Куплю орехи• 09 ноября 2024
Задовбала нитічка, таке враження що з мене сили тягне
Люди, от що робити. Прийшла дівчинка помічником головного бухгалтера, але по факту працює з клієнтами, веде існуючих. Майже з першого дня почала нити в кабінеті, коли нас троє - оооой, я так не зможу, вона (главна тобто) мене знищує морально (ну то може бути, главна така, періодично дає крутих люлєй то всім зразу то комусь окремо), я не витримаю, на минулій роботі була теж директорка строга але ж вона не принижувала, ооой, я так не можу... Час від часу навіть бігала плакати після главної. Вже як півтора року вона ниє, розповідає що не буде тут працювати, от вже була на співбесіді, і так весь час. Весь час з самого початку. Але мені то все одно що вона там думає і куди йде. Проблема в іншому. Вона ниє весь час, оце може підсісти до мене і починає жалітись. Я не звертаю уваги, типу в мене багато роботи, іноді кажу навіть Ліза я тебе не можу слухати, дуже зайнята. Так вона тоді то в кухні, то ще десь. Вона задовбала. Не тільки мене, інших дівчат теж. Ми вже їй сказали що якщо вже зібралась звільнятися то звільняйся, скільки можна одне й те саме. Але вона не звільняється, говорить про це весь час, і весь час жаліється що главна її пресує. При цьому дівчинка главній дивиться в очі як мамі рідній, вислужується, бере на себе додаткові обов´язки. І тут же в кухні ниє що главна її вантажить, сварить, принижує, і вона так не може працювати. Таке лицемірне вічно ниюче з ніжним голосом дівча.
І от в якийсь момент я відчула що це ниття і взагалі ця лицемірна зюзька почала на мене діяти виснажуючи. Коли вона хворіє і не приходить в офіс, легше дихати. Біля неї аж повітря густе: все погано, новини погані, життя погане, і т.п . Бісить і виснажує.
Питання. Як мені себе налаштувати щоб не реагувати на неї. Що собі сказати. Як із собою попрацювати, щоб на мене та дівчинка не діяла.
Панна Кота• 09 ноября 2024
Ответ дляКуплю орехи
Хха, я заразилась!
Я б на нее гаркнула разочек, чтоб перестала.
Сама такого не выношу.
Советничаю тут• 09 ноября 2024
’будь ласка, вже вуха від цього болять, або не ний, або звільняйся’
СкумбріяП8• 09 ноября 2024
Автор вчу вас поганому - щоб ви так жили як ви прибідняєтеся! Так казала моя бабця таким нитікам і траплялося чудо більше ниття не було.
Гірчинка• 09 ноября 2024
срать что вы там думаете, это ваши проблемы что вам не нравится. Она хочет, она ноет. Не нравится, можете выйти в окно
Куплю орехи
• 09 ноября 2024
Ответ дляПанна Кота
Сама такого не выношу.
Не знаю як на неї гаркнути, вона завжди така типу бідна Настя, вся в образі нещасної дівчинки.
Гірчинка• 09 ноября 2024
Ответ дляКуплю орехи
Ну и? а вы кто вообще? сидите молча за своим столом.
Куплю орехи
• 09 ноября 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Казали подібне, вона на день замовкає. Далі знову починає
Советничаю тут• 09 ноября 2024
Ответ дляКуплю орехи
ще раз повторюйте, хай подружці пониє
Гірчинка• 09 ноября 2024
Ответ дляКуплю орехи
Ныть не запрещено. Не нравится? увольняйтесь.
Куплю орехи
• 09 ноября 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
реально, гаркните разок на нее, отстанет
Бачу що іншого шляху немає. Наважусь і гаркну.
Советничаю тут• 09 ноября 2024
Ответ дляКуплю орехи
є люди, які завжди! ниють, це не виліковно, мені здається
Куплю орехи
• 09 ноября 2024
Ответ дляГірчинка
Не нравится, не общайтесь. Никто не обязан вам нравиться.
Ви читали? Я до неї взагалі ніколи перша не говорю навіть.
Гірчинка• 09 ноября 2024
Ответ дляКуплю орехи
Ну гаркните. Она вас пошлет в ответ и проблема решена.
Астановитесь• 09 ноября 2024
Ой, в мене така, ниє, всім незадоволена, від неї душно всьому колективу, але - звільнятися не збирається і їй вже 60
На циголках• 09 ноября 2024
Автор, несколько вариантов есть, но вы походу не очень готовы к ним.
1) как советовали, гаркнуть, не слегка, а нормально так, чтоб ныть конкретно вам ей перехотелось. А то вы как приемник, все слушаете, она вам и ноет.
2) обратиться к начальству любым способом: от просьбы найти ей замену (смотря как вы стоите в коллективе) до просьбы отселить ее в другой кабинет, изолировать, перевести на удаленку. Конечно, если она бесит только вас, вряд ли сработает. Потому возвращаемся к варианту 1. Собственно, если вы гаркните несколько раз, гляди поможете ей решиться уже наконец на увольнение.
Куплю орехи
• 09 ноября 2024
Ответ дляАстановитесь
О, то ви мене зрозумієте.
Тут після безсонних ночей та новин різних, збираєш себе до купи щоб триматися.
А тут воно як прийде зранку, як заряджає нить, то до самого вечора і наганяє тоску.
Астановитесь• 09 ноября 2024
Ответ дляКуплю орехи
О, то ви мене зрозумієте.
А вона ще й вголос читає новини, що де і як летить на разі, тупить за кожним своїм рухом.....
Куплю орехи
• 09 ноября 2024
Ответ дляНа циголках
Бісить всіх, ми вже іноді між собою говоримо - тобі вона сьогодні на главну жалілась? Ага, а мені на те що роботи багато. Значить на низьку зарплату буде скаржиться сьогодні Світлані (тобто третій з нас)))
Ми всі однакові приблизно, виганяти з кабінету немає сенсу бо немає куди, є вахта, є медики і є ми. Залишається тільки варіант гаркнуть. Може піде нарешті, або мовчатиме хоч по годині в день
Куплю орехи
• 09 ноября 2024
Ответ дляАстановитесь
Боооже, це кошмар, ще й новини. Жахливо. :(
Смайлик• 09 ноября 2024
что б на вас не влияли нужно повзрослеть, читала что взрослые должны спокойно выдерживать детские истерики, тут то же по сути, почему вы паритесь из за нытья уже взрослой левой тети