220В• 10 ноября 2024

Допоможіть оцінити черевики

Маю таку пару взуття, Прада оригінал, тільки місце займає в шафі, за скільки можна виставити на продаж? До смітника не винесу- бомжам такі не потрібно
Чарочка діда• 10 ноября 2024
Удалено администрацией...

автор 220В • 10 ноября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Навіть не сумнівайтеся. І нічого тут не питайте. Тут такі розумахи, що все викидають.
От щось ніколи нічого біля смітників не бачила. А ми всім ділимося,кому розмір підходить, тому що є сукні які вона купувала на один вихід.
автор 220В • 10 ноября 2024
Ответ дляЧарочка діда
Удалено администрацией...
Я не збираюся їх тут продавати, не нервуйте так. Ви такі і в очі не бачили, випийте персенчику
Продаю витрішки• 10 ноября 2024
Ответ для220В
Я свої сукні всі попродала. Довоєнні ще. Всі розкупили. Розмір 48-50. По 400-500 грн.
автор 220В • 10 ноября 2024
Ответ дляЧарочка діда
Дешеві шпалери.
Покажіть Ваші дорогі шпалери
Чарочка діда• 10 ноября 2024
Ответ для220В
То не ви ділетесь, а вам віддають непотрібні речі. Не думаю, що ваша багата родичка буде ваші обноски носити)
Продаю витрішки• 10 ноября 2024
Ответ дляЧарочка діда
Удалено администрацией...
автор 220В • 10 ноября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Я не вмію нічого продавати взагалі. Немає хисту.
автор 220В • 10 ноября 2024
Ответ дляЧарочка діда
Так я віддаю їх іншим, якщо нам не підходять. Вона віддає а ми далі

Продаю витрішки• 10 ноября 2024
Ответ для220В
Сфоткали спереду.ззаду. вказали висоту каблука. Устілку ( см). Пишете в назві оголошення -Шкіряні черевики Prada . І ціна.
В оголошенні пишете що оригінал.
Хто таке носить -купить. В мене знайома купує постійно лиш б.у.бренди.
Продаю витрішки• 10 ноября 2024
Ответ дляЖерица ночи
500 грн
500?))) Прада не коштує 500)))я своїпрості б.у.за 500 продала))) 2500))
автор 220В • 10 ноября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Дякую Вам, а то створила безобідну тема,а облили наче щось вкрала
Moon shine• 10 ноября 2024
Ставте 1500 грн мінімум. Це бренд. Я черевики Інблу продала за 450 грн. Немодні вже 100 раз. І нічого тут не питайте. Тут все обезцінюють.
Играю_на_кларнете• 10 ноября 2024
Я подобные каблы из прошлой жизни вынесла на мусорку при переезде.
Не заздріть тьоті• 10 ноября 2024
Недавно Вікторія Бекхем викладала фото у подібних, тільки мабуть носок обрубаний. Скоро знову будуть модні. Дивіться ціни на подібне взуття, гарні фото і виставляйте.
автор 220В • 10 ноября 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ви молодець.
КаРаКаТиЦа• 10 ноября 2024
Ответ дляЧарочка діда
Дешеві шпалери.
Таке враження, що одні й ті самі ʼбагатійкиʼ, що кожного року оновлюють ремонти та айфони /часто в кредит/, насправді дуже люблять нахвалювати секонд, проте в той же час їх чіпляють чужі шпалери та б/в взуття))))
Продаю витрішки• 10 ноября 2024
Автор, не полінилась , на олх зайшла. Взуття Прада стартує від 3 тис грн.Б.У.! Середня ціна 5-7 тис. Є купа по 9 і по 11 тис. Б.У. тому знову ж таки пересвідчуюсь, що тут нічогісінько питати не можна.
Знайшла подібні до впших, тільки чоботи. Б.у. 6500.каблук ще вищий.
Cupachups• 10 ноября 2024
Віддайте людям. Каблук не актуально, модель стара. Не жмотіться, зробіть добре діло.

автор 220В • 10 ноября 2024
Ответ дляCupachups
Яким людям? Наприклад?
Ясамаякрасивая)• 10 ноября 2024
Ответ для220В
Яким людям? Наприклад?
Я викладала на олх розділ віддам даром , хто перший написав -тому і відправляла. За їх рахунок
Продаю витрішки• 10 ноября 2024
Ответ дляCupachups
Прості бідні люди таке не носять. Це черевики для авто. А не для гром. транспорту. Це для людей, які женуться за брендами. На вихід
Продаю витрішки• 10 ноября 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Навіщо? Де гарантія, що їх візьмуть бідні і нещасні?) Це взуття не для бідних. На ринок в них не поскачеш.
Ясамаякрасивая)• 10 ноября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Дівчата беруть школярки, знаєте СК зараз переселенців? А знаєте як вони всьому радіють? Мені взагалі все одно, хай хоч за мільйон продає, в кого є гроші таку х@ню не купить і за 1к. Хоча так, мені фіолетово. Я б віддала, як і зробила. Але якщо оцінювати, як запит - моя оцінка безкоштовно
автор 220В • 10 ноября 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ви вважаєте,що нужденним потрібні такі черевики? Для чого?
автор 220В • 10 ноября 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Школярка на танкетці та каблуках? Куди? Я маю племінницю 17 років, їй точно не потрібно
автор 220В • 10 ноября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Та, їх хазяйку возить водій
Ясамаякрасивая)• 10 ноября 2024
Ответ для220В
Я вважаю , що вони нічого не коштують. Коли я такий раритет віддавала, приїздили молоді дівчата переселенки , які аж обпісювалися від щастя. Щось відправляла, щось приїздили забирали. Я в догруз ще й сумки віддавала🤣 брендові.
Але , як ви захищаєте ці чудові капці, ви не готові з ними розпрощатися👍 Ваше взуття, вам і вирішувати, що з ними робити
Чтооооооооооо?• 11 ноября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Бренд Гранд Стайл))) Одеса). Я вже пересвідчиоася що тут нічого не можна питати. Якби ятут питала-то все б було на смітнику)))
Я також вважаю, що продається все. Ну от з взуттям ви мене прямо здивували, в мене декілька пар нових віто росі, міратон, поставила по 500 і не беруть, певно треба змінити ціну на більш високу
Продаю витрішки• 11 ноября 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Нове взуття дуже дороге. Подивіться на ціни в магазинах на зимове. Чого б це його продавати за 500. Минулого року я за 2 тис грн продала нові чоботи. За 500 нові? Це дуже дешево.за 500 продала нові босоніжки на танкетці. Вже немодні. Але це не завпдило їх продати весною