from Ukraine• 11 ноября 2024
Что будете покупать в черную пятницу?
Можете и мне что-то нужно из ваших списков 😂
Залізна тьотя• 11 ноября 2024
Ответ дляСонечко
Я никогда не видела угги по скидке если это не 42 размер)))
Я купувала пару років тому за 100 дол замість 150 39 розмір, але то було в кінці сезону а не в ЧП
Борець за гаманець• 11 ноября 2024
Ответ дляСонечко
Всегда скидки, вот эти с большой подошвой были на них скидки
Залізна тьотя• 11 ноября 2024
Ответ дляБорода
Мені б щітки зубні курапрокс десь по знижці взяти
Тут в пролавалці норм ціна, 550 за 3 шт
Сонечко• 11 ноября 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Я так ждала и не дождалась, разобрали все. Поэтому купила в этом году за 199€
Evangelina1406• 11 ноября 2024
Я купила ориганальні Уггі за 20 доларів три роки тому. Здається на 6рм. Але більше такої ціни ніколи не зустрічала. Зараз на Сієрі гарні ціни на Сорел - по 40-60 доларів
Красавица писяная• 11 ноября 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Рошен в разы вкуснее польского шоколада из пластилина. И вообще я всю польскую продукцию у нас в магазинах избегаю.
Ліндт - не польська продукція . Поцікавтеся спочатку виробником , а потім стверджуйте , що гімно, а що - ні
Борець за гаманець• 11 ноября 2024
Ответ дляСонечко
Я брала их за 89 баксов, в 4000грн в ложилась
Борець за гаманець• 11 ноября 2024
Ответ дляБорода
А какие классные? Они же разные
Я тоже хочу
Борода• 11 ноября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Тут в пролавалці норм ціна, 550 за 3 шт
На нотіно теж зараз така ціна
Борода• 11 ноября 2024
Ответ дляБорець за гаманець
А какие классные? Они же разные
Я тоже хочу
Вони всі хороші, по жорсткості обирайте. На нотіно 550 грн за 3 шт
Анти-анонім• 11 ноября 2024
Ответ дляStepa_nida
Вже взяла на early access білизну Zhilyova.
Також чекаю на cybermonday у Victoria Beckham Beauty, минулого року було -25%.
Більше нічого в закладках немає. Хіба що будуть гарні ціни на корм Orijen і щось для дому чи на подарунки. Минулого року дуже класні були пропозиції на Розетці (Spell набори солодощів).
дякую за жилову, подивлюсь)
Ну ниче се• 11 ноября 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Линдт — это швейцарская продукция)) И шоколад у них реально очень вкусный, пластилином там и не пахнет.
Сонечко• 11 ноября 2024
Ответ дляНу ниче се
Фабрика Линдт в Цюрихе неделю назад)
Фіфачка• 11 ноября 2024
Забронюю готель на літо. Минулого року так зробила, реально була хороша знижка. Подивлюся, які будуть ціни зараз.
Фіфачка• 11 ноября 2024
Ответ дляНу ниче се
Гидкий він, цей ліндт
Ну ниче се• 11 ноября 2024
Ответ дляФіфачка
Гидкий він, цей ліндт
Таке враження, що ви його навіть не куштували))
Фіфачка• 11 ноября 2024
Ответ дляНу ниче се
Багато разів. Всі супермаркети ним завалені, особливо зараз, перед святами . Німеччина. Брала різний, думала може все ж щось сподобається. Але ні…
Ну ниче се• 11 ноября 2024
Ответ дляСонечко
Фабрика Линдт в Цюрихе неделю назад)
Вышлите мне, пжл, самого большого медведя) Мне его на год хватит грызть) когда-то хотела купить, но не довезла бы))
Сонечко• 11 ноября 2024
Ответ дляНу ниче се
Ну ниче се• 11 ноября 2024
Ответ дляФіфачка
Значить, інший варіант, коли на смак та колір усі фломастери різні) Але ліндт точно не пластиковий і не пластиліновий)
Фіфачка• 11 ноября 2024
Ответ дляНу ниче се
Мені він несмачний. Дитина теж не любить. Але те, що дитині подобається , для мене теж несмачно))
Сонечко• 11 ноября 2024
Ответ дляФіфачка
И что ж вам вкусно, если Линдт не вкусно? Да и у них в ассортименте сотни артикулов. Я вот не могу Мерси есть, вот они пластилин, да
Фіфачка• 11 ноября 2024
Ответ дляСонечко
Сотні я , звичайно, не брала. Але видів 10 десь спробувала. Цих всіх зайчиків, клаусів , пасхальних яєць і тд дарують постійно. Цукерки різні типу асорті купувала , теж не супер.
Stepa_nida• 11 ноября 2024
Ответ дляАнти-анонім
дякую за жилову, подивлюсь)
там здається треба підписатись, щоб -50% отримати
Кокосиха• 11 ноября 2024
Ответ дляЧу Ча
А что вы на скимс берете? Белье?
Да, пока только белье брала
ВыФсеВрете• 11 ноября 2024
Ответ дляКрасавица писяная
У нас его тоже полно в Украине, представляете? 😄
Кокосиха• 11 ноября 2024
Ответ дляСонечко
Боди их не покупали?
Примеряла, но не покупала то, которое без экстремальной утяжки и без чаши. Не понравилось, как село. Вчера была в магазине, смотрела на утягивающее. Оно выглядит слишком маленьким. Я смотрела на него и думала, как же в него люди влазят) Не решилась.