Джага-джага• 10 ноября 2024

Відпочинок разом. Хто платить?

Мені 38, маю 2 дітей, розлучена. Є своє житло, машина, робота. Вже понад рік у відносинах з чоловіком. І от зайшла мова за відпочинок ( у двох без його чи моїх дітей, такий собі романтік). Я так собі вирішила, що загальні витрати на відпочинок має сплатити чоловік - проживання, харчування. Я би гроші взяла і ,звісно, також щось купувала але загалом то він має оплатити. А мій бойфренд обурений, не вважає, що має оплачувати відпочинок за мене і запевняє, що повинні скинутись 50Х50 і ніяк інакше. Дівчата, як у вас з цим ? І хто з нас правий? Дякую ща поради 😉
Алесс• 10 ноября 2024
Попалось в ленте фб только что🤭

автор Джага-джага • 10 ноября 2024
Ответ дляКидстаффовна
Он наверно хочет скинуться с вами по 20 на бюджет,а свои 20 оставить себе
Думаю десь так
ХикориДикори• 10 ноября 2024
Ответ дляАлесс
Попалось в ленте фб только что🤭
Автор, он надеюсь любовник от бога с волшебным твердым жезлом?
Бубль Гум)• 10 ноября 2024
Капец, где вы находите таких конченых мужиков?
Если я буду платить за себя сама, то я поеду одна или с подругой. Нафиг мне мужик? Показать ему что у меня деньги есть?))
Бубль Гум)• 10 ноября 2024
Ответ дляАлесс
Попалось в ленте фб только что🤭
Забыл дописать что он тоже хочет поехать на отдых
автор Джага-джага • 10 ноября 2024
Ответ дляХикориДикори
Да. Секс щодня, якісний. В цьому питань немає до нього
Бубль Гум)• 10 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
Думаю десь так
Потеряйте его случайно в аэропорту
автор Джага-джага • 10 ноября 2024
Ответ дляБубль Гум)
Потеряйте его случайно в аэропорту
Планували відпочинок в Україні. Їхати власною машиною.
Бубль Гум)• 10 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
На заправке потеряйте

ХикориДикори• 10 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
Но будьте открыты к новым знакомствам, может этот очнеться когда поймет что вы востребована
Кидстаффовна• 10 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
Думаю десь так
С ним золотой секс?
Кидстаффовна• 10 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
А к детям как?
автор Джага-джага • 10 ноября 2024
Ответ дляХикориДикори
Зараз з цим складно. Місто маленьке. Хтось на війні, а хтось з дому лишній раз не виходить щоб не зустріти тцк.
автор Джага-джага • 10 ноября 2024
Ответ дляКидстаффовна
С ним золотой секс?
Хороший
ХикориДикори• 10 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
Ну автор, можно переехать в Киев, уехать вам заграницу...или радоваться тому что есть,
автор Джага-джага • 10 ноября 2024
Ответ дляКидстаффовна
А к детям как?
Добре. Спільну мову знайшли, з повагою . Доньки наші товаришують між собою, вони однолітки.
Кидстаффовна• 10 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
Обсудите с ним прямо и открыто финансы,что вы живете впритык и нужна помощь
Дама_из_рекламы• 10 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
Вроді все складно у вас і відносини і діти,але бюджет буде роздільний,як я розумію.Але,хороші відносини,це взагалі то дуже добре.
автор Джага-джага • 10 ноября 2024
Ответ дляХикориДикори
Та я й не скажусь. Просто сумно, що очікування не виправдалися. Набридло розчаровуватись

ХикориДикори• 10 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
Вы ему скажите, что вам приятно, что мужчина оплачивает, редко но платит за меня, если не сейчас, то пусть собирает но позже вам повезет, не грустите,
Тільки не про гроші• 10 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
Ні, не тільки зараз. Він і раніше казав, що у відносинах мають обоє вкладатися рівнозначно і фінансово також. Але до цього часу це буди значно менші суми. Він міг сказати , минулого разу я продукти купляв , а тепер ти купи.
Ну так а что вас тогда удивляет?
Никогда не было и вот опять?