тянитолкайка• 09 ноября 2024
Що в людині видає низьку самооцінку?
за вашими спостереженнями
Не прохожу мимо• 09 ноября 2024
Коли шукає схвалення інших, звертає увагу на всіх і вся. Коли дозволяє чоловікам ображати себе , та і не тільки чоловікам. Ну там ще багато пунктів, але це основне певно. А! Ще вважаю, що в якійсь мірі сутулість теж не про високу самооцінку.
Коко Шанель• 09 ноября 2024
Залежність від думки оточуючих, намагання підтримувати певний імідж. Невміння відмовляти.
Olivia 666• 09 ноября 2024
Дьорганість,поправляння волосся постійно,вічно усміхнена наче пришиблена,при спілкуванні невпевнена та знову ж посмішка постійна,ходить перебіжками,задраний ніс( це трохи інший тип невпевнених людей),високомірність,пафос,завжди дивиться по сторонам,видивляється хто ж на неї/на нього звертає увагу та як він/вона зараз виглядають зі сторони
Платье Длинное бальное• 09 ноября 2024
Ответ дляOlivia 666
Таке враження, як когось конкретно описали.
Флюорография гуся• 09 ноября 2024
Постоянно ’подкусывает’ под видом шуточек ашотакова. Причем только визуально более слабого, часто ошибается, получает сдачи и становится еще агрессивнее к реально слабым (жене, детям). Выглядит безопасным жалким слабаком, но это один из самых опасных типов, которые реализуют свою самость исключительно за счет унижения других.
Olivia 666• 09 ноября 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Я ще зі шкільних років люблю спостерігати за людьми. Багато з ким спілкувалася і спілкуюся,і такі характеристики у невпевнених та трусливих людей. Не конкретно одну людину описала,а декілька,навіть не 5
Флюорография гуся• 09 ноября 2024
Ответ дляOlivia 666
Каждый подросток от 12 до 18 ;)
Olivia 666• 09 ноября 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Каждый подросток от 12 до 18 ;)
Не тільки. І дорослі,навіть близько 40 такі є
Флюорография гуся• 09 ноября 2024
Ответ дляOlivia 666
Це вже клінічна картина не просто невпевної, а життям приниженої травмованої людини
Мейк-ап форева• 09 ноября 2024
Низька самооцінка не залежить від поведінки,є ще купу інших рис характеру люди
Наприклад людина із низькою самооцінкою може бути наглою тощо