Сердючка• 10 ноября 2024

Как не комплексовать из-за поздней девственности?

Мне очень стыдно из-за того, что у меня не было никого в 25+. Ещё страшее становится когда думаю, что мужчина подумает, что со мной что-то не так и я так никого не найду никогда. Как не комплексовать по этому поводу?
МЧСница• 10 ноября 2024
Ответ дляСердючка
Я ничего не берегла, так сложилось
Так склалося, що ви нікому не потрібні були до 25 років?

Форточка• 10 ноября 2024
Як і з будь-якого іншого питання 🙂
Я, наприклад, закордон вперше виїхала в 23 чи 24, на мене так дивилися колеги, коли я сказала в аеропорту по дорозі у відрядження про це. І що? Так склалося, як і у вас) У когось ніс кривий, у когось голос некрасивий) У когось навпаки було дуже багато партнерів.

Ну склалося так, то й склалося. Живіть, насолоджуйтесь, зустрінете когось, закохаєтесь)

Може бути таке, що й не скажете, що цнотливі. Або скажете, якщо захочете.

Цноту втратити легше, аніж впоратись із можливими наслідками раннього початку статевого життя, якщо це вас втішить)
автор Сердючка • 10 ноября 2024
Ответ дляМЧСница
Выше писала, что не было мужчин в кругу общения. Поклонникам неоткуда взяться
МЧСница• 10 ноября 2024
Ответ дляСердючка
Ви в це вірите?
автор Сердючка • 10 ноября 2024
Ответ дляМЧСница
Ви в це вірите?
Во что?
Перша леді колгоспу• 11 ноября 2024
Ответ дляСердючка
Имеете ввиду ходить на свидания?
Киев? Можем поужинать вместе!