Мимо_шла• 09 ноября 2024

Україна має зосередитися на мирі

Как вам новости, думаете Зеленский согласится на план Мира, а не победы?
+ Калеба заявил, что украинцам придется тянутся за карвололом при политике Трампа.

Україна має зосередитися на мирі, а не на території: Криму більше немає, сказав старший радник Трампа для ВВС.

Якщо Зеленський сяде за стіл переговорів і скаже, що ми можемо досягти миру, тільки якщо у нас буде Крим, він покаже нам, що він несерйозно ставиться до цього.

Нова адміністрація зосередиться на досягненні миру в Україні, а не на тому, щоб дозволити країні повернути окуповані Росією території.
Результат:
вже голосів: 238
194 (81.51%) Да
44 (18.49%) Нет
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
На повзучий відступ ресурс у нас є
Який ресурс? Тобто мобілізація і оборона продовжуються? Я теж так думаю. Але це не називається кінець війни
lilu1990• 09 ноября 2024
Ответ дляNatka A.
+Я про це з ж саме пишу!
Одне діло, якби на остаток території давали гарантії - наприклад, вступ в НАТО. Тоді це нормальна пропозиція.
А інакше це повтор історії «обмін ядерки на папірець»
Віддаємо зараз Херсон і Запоріжжя під обіцянки миру.
А завтра Пуйло прийде за Харковом і Одесою.
Ну не віддавайте і шо далі

Вам маск просто відключить старлінк і через неділю ви будете в Ужгороді

Чи ви думаєте в амерів мало ричагів упливу?
Теория Импетуса• 09 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
То есть на вопрос Вы не хотите отвечать . Харьков, Сумы, Одесса, Запорожье, Днепр - отдаём ? Эти города и области не раз упоминались на болотах, как территории, которые должны принадлежать им.
Отдаём или воюем ?
Удалено администрацией...
lilu1990• 09 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Кінець війни буде коли Китай перестане нянчитись з росією і піде в закат. Отоді можна буде говорити про кінець.
Olvia1987• 09 ноября 2024
Ответ дляNatka A.
+Я про це з ж саме пишу!
Що пропонуєте ви?
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляNatka A.
+Я про це з ж саме пишу!
Да навіть не завтра, а прямо сьогодні. Він не зупиниться. А ті, хто кажуть протилежне, просто фантазують. Ця їхня думка нічим не підкріплена, жодним фактом чи словом
Natka A.• 09 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Ну не віддавайте і шо далі

В нас немає вибору, це так!
Я вам просто кажу, якщо ми віддаємо землі без гарантій безпеки - рашка прийде знову. Бо що їм завадить?
Це не кінець війни це відстрочка.
Olvia1987• 09 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Що ви пропонуєте?
annac• 09 ноября 2024
Так дело только в Крыме? Зачем тогда война начиналась, он итак был расейским?
lilu1990• 09 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Так а хто вам каже тут шо путін зупиниться? Він не зупинеться. Але він вміє гарно притворятись ракушкою. І ще не раз усіх нас обмане. Це знаємо ми, про це взнає і трамп. Питання шо він буде з цим робити
lilu1990• 09 ноября 2024
Ответ дляNatka A.
В нас немає вибору, це так!
Це не кінець війни це відстрочка.
Ну да. І шо?
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Що ви пропонуєте?
А що я повинна пропонувати і кому? Я просто кажу, що кінець війни нам зараз не світить. І не тому, що не хоче Зе, чи Тоамп, чи ще хтось. А тому , що не хоче той, хто напав.
annac• 09 ноября 2024
Так пишут постоянно, либо здесь такое выставляют, что мир зависит не от хуйла, а от Зеленского
Olvia1987• 09 ноября 2024
Ответ дляолена олена
А коли кінець війни світить?При яких умовах?
Olvia1987• 09 ноября 2024
Ответ дляannac
Хуйло так і каже,що він не хоче миру?
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Я вже написала вище. Або повна окупація, або продовження оборони. І , дай Бог, щось зміниться глобальне ( може пуйло здохне чи ще щось) , в вони відчепляться від нас. Більше, на превеликий жаль, зараз варіантів нема
annac• 09 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Хуйло так і каже,що він не хоче миру?
Хуйло говорил и про боевых комаров, и о нацистах. Судят не по словам, а по действиям
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Хуйло так і каже,що він не хоче миру?
Хуйло каже, України нема, не існує.
Olvia1987• 09 ноября 2024
Ответ дляолена олена
А продовження оборони не призведе до окупації,тільки пізніше?
Milanaher• 09 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Тільки вже окупація з повним знищенням міст, як це наразі.
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Важко сказати. Це буде дуже довго, думаю, судячи з того , скільки раша змогла за 2,5 роки окупувати.
Olvia1987• 09 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Якщо ’союзники’ перестануть нас спонсорувати?
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Не знаю. Я не володію інфлрмацією про те, що у нас є зі зброї і по грошах, які запаси і резерви. Але вони не нульові, це точно
Milanaher• 09 ноября 2024
Ответ дляолена олена
А якщо США перестане домогати , ви не думаєте що це може прискоритись?
Теория Импетуса• 09 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
А все кто за капитуляцию, переезжают в оккупацию .
Переезжают вместе с теми, кто эту оккупацию допустил? :)
Люди не бросили свои дома, когда на них летели ракеты. С какой стати они должны их бросать потом? Максимально странное предложение.
Шеллар• 09 ноября 2024
Ответ дляbegovelik
Думаете, его мнение имеет какое то значение?
Думка боневтіка для Трампа як для колл-центра ’залишайтесь на лінії, ваш дзвінок дуже важливий для нас’.
Olvia1987• 09 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Це гумор?
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляMilanaher
Може, чому не думаю. Я не експерт у військовій справі.
Але якщо ми все віддамо, що пуйло хоче, то далі може бути той самий розвиток подій , що якщо і не віддамо . Тобто продовження наступу, ракети і шахеди.От і все
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Це гумор?
Що вас розсмішило?
Milanaher• 09 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Ну зараз більш верогідний сценарій, що якщо війна ще буде наприклад 1- 3 роки, то зруйнуть багато міст,загине велика кількість людей, а перспектив якихось, які б допомогли перемогти парашу в нас немає.