Джага-джага• 10 ноября 2024

Відпочинок разом. Хто платить?

Мені 38, маю 2 дітей, розлучена. Є своє житло, машина, робота. Вже понад рік у відносинах з чоловіком. І от зайшла мова за відпочинок ( у двох без його чи моїх дітей, такий собі романтік). Я так собі вирішила, що загальні витрати на відпочинок має сплатити чоловік - проживання, харчування. Я би гроші взяла і ,звісно, також щось купувала але загалом то він має оплатити. А мій бойфренд обурений, не вважає, що має оплачувати відпочинок за мене і запевняє, що повинні скинутись 50Х50 і ніяк інакше. Дівчата, як у вас з цим ? І хто з нас правий? Дякую ща поради 😉
ХикориДикори• 10 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
37. Одна дитина. Розлучений.
Автор, моя мама дружила с мужчинами и с моим отцом, с которым развелась, но продолжала встречаться, только когда у них деньги, без денег она могла и с подругами посидеть,

Царевна в уггах• 10 ноября 2024
Ответ длялюбименькая
34, дітей не маю, готовий розглядати жінку з однією дитиною
только что-то они не вешаются на вас)))
ЛюбимаЯНЬ• 10 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
Також про це думаю. Чоловік наче налаштований на відносини але каже що бюджет не має бути спільний. А я не розумію як це може бути у шлюбі чи якщо жити разом. У моїх батьків спільний був бюджет і у мене у минулому шлюбі також. Як розмежовувати витрати на твої і мої? Багато питань на які немає відповіді
Да все просто
Скажите что не можете поехать с ним, так как эти деньги большей частью на детей, их питание одежда, кружки. и вы не лишите их этого изза недельного отдыха с левым чуваком. За свой счет вы с детьми лучше съездите куда нибудь
Непогодка• 10 ноября 2024
Ответ дляБелая и пушистая
100%. Він автора сприймає тільки як секс насолоду, але автору варто задуматись якщо він так говорить про відпочинок, то її двоє дітей йому взагалі не в тему, якщо автор втратить роботу, то цей чоловік скаже твої діти - твої проблеми, годуй їх сама. Про це теж варто подумати. А взагалі я б х таким чоловіком навіть не спілкувалась, просто дикун якийсь. І навіть небезпечний дикун, якщо у вас це ’прокатит’, то можна вас аб´юзити потім по повній, ви в його залежність впадете...
А автор уже трусы на себе разорвала !!
Алесс• 10 ноября 2024
Ответ длялюбименькая
Одружений були?
Скільки років має бути дитині?
Як ви розглядаєте сім´ю? Також пополам?
Без образ,просто цікавий чоловічій погляд на цю ситуацію
автор Джага-джага • 10 ноября 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Вы год с ним встречаетесь и то, что он пополамщик всплыло только сейчас? Не верю!
Ні, не тільки зараз. Він і раніше казав, що у відносинах мають обоє вкладатися рівнозначно і фінансово також. Але до цього часу це буди значно менші суми. Він міг сказати , минулого разу я продукти купляв , а тепер ти купи.
Мамаша в бигудях• 10 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
Мій 20 000 грн, його 40 000 грн
выбрать отдых финансово комфортный для обоих
на вопрос : оба должны
Мамаша в бигудях• 10 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
Спільне рішення, що було би не погано відпочити разом.
так и спильна оплата
ХикориДикори• 10 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
Ні. Холодильник у мене ніколи не повний. Добриків на свої кошти купувати не можу зайве і він дуже не часто і не багато що купує.
И вас это устраивало? Но вы ж понимали ему ещё ребенка содержать, по это смотрите в сторону молодых и бездетных

Непогодка• 10 ноября 2024
Ответ длялюбименькая
Хочешь угощу кунькой???
любименькая• 10 ноября 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
только что-то они не вешаются на вас)))
Просто для какую-нибудь женщину с ребенком не хочу. Если я без детей, то она должна чем-то компенсировать
Царевна в уггах• 10 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
жесть какая, и вы продолжили с ним встречаться после этого ну может как-то все же себя уважать
у вас двое детей, вам зачем он нужен, кормить его с детьми по очереди?
а когда он покупает продукты, он на детей тоже рассчитывает? мороженное там, вкусняхи всякие
Мамаша в бигудях• 10 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
у вас не равноценный доход, зачем ему расходы и дети не его
Непогодка• 10 ноября 2024
Ответ длялюбименькая
Компенсирую сочным куни)
ХикориДикори• 10 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
Молодец у него надо учится
любименькая• 10 ноября 2024
Ответ дляАлесс
Одружений були?
Скільки років має бути дитині?
Як ви розглядаєте сім´ю? Також пополам?
Ні, шукаю дружину. Краше щоб дитина була дошкільного віку. Розглядаю спільний бюджет. У мене ЗП середня, є житло.
Царевна в уггах• 10 ноября 2024
Ответ длялюбименькая
то , что вы без детей - это не достоинство и не плюс )
Белая и пушистая• 10 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
Европейские ценности автор, теперь мужчины и женщины равны. Так что не переживайте будет и на вашей улице праздник.
автор Джага-джага • 10 ноября 2024
Ответ дляАлесс
Блин,ну нахрен он вам сдался. Правильно вам написали,стрючок есть у всех.
Реально,потом будет считать сколько помидор съели ваши дети.
И как потом скидываться на совместный бюджет? У вас по сути семья из 3х человек. А он сам. Одинаково со всех членов семьи,или только со взрослых?
За год отношений,он не предложил жить вместе?
Не понимаю этих пополамщиков
От і я так думаю

Алесс• 10 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
То не я ставлю рукалицо😄

Ну хз,ваше життя звісно. Для мене це жесть і дичь. В мене в сім´ї спільний бюджет,в батьків,в свекрів,в бабусі з дідусем.
В братів,в сестер,в кумів
Честно? Я не бачила ще такої сім´ї де все пополам. Це я тільки тут таке читаю. На советчиці. Для мене це не зрозуміле життя пополамщиків
любименькая• 10 ноября 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Згоден з Вами
ХикориДикори• 10 ноября 2024
Ответ длялюбименькая
А средняя это сколько и у вас бронь?
автор Джага-джага • 10 ноября 2024
Ответ дляАлесс
А вам скільки? Діти є?
Мені аж цікаво стало
38. Двоє дітей у мене
Алесс• 10 ноября 2024
Ответ длялюбименькая
Бажаю успіху в пошуках. І гарну дружину👍
ХикориДикори• 10 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
38. Двоє дітей у мене
Ищите от 30 мужчину, без детей...но с хорошим доходом...а лучше 2-3 , а этого в топку,
автор Джага-джага • 10 ноября 2024
Ответ дляНепогодка
Зачем вам такой жлоб ? Пните его ногой под сраку
Так і робитиму
ХикориДикори• 10 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
Так і робитиму
Оставить его для секса пока замену не найдете
Непогодка• 10 ноября 2024
Ответ длялюбименькая
Приглашаю к себе ) мне подходит.
Алесс• 10 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
38. Двоє дітей у мене
То я питала у мужчинчика в темі🤭
автор Джага-джага • 10 ноября 2024
Ответ дляХикориДикори
Чудова відповідь. Респект мамі. І я так вчитимусь.