Как вам новости, думаете Зеленский согласится на план Мира, а не победы?
+ Калеба заявил, что украинцам придется тянутся за карвололом при политике Трампа.
Україна має зосередитися на мирі, а не на території: Криму більше немає, сказав старший радник Трампа для ВВС.
Якщо Зеленський сяде за стіл переговорів і скаже, що ми можемо досягти миру, тільки якщо у нас буде Крим, він покаже нам, що він несерйозно ставиться до цього.
Нова адміністрація зосередиться на досягненні миру в Україні, а не на тому, щоб дозволити країні повернути окуповані Росією території.
Результат:
вже голосів:
194 (81.51%)
Да
44 (18.49%)
Нет
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
На повзучий відступ ресурс у нас є
Який ресурс? Тобто мобілізація і оборона продовжуються? Я теж так думаю. Але це не називається кінець війни
Ответ дляNatka A.
+Я про це з ж саме пишу!
Одне діло, якби на остаток території давали гарантії - наприклад, вступ в НАТО. Тоді це нормальна пропозиція.
А інакше це повтор історії «обмін ядерки на папірець»
Віддаємо зараз Херсон і Запоріжжя під обіцянки миру.
А завтра Пуйло прийде за Харковом і Одесою.
Ну не віддавайте і шо далі
Вам маск просто відключить старлінк і через неділю ви будете в Ужгороді
Чи ви думаєте в амерів мало ричагів упливу?
Теория Импетуса• 09 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
То есть на вопрос Вы не хотите отвечать . Харьков, Сумы, Одесса, Запорожье, Днепр - отдаём ? Эти города и области не раз упоминались на болотах, как территории, которые должны принадлежать им.
Отдаём или воюем ?
Удалено администрацией...
Ответ дляNatka A.
+Я про це з ж саме пишу!
Що пропонуєте ви?
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляNatka A.
+Я про це з ж саме пишу!
Да навіть не завтра, а прямо сьогодні. Він не зупиниться. А ті, хто кажуть протилежне, просто фантазують. Ця їхня думка нічим не підкріплена, жодним фактом чи словом
Ответ дляlilu1990
Ну не віддавайте і шо далі
В нас немає вибору, це так!
Я вам просто кажу, якщо ми віддаємо землі без гарантій безпеки - рашка прийде знову. Бо що їм завадить?
Це не кінець війни це відстрочка.
Ответ дляолена олена
Так а хто вам каже тут шо путін зупиниться? Він не зупинеться. Але він вміє гарно притворятись ракушкою. І ще не раз усіх нас обмане. Це знаємо ми, про це взнає і трамп. Питання шо він буде з цим робити
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Що ви пропонуєте?
А що я повинна пропонувати і кому? Я просто кажу, що кінець війни нам зараз не світить. І не тому, що не хоче Зе, чи Тоамп, чи ще хтось. А тому , що не хоче той, хто напав.
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
А коли кінець війни світить?При яких умовах?
Я вже написала вище. Або повна окупація, або продовження оборони. І , дай Бог, щось зміниться глобальне ( може пуйло здохне чи ще щось) , в вони відчепляться від нас. Більше, на превеликий жаль, зараз варіантів нема
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Хуйло так і каже,що він не хоче миру?
Хуйло каже, України нема, не існує.
Ответ дляолена олена
А продовження оборони не призведе до окупації,тільки пізніше?
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Важко сказати. Це буде дуже довго, думаю, судячи з того , скільки раша змогла за 2,5 роки окупувати.
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Якщо ’союзники’ перестануть нас спонсорувати?
Не знаю. Я не володію інфлрмацією про те, що у нас є зі зброї і по грошах, які запаси і резерви. Але вони не нульові, це точно
Теория Импетуса• 09 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
А все кто за капитуляцию, переезжают в оккупацию .
Переезжают вместе с теми, кто эту оккупацию допустил? :)
Люди не бросили свои дома, когда на них летели ракеты. С какой стати они должны их бросать потом? Максимально странное предложение.
олена олена• 09 ноября 2024
Ответ дляMilanaher
А якщо США перестане домогати , ви не думаєте що це може прискоритись?
Може, чому не думаю. Я не експерт у військовій справі.
Але якщо ми все віддамо, що пуйло хоче, то далі може бути той самий розвиток подій , що якщо і не віддамо . Тобто продовження наступу, ракети і шахеди.От і все
Ответ дляолена олена
Ну зараз більш верогідний сценарій, що якщо війна ще буде наприклад 1- 3 роки, то зруйнуть багато міст,загине велика кількість людей, а перспектив якихось, які б допомогли перемогти парашу в нас немає.