Який загинув літом.
Сказав, що на банковій його попередили, що мером він не буде.
Але він все одно балатувався, його спочатку не рееструваои, але наррестрували двійників. Його політ сили до виборів не допустили.
Те що на банковій , то зрозуміло, від них високих вчинків чекати сенсу ніколи не було.
А от ті що на місцях, хто творив всю цю діч, як вони поживають цікаво? Їх життя хоч покращилось від такої відданості?
А ще цікаво почути від уманців, щи хорошою був людиною їх мер, і чи теперішній достойний?
СтрашнаяНаташа• 09 ноября 2024
Вілкулівська мафія у КР під прикриттям зелених взагалі береги втратила.
алергирина• 09 ноября 2024
Як і поживали. Мери дозволяють творити звірства тцк, значить вони пєшки. Нема у нас мера який би керував як хотів.
Який би господар у своїй хаті дозволив з сім´єю таке вчиняти
Ответ дляQuietude
Я вчера смотрела интервью пограничника с чонгара, он был в плену больше двух лет. Вот вопрос, кто сдал чонгар?
А я чула якось інтервью рашиста, який заходив через Чонгар і він сказав, що при перетині кпп лежав український солдат. І от мене така злість брала і розпач.
Так перекопай ти той перешикой ще в січні, замінуй по саме не хочу. І кажи всім що ми не хочемо війни, але мусимо там все перекопати . Так ні вони заставили людей на тому кпп стояти до смерті...
Ответ дляалергирина
Які ще звірства в тцк???
Всі вже давно мають стояти в черзі на війну, так як вирішили це ще в 2019 році.
алергирина• 09 ноября 2024
Ответ дляМаМарго
Які ще звірства в тцк???
Так, багатодітні першими, захищати свою купу дітей
NesmeyanaYa• 09 ноября 2024
Ответ дляKriskaA
Марсиане, нє ?
Кстати, а де Баканов ?
А ви не дивились нове відео про його сина? Чудово Баканов себе почуває. Сина перед своїм звільненням влаштував в сбу, курувати важливий напрямок