220В• 10 ноября 2024
Допоможіть оцінити черевики
Маю таку пару взуття, Прада оригінал, тільки місце займає в шафі, за скільки можна виставити на продаж? До смітника не винесу- бомжам такі не потрібно
Продаю витрішки• 11 ноября 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Буквально вчора винесла на смітник декілька пар взуття. Дорогущого, на каблуках височенних, пару раз вдягнені.
Неактуальні моделі вже. Хоча і кажуть, що мода вертається, але все одно: інший матеріал, фактура, фурнітура
Ну якщо ви багачка, то викидайте. Розумні продають, дурні викидають. Хто не вміє берегти свої кошти, то викидає і знецінює те що купив. В мене знайома ну дуже забезпечена. Ніколи нічого не викидає. Хоч за 300 грн але продасть.а ще на смітник не можна виносити речі,в яких ходив. Це дуже негативно впливає на здоров´я. А ще , наприклад, в нас є притрушена,чка займається магією. Лазить по кладовищах і т.д. і я особисто бачила як вона забирала взуття , яке хтось викинув. Причому не роздивлялась, а побачила і просто взяла. Чоловіче і дитясе, а вона живе сама. І що вона буде з ним робити чи що на нього скидати -загадка.
Чтооооооооооо?• 11 ноября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Так а де це все зберігати? Склад для старих речей орендувати. Вдома не варіант, коли живеш в квартирі, а не в будинку
Продаю витрішки• 11 ноября 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
навіщо зберігати? продавати одразу,або віддавати конкретно людині.але не викидати на смітник
Чтооооооооооо?• 11 ноября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Як би ж воно все так швидко продавалося.