Как вам новости, думаете Зеленский согласится на план Мира, а не победы?
+ Калеба заявил, что украинцам придется тянутся за карвололом при политике Трампа.
Україна має зосередитися на мирі, а не на території: Криму більше немає, сказав старший радник Трампа для ВВС.
Якщо Зеленський сяде за стіл переговорів і скаже, що ми можемо досягти миру, тільки якщо у нас буде Крим, він покаже нам, що він несерйозно ставиться до цього.
Нова адміністрація зосередиться на досягненні миру в Україні, а не на тому, щоб дозволити країні повернути окуповані Росією території.
Результат:
вже голосів:
194 (81.51%)
Да
44 (18.49%)
Нет
Ответ дляолена олена
Якщо у нас не буде грошей, зброї і гарантій безпеки, то потенціал ще трохи у нього знайдеться
Та нє, ну тут вже роздули звичайно. Його максимум - просунутись до Запоріжжя і Дніпра ближче, обстріли, кабы, таке. Готувати плацдарм для нападу в майбутньому
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Так, це його максимум , якщо ми обороняємося. А якщо ні?
От натиснули на Зе, він віддав 5 областей. Пуйло зупиниться? Звідки така інформація? України нема, ленін створив - його меседж. Не чули?
trickywicky• 09 ноября 2024
Ответ дляТигрик 62
Не повторяйте слова от Раша. Никто к такому не призывал.
Удалено администрацией...
сами знаете кто• 09 ноября 2024
Ответ дляViktoryjaG
Он может и согласится или заставят, но сомневаюсь, что согласится рф.
рф согласиться, если Украина признает потерю 4-х областей и далее по турецкому списку
Ответ дляолена олена
Ну та все одно це всьо буде повзуча повільна окупація. Зараз це точно не про наскок
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Так щоб її не було , треба буде далі воювати? Чи ні? То про яке припинення війни мова?
Aksinia 111• 09 ноября 2024
Ответ дляMilanaher
Удалено администрацией...
’Хорошо поговорить с умным человеком’ ))))
Сам спросил, сам ответил .
Ответ дляолена олена
Думаю наступати кацапи будуть до інавгурації Трампа. Як він роздуплиться, прикинуться ракушками і можуть два три роки готувати плацдарм для нападу і вести підривну діяльність в Україні, висунувши на виборах перекрашених патріотів у вишиванках під лозунгом Ми за мир. Ну а потім уже ближче до виборів у США нападуть
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ длясами знаете кто
З чого ви так вирішили?
Раша припинить наступ точно лише при одній умові - якщо ми повністю здамося і капітулюємо. Вся країна. І тут питання - ми готові до цього?
Ну не дали нам зброю, гроші, чому б йому не відтяпати побільше? Які причини зупинятися?
Aksinia 111• 09 ноября 2024
Ответ дляMilanaher
Удалено администрацией...
Ого ! Ясновидящая Ванга ? )))
Так и отдавать чужие области в оккупацию хорошо, зная, что твоя область не окажется в оккупации .
Ответ дляолена олена
З чого ви так вирішили?
Нє ну так кинути нас ніхто не кине. Не перебільшуйте
Николь1986• 09 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Наступальний потенціал у нього не безкінечний
Как и наш оборонительный.
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
А що будуть робити ? Чим допоможуть?
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Введуть війська якщо будуть перейдені певні тригерні лінії але не для війни
Війська?? Ви в це вірите? А наших солдатів додому відпустять, чи все ж і далі треба буде воювати? Так це точно називається припиненням війни?
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Ну я загалом про повзучий наступ і такий самий повзучий відступ. Нахрапом, надіюсь, нічого кацапи не получать зараз. Тобто люди знатимуть на шо їм розраховувати
А оборонятися хто ж буде, так і не ясно…
Ответ дляолена олена
+Я про це з ж саме пишу!
Одне діло, якби на остаток території давали гарантії - наприклад, вступ в НАТО. Тоді це нормальна пропозиція.
А інакше це повтор історії «обмін ядерки на папірець»
Віддаємо зараз Херсон і Запоріжжя під обіцянки миру.
А завтра Пуйло прийде за Харковом і Одесою.