Интимная• 10 ноября 2024
Дитина помалювала стіну на арендованій квартирі
Дитина три роки, розмалював стіну олівцем. я намагалась відтерти меламіновой губкой, але все одно видно затерте і деінде лишився олівець
Квартира орендована, скоро прийде хазяйка просто навідатись, за стіну ще не знає. Мені дуже соромно, як вона це побачить
Що казати? а як би ви вчинили?
Все знаю від і до• 11 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Каартира должна быть в виде вам сданном , согласно договору.
Хто там дотримується того договору, це чисто людська совість.
Все знаю від і до• 11 ноября 2024
Ответ дляСама не знаю
Пускати в свою квартиру людей з дитиною - це помилка. Я б навіть у гості таких би не покликала. Мені неприємно.
Жесть, ну ви і людина.
Мда, почитаешь автора темы и понимаешь, почему люди не хотят сдавать квартиру семьям с детьми. И ведь дети то не при чем, дело в мамашах и папашах.
Купи маркеры на водной основе, следи за ребенком, восстанови причиненный ущерб, а не рассказывай, что договор ничего не стоит и ты аренду платишь, так что испорченное имущество не должна приводить в порядок. Капец.
3@йk@• 11 ноября 2024
Ответ дляПетриківна
Ну у меня обои по 100 евро за рулон. Я б была очень огорчена.
Ну у вас же ведь хватило бы ума не сдавать квартирантам с маленькими детьми и животными. Пост автора ещё раз подтверждает что правильно делают те, кто не сдает с маленькими детьми и котами с собаками
Спілий баклажан• 11 ноября 2024
Ответ дляИнтимная
цим договором можно подтереться😂він ніякої юр сили не має.
Какая ж вы мерзкая. Таких нужно пивком под зад гнать
Воленс-неволенс• 11 ноября 2024
Ответ для3@йk@
У мене тиждень жила кішка племінниці, жодної шкоди: спала, їла, спостерігала за життям за вікном, хіба що періодично била морду моєму котові, а так то ідеальна квартирантка
Пишу з калідору• 11 ноября 2024
Ответ дляИнтимная
ну аренда на хвилинку 500$, Львів. робити потім ремонт то вже не моя забота по ідеї. все інше справне і техніка і меблі. ми ж не безкоштовно живемо в цій квартирі, щавдди вчасно плачу ще й про комунальні сама нагадуґ щоб нам поразували вчасно
Поэтому я с детьми и селить не хочу. У меня была такая ситуация, квартиранты молча перекрасили в синий цвет с бежа
Завжди з рушником• 11 ноября 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
В даному випадку - відсутність совісті
Крижана бурулька• 11 ноября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Ви точно в оренду не здаєте, а знімаєте)))
Я здаю , і теж розумію що можуть помалювать , в мене обоі не по 100 евро за рулон а звичайні під фарбу , а ще і кіт у них є , то може і подерти ну хай переклеюють підремонтують я не бачу в цьому проблеми ,
я Кукарача• 11 ноября 2024
Ответ дляИнтимная
Ваш ребенок ремонт испортил, кто это по вашему будет исправлять?
Вот из-за таких как вы и не хотят потом брать с детьми.
120-120-120 (не худею)• 11 ноября 2024
Ответ дляСама не знаю
Це жесть, чому ви так просто до цього ставитесь? Не вам же та родина народжувала….
Тому що це всього лише шпалери
Дадосвидания• 11 ноября 2024
какой талантливый тролль ))) уже много похожих по написанию тем. с вопросом в конце. и все самозабвенно дают советы))
Сиренькая• 11 ноября 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ні, я здаю, родина мешкає в цій квартирі вже майже 5 років.
Здала їм, коли дівчина була вагітна першою дитиною
Я взагалі до цього нормально ставлюсь
Завдаток покриє такі витрати, як по клейка шпалер. Доречі вони самі от буквально недавно їх і переклеіли, за свої гроші.
