from Ukraine• 11 ноября 2024
Что будете покупать в черную пятницу?
Можете и мне что-то нужно из ваших списков 😂
булоТАЙминуло• 11 ноября 2024
Масажер для голови, я таке люблю
Масажер загальний, давно моніторила, дешевше 6 не було.
Светрик леопард, буду модна
Засіб від натирання, дуже хвалять, знижок нема, але поки є гроші на картці, купила
Гірлянди, в мене не було жодної
Органайзери в шухляди, дуже зручно, вже маю, докупила ще
Светрик леопард, буду модна
Гірлянди, в мене не було жодної
булоТАЙминуло• 11 ноября 2024
Механічний кухонний таймер, давно хотіла, дали класну знижку
І туш, яку тут всі хвалять. Дійсно хороша
Пожарник• 11 ноября 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Присмотрела освежить себе уход у Филорга, хотела попробовать что то еще, но советчики вокруг со своим медик, ис клиникал и подобным за овер 12 тыс за несколько средств, как то не впечатлили. Может на нотино выловлю предложения. В hm коллекция совсем тухлая, думала сделать заказ у своего байера - аж 2 позиции собрала: бюст и летние шорты. В заре понравилось платье - может закажу по настроению. Еще хочу белья в жасмине, но на базовую коллекцию они скидок почти не дают.
Короче: и взяла бы что то, да особо нечего.
В ажуре есть скидки
Неваляшкина• 11 ноября 2024
Мені потрібна техніка, скрин цін зараз зробила, як правило розводять, ну подивимось
Треба сушильна машина, пилосос і дитині новий планшет
Мама Никитки-2• 11 ноября 2024
Ответ дляПочтальЁнша
она уже началась, в пн пследний день, сейчас на модиво и в евзуття на корзину -20% заказала на 9 тіс двумя заказами + -20%
надеюсь что-то подойдет, еще думаю сумку возьму днем, надо переспать с міслью
Де вона почалась? Чорна п’ятниця 29 листопада. Ще тількі анонси ідуть.
Кривая спроса• 11 ноября 2024
А помните черную пятницу в караване на героев труда? Крутое было время и скидки нормальные везде , и брокард тогда норм скидывал.
Тракторні війська• 11 ноября 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Жду скидки только на мой уход для волос , обещала себе больше ничего не покупать .
Я купила цю серію в рефреш упаковках через подругу з салону краси, вони замовляють напряму у дистрибʼютора. Виходить бюджетно 500 мл шампуню 447 грн і 750 мл кондиціонеру 684 грн. Може і у вас є хтось з тієї сфери
ХуАнита• 11 ноября 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Рошен в разы вкуснее польского шоколада из пластилина. И вообще я всю польскую продукцию у нас в магазинах избегаю.
Линд Швейцарский...
булоТАЙминуло• 11 ноября 2024
Ответ дляТракторні війська
А я в інсті знайшла магазин, чекаю відправку, сподіваюсь, що не шарлатани. Ціна вдвічі дешевше, пишуть тому, що термін залишився лише 1 рік. Я його точно швидше використаю
ХуАнита• 11 ноября 2024
Ответ дляА ось і я
Я знаю що Ліндт не польский шоколад, і купувала його неодноразово за кордоном і привозили як презенти, але мені не сподобалось (особливо зайчики-мішки, гидота) нічого з їх асортименту. Розумію що не все пробувала, а особливо з чорного шоколаду (не люблю молочний) і можливо колись буду у захваті.
П.с. а польскі продукти не купую принципово.
Зайчики и мишки у всех г..но. берите нормальную продукцию, конфеты в красной упаковке, дабл шоколад, весьма пристойные.
Така бойова Я• 11 ноября 2024
Я хотела бы скидку на пуховик Уникло..и на ботиночки Ллойд..нравятся..но дорого сильно🙈😏
булоТАЙминуло• 11 ноября 2024
Ответ дляТака бойова Я
Пуховіків повно на олх і шафі, для мене вони дуже тонкі. Для леді на авто, яка по вулиці ходить 5 хв максимум.
Така бойова Я• 11 ноября 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Та ну..разные есть там пуховики. Я хочу тот , что теплый, 169 евро стоит.
