цьому, за рф залишаються вже захоплені території.
PinkMa• 08 ноября 2024
Ответ дляKriskaA
Насправді якщо завалити хуйла - одразу все змінилося б....Так, там 140 хуйлів, але без фюрера вже не то пальто. По-справжньому біснуватий там тільки він. А іліти вже давно хочуть на дачу на Лазурку.
за путиным патрушев которого готовят в новые президенты параши. не поможет
а за патрушевым чекистов как говна по всему миру
KriskaA• 08 ноября 2024
Ответ дляrybka21
нічо я не думаю
але справді, де ви і де ’додік’
те, шо не думали - це помітно...
rybka21• 08 ноября 2024
Ответ дляKriskaA
те, шо не думали - це помітно...
додік неодмінно буде вами присоромлений
KriskaA• 08 ноября 2024
Ответ дляPinkMa
Так, але всьому цьому лайну потрібна ’пєрєзагрузка’ відносин з Заходом, бо економіці параши світить біла полярна лисичка.
PinkMa• 08 ноября 2024
Ответ дляKriskaA
поверьте)
все там нормально у них работает, куча фирм прокладок
Германия уже сказала что пора снова дружить с рашкой. там все на мази
df364tye3• 08 ноября 2024
ему еще до 20 января дожить надо ,,,
KriskaA• 08 ноября 2024
Ответ дляPinkMa
поверьте)
Та так нормально, что учетная ставка 21% как в Зимбабве :)))
KriskaA• 08 ноября 2024
Ответ дляdf364tye3
ему еще до 20 января дожить надо ,,,
Ахахаха :))) це точно :)))
KriskaA• 08 ноября 2024
А, забыла - и масло украинское :))) Смехдержава :)))
rybka21• 08 ноября 2024
Ответ дляPinkMa
Ничего не будет, путин клал на всех и на все и будет воевать до последнего.
до останнього кого?
LLuthien• 08 ноября 2024
Ответ дляKriskaA
Вы забыли про Патрушева(
Olvia1987• 08 ноября 2024
Ответ дляEspresso_caffe
думаю да
протяженность Украины с запада на восток 1316 км
Так это и есть 800 миль.Одна миля=1,6 км приблизительно.
KriskaA• 08 ноября 2024
Ответ дляLLuthien
Вы забыли про Патрушева(
Старого чи малого ? Старий вже старий маразматик, а молодий...бабла йому дадуть і візу в США - стане як шовковий :))
Клементина• 08 ноября 2024
Ответ дляPinkMa
Так само думаю!
Да пох пуйлу на всі плани!
Що таке є у Трампа, чого не було у Байдена?
Всі ті ж самі важелі.
На фіга пуйлу зупинятися? В Конституцію не тільки Донбас вписано. А зараз в них добре виходить наступати, можна ще воювати і воювати.
LLuthien• 08 ноября 2024
Ответ дляKriskaA
Старший,он ничем не лучше.
PinkMa• 08 ноября 2024
Ответ дляrybka21
до останнього кого?
не до кого, а до исполнения своих целей
Olvia1987• 08 ноября 2024
Ответ дляКлементина
Так само думаю!
Да пох пуйлу на всі плани!
Всі ті ж самі важелі.
Ну от і подивимось.Чи хотів Байден використовувати те,що у нього було.
Клементина• 08 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Подивимось. Мені теж цікаво.
Antiprom• 08 ноября 2024
Підписана на військового, який вже 2.5 роки на 0, ось що він думає про послідовників ’ кордонів 91 р. ’.
rybka21• 08 ноября 2024
Ответ дляPinkMa
не до кого, а до исполнения своих целей
а які в нього цілі?
Lv1107• 08 ноября 2024
Ответ дляKriskaA
Та 13 зараз.
KriskaA• 08 ноября 2024
Ответ дляLv1107
Та 13 зараз.
шо 13....
KriskaA• 08 ноября 2024
Ответ дляLv1107
Та 13 зараз.
Ключевая ставка ЦБ РФ сегодня
Текущая ставка
21%
Действует с 28.10.2024
Следующее заседание: 20.12.2024
олена олена• 08 ноября 2024
Ответ дляnightwoman
Я з Херсона і знаю людей з окупації, лівого берега які чекають на звільнення. Для меня ці плани це жах, тремор, птср....
І такі як я в Херсоні, Запоріжжі, Харкові..... По лінії зіткнення сірі зони....
Так, я не приймаю це, і ніколи не прийму залишити рашистам завойоване.
Сподіваюся , ваш чоловік такої ж думки
PinkMa• 08 ноября 2024
Ответ дляrybka21
а які в нього цілі?
капитуляция Украины
они вроде в открытом доступе, вы не в курсе? можете гуглом воспользоваться
это для начала
а в целом рос. империя 2
ТашаНаташа• 08 ноября 2024
Где-то я уже это слышала. Что то из серии ’надо просто прекратить стрелять’
rybka21• 08 ноября 2024
Ответ дляPinkMa
капитуляция Украины
это для начала
а в целом рос. империя 2
Гугл в цій війні, вибачте, хто?
Манула• 08 ноября 2024
Ответ дляPinkMa
смысл обсуждать эти ’планы’ популистов?
Вы должны принять простую мысль - война будет и дальше. потому что войну начало чмо в кремле и не будет ее заканчивать. ЧЕм раньше примете, тем проще будет
Мені від прийняття ніяк не легше. Бо як міркуєш скільки людей загине, скільки буде нових руйнувань, скільки територій буде окуповано... Нема у нас шансів в довготривалій війні на виснаження в умовах коли партнери будуть згортати допомогу. Вибачте за песимізм
PinkMa• 08 ноября 2024
Ответ дляМанула
Так я сама пессимист, точнее, реалист. мне кажется легче чем тем кто надееются на мирные планы и тп, все ждут ждут а уже 3 года прошло
Life-game• 08 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Меня больше всего интересует 800 мильная милитаризованная зона.Это по длине фронта?
Я тоже не поняла вообще
Так как это больше 1200км, и если это не вдоину, а в ширину....то это солдатам ес от покровский до Ужгороде ’бродить’