Я взагалі до цього нормально ставлюсь
Значить у вас дешевий ремонт та дешеві шпалери. Тому ви не хвилюєтеся
Грабля• 11 ноября 2024
Ответ дляПетриківна
У кого обои по 100 евро, не сдают квартиру квартирантам с детьми. Либо не огорчаются такому прогнозируемому результату
Снегурочко• 11 ноября 2024
Якщо фарба на стіні, то підберіть та зафарбуйте. Теж здаю квартиру сім´ї з дитиною, шпалер нема, виїдуть, перефарбую стіни і порядок
Все знаю від і до• 11 ноября 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
В даному випадку - відсутність совісті
Автор теми тільки запитала, вона ж не з´їхала з квартири і не заплатила за пофарбовані обої, був у мене випадок, коли я жила на орендований квартирі і хазяйка квартири дуже переживала як там її світлі обої, ну з обоями було все нормально, але одного разу нас затопили сусіди зверху, і о горе обої повідпадали, так що не реба сильно труситися , це життя, зараз такий час, що тут є квартира, а тут її разнесло.
Стервочка• 11 ноября 2024
Ответ дляФима Собак
фарбуйте стiну. обговорить це з хазяйкою.
Це не так і просто навіть, якщо вони просто білі
1) від олівця не лише розмальовка стіни, а і вдавлені полоси. Це треба шпаклівка
2) якщо ремонт був більше 3 років тому, то навіть біла фарба на білій стіні то ж марки буде іншого кольору ніж решта стін і це дуже видно
Стервочка• 11 ноября 2024
Ответ дляИнтимная
Ви пошкодили, ви і компенсуєте
Вона із залогу вирахує, бо вибачення можете собі лишити, а ремонт грошей коштує
Стервочка• 11 ноября 2024
Ответ дляИнтимная
Яка ви класна!
Думаю, щойно хазяйка дізнається про вашу позицію ви можете опинитися в пошуках нової квартири
Стервочка• 11 ноября 2024
Ответ дляИнтимная
знайшла вже на антресолях стару фарбу її)) якщо я просто пофарбую то місце валиком воно норм буде як дуиаєте? чи треба всю стіну фарбувати щоб не видно було переходу стара-нова
Дивлячись чи є вдавлення
Якщо помалювано, то просто відмити і пофарбувати
Якщо порушено рельєф, то треба шпаклівка, потім заперти брашем, потім грунтовка, потім фарбування
Бокс-орун• 11 ноября 2024
Ответ дляИнтимная
Ви дивна, ви стіну зіпсували. З таким мисленням хазяйка просто заберём залог. Ви знаєте які зараз ціни на ремонт?
Кашпо• 11 ноября 2024
Ответ дляПетриківна
почему такие дешевые в арендованую квартиру
,нужно было по 500Є!
Шкідлива молекула• 11 ноября 2024
Ответ дляТримаю свічку
а зачем вы в сдаваемую квартиры клеили такие обои? шобшо?
В нас в квартирі теж шпалери від 100$ всі стартують. Робили для себе. Потім купили ще одну і переїхали. Попередню здаємо. Тому інколи просто так складаються обставини.
Леплю из пластилина• 11 ноября 2024
Ответ дляИнтимная
С чего такие умозрительные выводы?
175см55кг19лет (она)• 11 ноября 2024
Якщо можете ліквідувати самі за свій рахунок це все - то мовчки це зробіть. Якщо не можете - то .вам доведеться сказати про це самим. Якщо побачать буде гірше Вам же від того. І так є ще водні фломастери які стираються і ватмани до А1 формату
Істеріомама• 11 ноября 2024
Тут або швиденько підфарбувати зараз,домити, або якщо помітить чесно сказати як було і знову ж таки пофарбувати, або якщо не помітить всерівно пофарбувати.
Я свого часу декілька разів знімала житло з маленькими дітьми.
Перший раз дитина пошкрябала дорогі шпалери, хозяїн сам мав малих дітей і все зрозумів, поремонтувала, підклеїла і і все ок.
Другий раз купувала фарбу й фарбувала відкоси на вікнах, у хазяйки було 5 онуків малих і вона теж з розумінням віднеслась. Проблем і сканділів не було. Все повепнули до ладу як тоді коли знімали. Інакше ще можна при виселенні просто компенсувати за збитки й людина вже сама вирішить що робити
120-120-120 (не худею)• 11 ноября 2024
Ответ дляСиренькая
В мене завдаток. Який покрив такі витрати.
Квартиру здаю за 22тисячі, ремонт там хороший, бо ми самі жили в тій квартирі 5 років назад.
Я не буду робити трагедії з таког випадку