СкрипяСердцем• 11 ноября 2024
Ответ дляХуАнита
Мені, наприклад, ці подобаюсься
булоТАЙминуло• 11 ноября 2024
Ответ дляТака бойова Я
Можливо, пробуйте, мені не пощастило з ним, докуповувала інший )
МастерЮля• 11 ноября 2024
Ответ дляВыФсеВрете
У нас его тоже полно в Украине, представляете? 😄
Тільки ті цукерки, що у Європі коштували 13,99 євро без знижок у вас коштували майже 900 грн. І хто з українців має можливість їх купити? А в ЄС це традиційні різдвяні цукерки, на них акції додатково, щоб кожен міг купить. Тому тут смак Ліндта дійсно знає кожен. А в Україні ’не куштував, але не подобається’. При цьому коли збираєш посилку, то всі як один просять саме Ліндт, ніхто не просить Рошена чи Світоч.
МастерЮля• 11 ноября 2024
Ответ длямесяцкие
Так его делают в Польше. На польских заводах. Это условие находжения этого бренда на территории Польши. Делать на местном производстве. Вы не знали?
Это политика многих стран и даже многих брендов. Я вам наверное мозг взорву тем фактом, что кока-кола, которая продается в Украине, производится не в США, а в Украине.
Спеціально для вас. З яких пір Італія стала Польщею?)))
Мрію про пончик• 12 ноября 2024
Ответ дляКривая спроса
На днях в Никольском в Броке столько народа было , будто даром раздают
Я прям прифигела
Они даже в тревогу не закрылись
Я прям прифигела
Они даже в тревогу не закрылись
Кривая спроса• 12 ноября 2024
Ответ дляМрію про пончик
Я прям прифигела
Они даже в тревогу не закрылись
Я прям прифигела
Они даже в тревогу не закрылись
Ой (( сейчас это плохо
месяцкие• 12 ноября 2024
Ответ дляМастерЮля
Вы читайте внимательно что я написала. Еще и дурочку из меня пытаетесь сделать. С каких пор Италия стала Польшей... тихий ужас. Линдт делают на многих кондитерках в Европе. В Италии продают произведенный в Италии. В Польше продают произведенный в Польше. Нафиг он нужен произведенный в Италии на прилавках в Польше, конкурировать с национальными производителями? Они его производят у себя, дают работу производствам и работу людям. Тяжело понять элементарные вещи?
Життє Бентежне• 12 ноября 2024
Ответ дляdiablo12
А что по вашему шоколад? Рошен?)
Шоколад- це склад нормальний для шоколаду.Шукайте і знайдете
Мальчижка• 12 ноября 2024
Ответ дляБорода
Мені б щітки зубні курапрокс десь по знижці взяти
На мейкапе постоянно мониторьте их. Как только появились успела заказать три штуки. Их все разобрали буквально за день
ВыФсеВрете• 12 ноября 2024
Ответ дляМастерЮля
Та успокойтесь вы со своими заморскими шоколадками, переживать тут за нас, посылки собирать 😄 Мечтать когда же у нас тут все по 900 будет 😄
МастерЮля• 12 ноября 2024
Ответ длямесяцкие
Ви далі України ніде не бували. Та і з мовами біда, інакше б зрозуміли, що ’шоколад для Італії’ чомусь підписано французькою)))
МастерЮля• 12 ноября 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Вам той шоколад, що був минулого року під 900 грн, цього року вже і не завозять. Видно, не так багато можуть його купити.
А тепер беріть калькулятор і офігевайте від накрутки рідних торговельних мереж...
Той шоколад, що вам втюхують по 152,53 грн, коштує аж 1,78 євро за звичайною ціною. Ті цукерки, що у вас коштують 349,69 грн у Франції продають по 5,19 євро звичайна ціна, а у період свят і не тільки - зі знижкою як ви бачите на скріні: перша пачка 5,19, а друга половина від ціни. І це ще скромна знижка. Більш щедрі магазини мінус 68% на другу пачку дають або мінус 34% на кожну.
І щоб ви подивилися що ж то за шоколад по 900грн, додаю фото. На ці цукерки теж будуть знижки - друга пачка за півціни, вага майже півкіла. Єдиний недолік - їх продають лише на свята. Пройдуть свята і їх не буде у продажу.