Файна пані• 09 ноября 2024

Вчителі англійської мови і вимова, зайдіть

Дівчата, хто навчався з вас на вчителя англійської мови, чи були у вас спеціальні класи чи аудиторії, де ви практикували вимову? Напишіть про це більш детально, дуже цікаво.
Я вчу англійську, а от немає правильної інтонації, вимови, стресу. Що ви практикували в універах, звуки, слова, речення чи цілі тексти.
Що можете порекомендувати для домашнього навчання, цікавить лише UK вимова. Дякую
Где тут 0?• 09 ноября 2024
Да, фонетика, первые два курса.

Мюллерная• 09 ноября 2024
Специальных классов не было. Были пары отдельно фонетики по специальному пособию
Сижуревувшоке• 09 ноября 2024
Произношение, тем более бритиш, у вас возможно когда-нибудь появится, после 7-8 лет проживания в стране. И если сейчас вам 13-15 лет.
Если этого нет, то произношение вы сможете только имитировать. На протяжении нескольких фраз. Потом мозг будет брать свое. Славянский акцент в повседневной жизни, в той или иной мере, с вами будет всегда.
Этожзвяздаяегообожаю• 09 ноября 2024
Лінгафонні кабінети/лабораторії типу? Були, але нас туди не водили))
Пасти Ла• 09 ноября 2024
Зачем нужна та вимова? Главное чтоб вы понимали и вас понимали
Этожзвяздаяегообожаю• 09 ноября 2024
Ви не в кнлу випадково?
мадам Везувий• 09 ноября 2024
Теоретична і практична фонетика окремо і разговорна англійська мова. діалекти мови окремо
автор Файна пані • 09 ноября 2024
Ответ дляМюллерная
Можете написати назву підручника ?У вас немає аудіофайлів?
Мона_Лиса• 09 ноября 2024
У нас была фонетика на первом курсе. Но изучали мы ее исключительно на английском.
Поэтому все было непонятно.
И произношение автоматически наладилось к 3 курсу и то благодаря тому, что много удалялась времени именно на самостоятельное обучение.

автор Файна пані • 09 ноября 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Я погоджуюся з вами, я не прагну бути native speaker, але хочу тренуватися вдома
автор Файна пані • 09 ноября 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Чому?
автор Файна пані • 09 ноября 2024
Ответ дляМона_Лиса
Поэтому все было непонятно.
Дайте поради, як самостійно навчатися, і ресурси.
Дякую
тогдалия• 09 ноября 2024
Фонетика на первом и втором курсе. Книжек как таковых не было, писали конспекты и учили диалоги наизусть, имитируя произношение, тоны восходящие, нисходящие, паузы, темп. Заучивали до автоматизма. Но я вам так скажу, что если у вас ухо слышит, а речевой аппарат может это воспроизвести, то толк будет. А если нет, то нет. У нас были студенты, которые говорили ужасно, реально за них было стыдно, когда в школе на практике над ними дети смеялись. Это если говорить об обучении не в англоговорящей стране. Если в среде, может быть луче эффект
Україна наше все• 09 ноября 2024
Два роки фонетики в КНЛУ. Займалися в спеціальних лінгафонних кабінетах. Був спеціальний посібник, написаний самими викладачами вузу. Віпрацьовували окремі звуки. Слухали і повторювали за диктором вірші, тексти, виступи відомих політиків. Потім все це вчили на пам´ять і мали розповісти, відтворюючи вимову і інтонацію.
В принципі, в кожному сучасному підручнику є обов´язковий розділ Pronunciation на відпрацювання звуків та інтонації.
Мюллерная• 09 ноября 2024
Ответ дляФайна пані
Извините, не написала, что первый у меня немецкий. Английский вторым языком. Но я знаю, например, про такой фонетический курс. Там все уровни
Мюллерная• 09 ноября 2024
И эта серия еще
автор Файна пані • 09 ноября 2024
Ответ дляМюллерная
И эта серия еще
Дякую
Этожзвяздаяегообожаю• 09 ноября 2024
Ответ дляФайна пані
Чому?
Така система тупа)
Этожзвяздаяегообожаю• 09 ноября 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Як давно закінчили? Мирослава Івановича пам´ятаєте?

Хитрушка-чекушка• 09 ноября 2024
Я викладаю фонетику. Вам потрібне розуміння фонематичної системи, транскрипції, правил читання, правил вимови, впливу наголосу на читання голосних, впливу приголосних на сусідні звуки, наголосу в слові, наголосу в реченні, правил паузації, основних тонів, типових інтонаційних моделей і купи маленьких правил на кшталт вимови прийменника of або аспірації. Це тільки теоретичні аспекти, а до них - сила силезна практичних вправ і текстів. Потрібен постійний фідбек від викладача і виправлення помилок.
Звісно, якщо ви в середовищі, то з часом всі ці нюанси зможете засвоїти шляхом імітації. А якщо ні, то я, чесно, навіть не уявляю як цим можна оволодіти самому по підручнику і без експерта.
Спробуйте пошукати на ютьюбі Eliot English, якось так. У нього є фонетичні відео.
Дивіться/слухайте фоном Лізу Елдрідж, у неї прекрасна британська вимова.
автор Файна пані • 10 ноября 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
А де шукати Лізу Елдрідж? Теж на ютубі?
автор Файна пані • 10 ноября 2024
Це Еліот? Лише цього хлопця підтягує?
Хитрушка-чекушка• 11 ноября 2024
Ответ дляФайна пані
А де шукати Лізу Елдрідж? Теж на ютубі?
Так. Це блогер по декоративній косметиці. Приємно і корисно. Lisa Eldridge.
Хитрушка-чекушка• 11 ноября 2024
Ответ дляФайна пані
Це Еліот? Лише цього хлопця підтягує?