Бабульція• Изменено 10 ноября 2024

ЖК Кришталеві джерела. Як там жити?

Хто може знає, як комплекс загалом?
Їздили у парк Феофанія декілька разів,сподобалась природа. Самі будинки не приглядні. Ціни від 1800-1900 за кв.м і загалом вищі поверхи пропонують. Але цікаво, як до Києва добратись та загалом які нюанси
Напевно газу немає у будинках
БоХатая• 10 ноября 2024
Феофания это вообще то Киев. Голосеево

Бесконечность-не предел• 10 ноября 2024
По 2к за квадрат можно что-то после строителей в Республике или Файна-тауне поискать.
Контрольница• 10 ноября 2024
Есть газ и есть без газа.
КондуктЕр тролейбуса• 10 ноября 2024
Там есть газ. Республику не рекомендую, укрытия там нет, ну в смысле даже подвала, газа нет, хоть и невысокая этажность
Морковна• 10 ноября 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
А цена..,что на аренду,что на продажу
Замріяна• 10 ноября 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
В нових чергах Республіки є підземні паркінги, зроблені саме як укриття. Для черг минулих років укриття зробили в школі і воно працює з вересня цього місяця. Перед тим, як залишати коментарі, потрібно хоча б промоніторити інформацію
Замріяна• 10 ноября 2024
Ответ дляМорковна
А цена..,что на аренду,что на продажу
Це говорить про те, що комплекс чудовий, мабуть? Якби я була спроможна, то тільки б там купувала житло. Поки що оренда, дорого, але воно того варте

автор Бабульція • 10 ноября 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Республіка и Файна таун дорого мені, там двушка до війни на етапі будівництва коштувала 180.000 дол
у кришталевих поряд природа і за 120-150 вже з гарним ремонтом продають, а ремонти зараз коштують купу грошей
автор Бабульція • 10 ноября 2024
Ответ дляЗамріяна
не думаю, але це таке
це як за бренд переплатити
перші будинки Файна коштувати по 700-800 дол за кв.м, люди брали і у плюсі, зараз ті самі люди вже не купили б це житло,десь слухала у інтерв´ю
Бесконечность-не предел• 10 ноября 2024
Ответ дляБабульція
По объявлениям файна-таун бывает по 2300-2500 с ремонтом, по 2000 без ремонта. В среднем, сейчас по Киеву новострои после строителей 1350-1500 за квадрат в эконом и комфорт сегментах.
автор Бабульція • 10 ноября 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
там же залежить від виду з вікна і будинку
але ціни самі найдорожчі, бо забудовник KAN
Бесконечность-не предел• 10 ноября 2024
Ответ дляБабульція
В Варшавском 3 цены не дешевле. А в Юнит-Хом еще дороже. Если еще ЖК Иллинский, там с ремонтом по 3800 за квадрат.
Кукарикуууууу• 10 ноября 2024
Республика - переоцененный ЖК, это все знают. И место плохое. В ’Джерелах’, помню были проблемы с застройщиком, скандал, суды.... Был период, люди избавлялись от квартир там. Что-то вроде там коммунальные все шли через какую-то фирму-прокладку застройщика в 3 раза дороже, чем от города - и свет, и вода... Не знаю, как там сейчас с этим, может, уже уладили.
Морковна• 10 ноября 2024
Ответ дляБабульція
Ліпінку подивіться.2хкімнатні від 110000 з ремонтом.Газ,комора у вартості,6 поверхів максимум,тераси величезні,1 поверхи з власним подвір,ям.Раніше від 150000 такі квартири були.В Джерелах офіс компаніі,що ми співпрацюємо.Добираються на 3х видах транспорту на роботу.
Lux Aeterna• 11 ноября 2024
там из общ транспорта одна-единственная маршрутка 444

а с парковками для авто - полный швах, как вы понимаете, как и везде в районах из новостроев