Крем для арбуза• 09 ноября 2024
Дивлюсь тупі мелодрами стб
1. Вдівець-бізнесмен закохується в маму-одиначку з 3 дітьми, а вона крутить носом;
2. Успішні бізнесмени борються за серце вчительки дитячих танців, але вона відмовляє обом.
Правильно_Валерчик• 09 ноября 2024
Я дивлюсь, як успішний шеф кухар опинився в жіночому тілі і ’построїв’ всю династію Чосон
А поговорить?• 09 ноября 2024
Казочки для жінок) Але логіка в принципі теж є. Не всі ж заради грошей з ким завгодно будуть жити і все терпіти) Якось ввімкнула наш серіал також, там взагалі вона збрехала, що інструктор лижний і він її навчав, потім звісно переспали. Їй зателефонували, що мамі гірше стало , він запропонував відвезти, вона втекла на пів дорозі, а він мамі дорогу операцію оплатив ну і хеппі енд.
Крем для арбуза
• 09 ноября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
😧
Крем для арбуза
• 09 ноября 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
А названия можно?
Кришталеві джерела
Таємниця між нами
Крем для арбуза
• 09 ноября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
А ми подорожники дивилися фоном )
А це про що? Не чула
Яжбоматуся• 09 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
А це про що? Не чула
З Олесею Жураківською серіал
Крем для арбуза
• 09 ноября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
З Олесею Жураківською серіал
Цікавий?😀
А поговорить?• 09 ноября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Починала дивитись, але не змогла до кінця) Занадто втомив цей треш) Але як він топився до сих пір згадую.
Яжбоматуся• 09 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Цікавий?😀
Я такі не люблю , комедійний
Це чоловік щось легеньке перед сном.
Я дивлюсь Извне) і тому подібне
Це чоловік щось легеньке перед сном.
Я дивлюсь Извне) і тому подібне
Правильно_Валерчик• 09 ноября 2024
Ответ дляА поговорить?
Я 5 серію дивлюсь)
Як на мене, трешово, але смішно.
Викликаю на дебати• 09 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Кришталеві джерела
Таємниця між нами
Спасибо 💜