Сама собі лікар• 09 ноября 2024
Борг при відрахуванні
Написала заяву на відрахування, навчаюсь на контракті. З 2 вересня не користувалась освітніми послугами і мені виставили борг за плату навчання на якому я навіть не була присутня. Чи можу я оскаржити або відмовитись платити борг,якщо за контрактом була вказана денна форма навчання а по факту третій рік дистанційна. Про зміну форми навчання в контракті не вказано.
КарамбОлька• 09 ноября 2024
Ответ дляСама собі лікар
Ні
Ну тоді читаємо загальноприйняте визначення вище. У вас денна форма навчання онлайн.
КарамбОлька• 09 ноября 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Короче автор, краще закінчить вже цей курс і отримайте диплома бакалавра. Бо сплатити за 1 семестр вам прийдеться. То ви більш програєте якщо кинете. Трошки залишилось до диплома
2,5 курси не дають диплома бакалавра.
КарамбОлька• 09 ноября 2024
Ответ дляСама собі лікар
Ні
Я особисто розумію ваше розчарування навчанням, від такого ніхто не застрахований, але юридично університет правий. І якщо б ви зробили все вчасно, то трохи б заощадили грошей.
Сама собі лікар
• 09 ноября 2024
Ответ дляКарамбОлька
В договорі все має бути чітко прописано,онлайн/чи не онлайн. Були зміни,і вони не були внесені в договір. Тому що на самому початку навчання я ходила в університет,потім всіх перевели на дистанційну форму навчання,яка не є денною
КарамбОлька• 09 ноября 2024
Ответ дляСама собі лікар
В договорі чітко прописано денна форма. Як би ви не хотіли, юридично ваші претензії не мають сенсу. Те, що ви не знали, що таке денна форма, мало кого хвилює.
Якщо заняття щодня з доступом до викладачів, то це денна форма. Змін форми навчання не було.
Сама собі лікар
• 09 ноября 2024
Ответ дляКарамбОлька
Денна форма навчання-це очне відвідування занять. В мене не прописано в договорі що денне навчання може бути в онлайн форматі. Я опираюсь тільки на договір,а не на те що я повинна знати що таке денна форма навчання.
КарамбОлька• 09 ноября 2024
Ответ дляСама собі лікар
Перше ваше речення звідки взяте? Що денна форма навчання - це очне відвідування занять.
Сама собі лікар
• 09 ноября 2024
Ответ дляКарамбОлька
Денна форма навчання, згідно із загальноприйнятим визначенням в освітніх стандартах, передбачає очне відвідування занять. У моєму договорі вказано лише «денна форма навчання», але не зазначено, що вона може відбуватися в дистанційному форматі. Тому я покладаюся виключно на умови договору, де не прописано, що денна форма може включати онлайн-формат.
КарамбОлька• 09 ноября 2024
Ответ дляСама собі лікар
Чому ви вважаєте ваше особисте визначення загальноприйнятим? Наведіть джерело.
В вашому договорі зазначена денна форма навчання, і не вказано, що це обов´язково передбачає офлайн.
Сама собі лікар
• 09 ноября 2024
Ответ длянеДодекаэдр
А что в нем написано?
Автор, то, что люди учатся дистанционно, на языке юриспруденции называется форс мажор, а значит нарушение условий договора не влечет за собой санкций.
Учебное заведение не просто так ввело дистанционное обучение. Вы не понимаете этого? Это обусловлено соображениями безопасности.
В каком городе ВУЗ?
Спасибо за ваше мнение, но в юридическом контексте ссылка на форс-мажор не освобождает учебное заведение от обязательства уведомлять студентов об изменении условий обучения и фиксировать это документально. Если в договоре указана ‘дневная форма обучения’ без упоминания дистанционного формата, это означает очное посещение. В одностороннем порядке университет не может просто изменить формат обучения, не уведомив студентов и не внеся изменений в договор. К тому же, форс-мажорные обстоятельства временного характера не оправдывают трехлетний период дистанционного обучения без внесения поправок в договор. Поэтому начисленный долг из-за непосещения очных занятий в данном случае является неправомерным, и я вправе требовать соблюдения условий договора или пересмотра долга.
Сама собі лікар
• 09 ноября 2024
Ответ дляКарамбОлька
Денна форма навчання зазвичай визначається як формат, що передбачає очне відвідування занять, і саме це розуміння загальноприйняте як в освітніх стандартах, так і у вузах України. В моєму договорі зазначено саме ‘денна форма навчання’, без уточнення можливості її дистанційного проведення. Зміна формату на онлайн, навіть з огляду на обставини, мала бути чітко прописана в договорі, оскільки цей документ зобов’язує обидві сторони. Відкрийте будь ласка інтернет і почитайте про форми навчання в освітніх стандартах
КарамбОлька• 09 ноября 2024
Ответ дляСама собі лікар
Я читала і навіть вам наводила цитати, але ви не хочете нічого чути і розуміти. Але це ваші гроші, а не мої.
Сама собі лікар
• 09 ноября 2024
Ответ дляКарамбОлька
Я вже пояснивала цю ситуацію раніше, але, мабуть, ми трохи не зрозуміли один одного. У ваших цитатах дійсно зазначено, що денна форма навчання є очною. Проблема в тому, що у моєму договорі денна форма навчання не деталізована, і немає згадки про можливість її дистанційного формату. Тому що дистанційна форма навчання-це вже інша форма.
КарамбОлька• 09 ноября 2024
Ответ дляСама собі лікар
Можете мене не переконувати, я свою думку вже пояснила. Якщо ви така впевнена в своїй правоті, то подавайте в суд і вам повернуть гроші. Але потім не кажіть, що вас не попереджали.
Сама собі лікар
• 09 ноября 2024
Ответ дляКарамбОлька
Нащо мені суд? Я нікого не переконую,а кажу згідно стандартів вищої освіти,та договору який я маю на руках і все)
КарамбОлька• 09 ноября 2024
Ответ дляСама собі лікар
Це ви мені кажете? Навіщо воно мені?
из желе я• 09 ноября 2024
Ответ дляСама собі лікар
Дистанционная форма обучения- это другой, третий вид. У меня ребенок учится, одна сессия в год, несколько консультаций и самостоятельная работа, а у вас пары каждый день. всё равно видите ли вы ваших преподов в аудитории или через экран ноутбука.
Сама собі лікар
• 09 ноября 2024
Ответ дляиз желе я
Где это указанно?
Сама собі лікар
• 10 ноября 2024
Ответ дляКарамбОлька
Це ви мені кажете? Навіщо воно мені?
Ви вели зі мною дискусію до кінця,я не знаю навіщо воно це вам 😂
Сама собі лікар
• 10 ноября 2024
Ответ дляиз желе я
Неправильно сначала прочитала ваш ответ поэтому отвечаю еще раз. Да,дистанционная форма-это другой вид. Есть разница вижу я преподавателей в аудитории или через экран,я плачу деньги за дневное обучение,которое подразумевает очное посещение университета,у меня в контракте не прописано э,что оно может быть в онлайн формате. Вы сами понимаете какое сейчас онлайн «обучение». У кого-то связи,света,интернета нету,а преподавателям постоянно надо по делам и отправляют на самостоятельное обучение материала.
из желе я• 10 ноября 2024
Ответ дляСама собі лікар
Про качество украинского ВО я знала с 2005 и иллюзиями не жила, но дети получали и пока получают образование здесь. Дёшево и сердито.