Синиця у спідниці• 05 декабря 2024
Дрібничка, але неприємно
Дівчата всім привіт, добрий день.
Не хочеться нікому нічого розповідати. Але якось не пособі. Напевно зі сторони це з глупо виглядаю, але я напишу.
Я з другою своє половинкою, чоловіком заходимо в один заклад, кафетерій дуже часто, майже кожен день.
Заклад супер, персонал уважний, але є власниця чи можливо адміністратор яка сидить на постійній основі і все контролює. Ну це звичайно не проблема. Але я замітила, що здоровається тільки з чоловіком, якщо ми виходим, то мене пропуска, а як чоловік підійде до виходу то йому завжди допобачення бажає.
Якось це так робить як ніби звернути увагу на неї.
Коли інші гості заходять то робить вигляд що працює чи зайнята. А йому і добрий день і допобачення. Кожен раз проведе зустріне.
Слобожаночка• 05 декабря 2024
Так и скажите: слышишь ты, (придумаете как ее назвать сами), ты совсем охренела! еще раз со мной не поздоровается забью кулаками!
Котогосподиня• 05 декабря 2024
Покажіть фото вашого красеня) Це ж треба так перейматися, що аж тему створили
Синиця у спідниці
• 05 декабря 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Тема про Нову пошту і чоловіка вчора - теж ваша?
Ні не моя
ПлакалаВАвто• 05 декабря 2024
о, у меня была похожая ситуация) мне вообще все равно чаще, но тут как-то странно было
Ходили на бизнес ланчи с мужем и там была толи менеджер, толи администрация, тоже всегда здоровалась с мужем, улыбалась, спрашивала как дела, хотя видела что я тоже есть, но делала вид что не замечает и когда здоровалась я, сразу делала покер фейс, а на мужа смотрела с улыбкой в 32
забавные женщины)
Синиця у спідниці
• 05 декабря 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Симпатизирует ему... Может он чаевые хорошие осталяет. Платит он?
Я плачу
Зоя Жорівна• 05 декабря 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Я плачу
Ясно) Ну, видимо, нравится ей ваш муж)
Синиця у спідниці
• 05 декабря 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Ясно) Ну, видимо, нравится ей ваш муж)
Та і я так думаю