Кукусик• 09 ноября 2024
Сімейний лікар в Констанці (Румунія)
Доброго дня, нещодавно отримала захист і хотіла б дізнатися, чи можна ще в Констанці стати на облік в державну клініку до сімейного (або як правильно в Румунії називається) лікаря. Які необхідні документи. Чи ще можна стати на облік взагалі? Буду дуже вдячна за підказку.
сою не люблю• 09 ноября 2024
В нас тут румунський форум? Чому не шукаєте інформацію на профільних платформах?
Кукусик
• 09 ноября 2024
Ответ дляСон і дрімота
взагалі то в них страхова медицина й немає сімейних лікарів
Ага, тобто треба оформляти їх місцеву страховку?В мене поки що тільки та, яку я оформила в Україні, перед переїздом.
Кудесница_с_пургеном• 09 ноября 2024
Ответ дляКукусик
Неправда, в них є сімейні лікарі!
По принципу, як і в нас. Але саме зараз є проблема з тим, що сімейні румунські не можуть зайти в систему з українськими біженцями, не працює. Тобто, не отримують компенсацію за прийом, не можуть дати направлення чи рецепт. Принаймні, така ситуація в Клужі.
А взагалі, шукайте групи типу ’українці в Констанці’ і там запитуйте
Мию чакри щоденно• 09 ноября 2024
Ответ длясою не люблю
Бо в Румунії 160 тисяч українців. В Жмеринці 30 тисяч.
Тобто, про Жмеринку запитати можна, а про Румунію ні.
Вибачте, шановна власниця цього форума, що Ви тут нам не дозволяєте писати